Skocz do zawartości

Mi3 vs Mi4 vs Mi4C vs Redmi Note 2


Wojtkson

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jeszcze teraz zastanawiam sie nad Mi4 WCDMA z Gearbest 2gb/16gb wychodzi jakies 900zł z EU wiec bez vat. Ale na allegro znalazlem tez Mi4C prime z 3gb/32gb za 1289zł(do sklep tv sat) po odliczeniu vat wyszloby mi 1050zł około. Różnica nie wielka. Mi4c bedzie wydajniejszy, ma lte i ogolnie nowsza konstrukcja. W Mi4 przekonuje mnie troche bardziej prestiżowy wyglad(zwlaszcza po dokupieniu drewnianych pleckow), ale starsze podzespoły i troche mniejsza wydajnosc na minus. Który lepiej kupić pod względem aparatu,baterii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem u technos-online dobrą oferte na Mi4, ale napisałem maila z zapytaniem czy bedzie w ofercie Mi4C prime i będzie w takiej samej cenie co Mi4, myślę że dodatkowy 1gb ramu i 2x wiecej pamieci wewnetrznej deklasuje Mi4 ? Co sądzicie? I jak z moim pytaniem wyżej odnosnie aparatu i baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 9.12.2015 at 08:32, lukaschels napisał:

i jak z Twoją decyzją? Ja mam podobny dylemat, RN2 czy MI4, jeden ma więcej pamięci, drugi mniej ale za to klasę i szyk oraz lepsze wykonanie. 

Ja ze swoim RN2 nie mam żadnych problemów i generalnie mogę polecić :P Nie żałuję pieniędzy. Mi4 był porównywalny w parametrach, a jednak droższy, pomijając swoją "flagowość". Może jako taka równowaga - Redmi Note 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...