Skocz do zawartości

Szkło hartowane Redmi NOTE 2


adek19

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na 2 sztukach note nillkiny,totalnie bezproblemowe,dobry poślizg i jakość,nie widzę powodu,żeby w przyszłości zmieniać na inne szkło ;-)

Ten nillkin ma otwory na czujnik i aparat? Najlepszy dla mnie byłby taki z wycięciem tylko na głośnik. Reszta otworów wg mnie zbędna i tylko syf się zbiera w zagłębieniach więc skutek odwrotny od zamierzonego.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei już z miesiąc mam najtańsze z allegro szkoło "marki" Wozinksy - bardzo wporządku, trzyma się świetnie, telefon noszony w kieszeni i żadnych śladów nie ma, wycięty otwór na całość czujników i aparat a nie aparat i czujniki oddzielnie, co dla mnie dość istotne. Za te 15zł szczerze polecam! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 15 zł to z przesyłką? Ja kupiłem szkło Wozinksy za 8 zł + przesyłka. Otwory na aparat, czujniki są oddzielnie. Szkło założyło się niemalże samo - czytaj łatwo założyć. Po 3 tyg. 0 rys ale staram się nie nosić z kluczami ;) . Przylega dobrze, minimalnie nie przylega przy jednej krawędzi na długości około 2 mm, i szerokości ~0,5 mm podejrzewam że to wina nieprecyzyjnego wycięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, razem z wysyłką, samo szkoło chyba 9zł czy 10 :D Z tego co mi wiadomo, kiedyś były grubsze natomiast teraz są trochę bardziej cienkie a mimo to, sprawują się bardzo dobrze według mnie. Również nie noszę z kluczami, jeśli już, to sam telefon w kieszeni - ani rys, ani odklejeń, ani żadnych bąbelek powietrza także, polecam bardzo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, KrzysiekGP napisał:

Poniżej masz 2 wątki o szkle i etui. Czy 27 stron opisów to za mało i musisz nowy temat zakładać??????

Właśnie przebrnąłem przez całe te 2 wątki,jeżeli chodzi o case'a to już mam wybranego.
http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html
Problem jest ze szkłem,które wybrać,bo w temacie są szkła 7h a przypadkiem 9h nie jest lepsze?
@edit: Znalazłem o takie: http://allegro.pl/wzmocnij-ekran-szklo-3mk-xiaomi-redmi-note-2-i5853579507.html
Tylko,że jest to wersja 7h,wystarczy?

Edytowane przez dawidciok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem szkło na tej samej stronie co telefon ale nie wiem jak go założyć z tego względu że ze szkłem jest folia normalna dodatkowo i nie wiem czy najpierw szkło potem na to folia czy na odwrót. Przydałby się jakiś filmik na yt panowie z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejałem folie tydzień temu na mojego xiaomi redmi note 2 prime. W zestawie otrzymałem szmatkę namoczoną alkoholem, suchą szmatkę i kawałek papierku z klejem do usuwania drobinek kurzu z ekranu. Należy zdjąć folie zabezpieczającą z szkła hartowanego i jak najdokładniej przymierzyć na telefon... Mi akurat za pierwszym razem nie wyszło, także musiałem odkleić i jeszcze raz przykleić. Ku mojemu ździwieniu zrobił się pęcherzyk powietrza mniej więcej na środku ekranu... Ale po 24h zszedł ;)
Pozdrawiam ! p.s wyczyść ekran, przy idealnym świetle do tego ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie znajdziesz takiego - przecież to jest głupota... mimo, że jest to smartfon to czasem jeszcze się komuś zdarzy z niego zadzwonić. Przecież nikt nie będzie sobie utrudniał życia i kastrował telefon z głośnika

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem dwa razy szkła wozinsky i to będzie koniec po tym co teraz sprzedają nie ma sensu ryzykować.

Te ze starej z wycięciami wyglądały lepiej, ale kwestia gustu. Te nowe jak na zdjęciu.

Mało kto ze sprzedających pokusi się o realne zdjęcie w aukcjach i w efekcie kupuje się kota w worku.

bDjgcVi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
U mnie założone z oryginalne (chyba), które dostałem z tel. Nie odkleja się, założone z końcem listopada.
Wysłane z mojego Redmi Note 2

To szkło mam założone do dziś. Mimo, że mam pekniecie na nim w narożniku to trzyma cały czas.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze? Ja mam chyba najtańsze szkło hartowane i jestem zadowolony, telefon mi nie upada także nie mam jak przetestować. Wcześniej miałem takie samo, to upadł mi z 30cm na płytki i szkło od wstrząsu poszło. Następnego dnia upadł mi z 1m na płyty betonowe noi wtedy pajączek na szkle hartowanym. ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...