Skocz do zawartości

AOSP 5.0.2 dla Redmi Note 2


pavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To jest dokładnie ten którego ja używam. Działa naprawdę fajnie. Po drobnych modyfikacjach z wyglądem dodatkowo staje się naprawdę funkcjonalny. Jedyne co nie działa to zmiana automatyczna sieci przez Gravitybox ale za to działa super gra zmiana w inteli3g. polecam spróbować ten system.

Naciapcialem z Redmi Note 2 AOSP 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tygrys napisał:

To jest dokładnie ten którego ja używam. Działa naprawdę fajnie. Po drobnych modyfikacjach z wyglądem dodatkowo staje się naprawdę funkcjonalny. Jedyne co nie działa to zmiana automatyczna sieci przez Gravitybox ale za to działa super gra zmiana w inteli3g. polecam spróbować ten system.

Naciapcialem z Redmi Note 2 AOSP 1.2

Jak dokładnie nie działa? Mam tylko jedną kartę, więc nie działa zmiana 3g/4g czy operatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa automatyczna zmiana z 2g na 4g np gdy włączysz dane mobilne.
Ręcznie można zmieniać do woli. Mi chodzi o to że np ja rzadko korzystam z netu w telefonie więc fajnie jak na czas czuwania jest w trybie sieci 2g, ale jak włącze dane to fajnie jak mi w 2 sekundy sam zmienia na 4g :) a później z powrotem na 2g - gdy wyłączę dane. Taki o to bajer ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie proszę o pomoc bo już nie wiem jak zainstalować GAPPS. Ściągałem już różne wersje itd. i nadal nic. Co chwila jakieś błędy typu error 20,64,30 itd. Możecie mi podesłać link do jakiś które pójdą na moim Xiaomi Redmi Note 2? Mam AOSP. Pozdrawiam

 

Ok. Poradziłem sobie.

Edytowane przez kubamiui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...