Skocz do zawartości

Projekt ZNAPS


korc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet mejla nie dostałem jeszcze. Myślę, że od maila trzeba liczyć tydzień do faktycznej wysyłki i trzy tygodnie na podróż listu, czyli miesiąc jak nic. W międzyczasie nie zaszkodzi klepnąć kilka " zdrowasiek " w intencji ogólnej kondycji listu w trakcie podróży (bo to chyba zwykła koperta jest) i generalnie dotarcia pod właściwy adres.

Ogólnie w moim przypadku jest spora szansa, że jak już dostanę swoją "nagrodę", to będzie mógł ją sobie wsadzić w kalosze, bo pewnie usb c będzie w domu standardem :-\

GO ZNAPS!

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ZNAPS jest rewelacyjny pod względem przekazywania informacji. Tym razem przesłali wyjaśnienie czemu produkty ONETIG są podobne do ich własnych. Mało tego iż za sprzedanie pomysłu i patentu za sponsorowali kampanie na KICKSTARTERZE. Ciekawe po co w takim razie naiwni ludzie wpłacali im pieniądze?

Oczywiście nadal brak jasnej informacji na temat wysyłki. Wątpię żeby wysyłka nastąpiła kiedykolwiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygląda na to że nigdy nie ujrzymy swojego ZNAPsa, Chiński portal dochodzeniowy czy jak to się nazywa napisał artykuł o tych oszustach. Tak naprawdę twórcami tego pomysłu są bracia Zhao którzy nie jedno mają już na swoim koncie, zaczęli od pomysłu na ekspres do kawy. Zebrali fundusze i ....no właśnie nic. Teraz zebrali około 18 mln dolarów HK i też zapowiada się iż nic z tego nie będzie a już ponoć toczy się odrębne dochodzenie wobec nich za pierwszą sprawę.

Tu znajduje się cały materiał o nich i jest świeży bo z wczoraj:

http://hk.apple.nextmedia.com/realtime/news/20160629/55290025

Najlepsze jest to że nawet filmiki promujące są fałszywe i nie nagrywane w Kanadzie a w Hong Kongu..nikt do tej pory nie znalazł tej firmy na podstawie ich numeru NIP czy jakoś tak nadawanego w Kanadzie, jeden z wcześniejszych doprowadził do jakiejś restauracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fyme napisał:

@Nezumi dzięki za zdjęcia :) . Kurcze wydaje się strasznie grube. Jakoś wyobrażałem sobie płytkę o grubości ok 1 mm która wystaje poza obrys telefonu a tu wygląda na 2 - 2,5 mm  :(

Dokładnie 2mm. Powiem Ci, że jakoś tak, nie przeszkadza mi to, siedzi sztywno (to a propos tego dziwnego wycięcia slotu mUSB w Xiaomi), nie rusza się na boki, czy też nie wypada, problem może być ew. w jakimś ciasno spasowanym etui...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie polecam urządzenia jakie zakupiłem, z resztą po aferze ze ZNAPS strona na aliexpress została usunięta.

Okazuje się że sprzedawał to jeden z braci Zhao tych którzy wymyślili ZNAPS.

To co ja zakupiłem jest fatalnym rozwiązaniem, bardzo długo ładuje telefon a magnes tak słabo trzyma że przy poruszeniu telefonem np żeby odczytać sms, następuje rozłączenie ładowania.

Jak dla mnie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z jednej strony USB, z drugiej już ten magnetyczny wtyk, który przykleja się do konektorów. Kabel stanowi jedną całość, bez żadnych przejściówek, czyli, dla jasności - mój zestaw składa się z dwóch elementów - kabla USB<=>magnetyczny wtyk + magnetyczna końcóweczka miniUSB wkładana do złącza ładowania.

 

Tak to wytłumaczyłem, że już chyba bardziej zawile się nie dało. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...