Skocz do zawartości

Szkło hartowane Redmi NOTE 2


adek19

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem takie cudo ( wziąłem HD Clear ) :Dhttp://www.aliexpress.com/item/9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Note2-No-Fingerprint-De-Vidro-Protective/32532690997.html

Jak już je otrzymam to napiszę jak się sprawuje. W tej chwili jest dobra promocja jeżeli ktoś jest zainteresowany

Edytowane przez grembi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam w domu note 2 i note 2 prime. Nie jednokrotnie trzymałem w dłoniach oba na raz. Jeden tel ma szkło oryginalne xiaomi (to w kartonowym opakowaniu), natomiast drugi firmy wozinsky. Wyczuwam pomiędzy nimi różnicę w dotyku. Uważam, że delikatniejsza powłoka jest na tym od xiaomi.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni jak dostanę swoje nowe to sprawdze mocolo. A czy to pseudo xiaomi w kartonowym pudełku to nie jest czasem cienka folia a nie szklo? Gdzieś na filmikach widzialem jakies pseudo xiaomi i okazywało sie ze to folia,  ale może to te inne było w plastikowym blistrze z napisem MI bo są i takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d3tr0 napisał:

Za kilka dni jak dostanę swoje nowe to sprawdze mocolo. A czy to pseudo xiaomi w kartonowym pudełku to nie jest czasem cienka folia a nie szklo? Gdzieś na filmikach widzialem jakies pseudo xiaomi i okazywało sie ze to foli,  ale może to te inne było w plastikowym blistrze z napisem MI bo są i takie.

To jest szkło elastyczne, a do tego dorzucają zwykłą cienką folię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mocolo na RN2 od września i absolutnie nic się nie dzieje. Wcześniej miałem naklejonego jakiegoś noname na poprzednim telefonie (Coolpad) i też trzyma się już ponad rok bez problemu. Może to poprostu kwestia dobrego wyczyszczenia ekranu przed nałożeniem szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem takie cudo ( wziąłem HD Clear ) http://www.aliexpress.com/item/9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Note2-No-Fingerprint-De-Vidro-Protective/32532690997.html

Jak już je otrzymam to napiszę jak się sprawuje. W tej chwili jest dobra promocja jeżeli ktoś jest zainteresowany

Szkło na telefonie. Pasuje idealnie, palcuje się umiarkowanie. Ogólnie jestem zadowolony ale zobaczymy jak zniesie próbę czasu :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam mocolo 2 miesiące, a po miesiącu zaczęły się robić pęcherzyki pod szkłem nad głośnikiem do rozmów. Obecnie proces ten się zatrzymał i nic się nie dzieje. Zobaczymy ile wytrzyma.

@d3tr0

Jakie szkło teraz zamowiles? Też będę musiał coś zamówić na wszelki wypadek żeby mieć.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lucass napisał:

Ja już mam mocolo 2 miesiące, a po miesiącu zaczęły się robić pęcherzyki pod szkłem nad głośnikiem do rozmów. Obecnie proces ten się zatrzymał i nic się nie dzieje. Zobaczymy ile wytrzyma.

@d3tr0

Jakie szkło teraz zamowiles? Też będę musiał coś zamówić na wszelki wypadek żeby mieć.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Takie samo też mocolo tylko od innego z aliexpress, chociaż chyba to nawet ta sama osoba ma 2 konta MOCOLO ONLINE jakoś tak.

To szkło pseudo xiaomi w kartonowym pudełku ma 3 wycięcia na czujniki ? czy nie ma jak np. wozinsky ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, d3tr0 napisał:

Takie samo też mocolo tylko od innego z aliexpress, chociaż chyba to nawet ta sama osoba ma 2 konta.

To szkło pseudo xiaomi w kartonowym pudełku ma 3 wycięcia na czujniki ? czy nie ma jak np. wozinsky ?

  • Kamera
  • Głośnik
  • Jedno owalne na czujniki

Razem 3 wycięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...