Jump to content

Xiaomi Mi Portable Photo Printer - problem z połączeniem

Recommended Posts

Cześć. 

Zakupiłam wyżej wymienioną drukarkę, jednak mam problem z połączeniem jej z moim telefonem. Posiadam Samsung M33, pobrałam Xiaomi Home i stworzyłam konto. Bluetooth wykrywa drukarkę, w aplikacji również widzę ją jako urządzenie wykryte, jednak gdy klikam na nie, to pojawia się niekończący ekran ładowania, a po chwili napis "Spróbuj ponownie". Drukarka nie ma problemu z połączeniem się z telefonem Xiaomi, ale nie sądziłam, że z inną marką będzie problem... 

Na drugim telefonie połączyłam ją bez problemu używając tego samego konta, na swoim samsungu widzę drukarkę już w urządzeniach powiązanych, więc kilkam ale dostaję powiadomienie "Couldn't download plug-ins". 

Szukałam porad na internecie, jednak nie dokopałam się do niczego przydatnego. 

Mam najnowszą aktualizację telefonu i aplikacji, tak samo mam pewność, że drukarka na pewno działa i nie jest wadliwa. 

Co w takim razie mogę zrobić? Nie chciałabym jej zwracać, działa i zdjęcia wychodzą super, jednak zależy mi żebym mogła używać jej ze swojego telefonu. 

Screenshot_20240615_214957_Mi Home.jpg

Screenshot_20240615_220347_Mi Home.jpg

1 godzinę temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Próbowałaś może zmienić region aplikacji?

Patrząc na ten komunikat, czy w takim razie stworzyć konto używając chińskiego regionu i spróbować połączyć się w taki sposób? Czy przed tym zrobić hard reset drukarki? 

Teraz, Kacper Skrzypek napisał(a):

Możesz spróbować tak zrobić. Być może hard reset będzie potrzebny, ale to trzeba sprawdzić - nie miałem jeszcze takiej drukarki.

Niestety nie da się założyć konta na regionie Chin, bo potrzebny jest tamtejszy numer telefonu. Jednak wciąż zastanawia mnie powyższy komunikat, czy po hard resecie urządzenie powinno się połączyć, skoro serwer "nie pasuje"? 

Teraz, Kacper Skrzypek napisał(a):

W sumie nie. A możesz zmienić na jakiś nie chiński, ale europejski (np. Niemcy)?

Spróbowałam z innym telefonem niż xiaomi, z Huawei bez problemu połączyłam się z drukarką. 

Wróciłam na swojego Samsunga i w aplikacji widzę drukarkę, jednak po kliknięciu jest komunikat o problemie z pobraniem "wtyczki"? 

Screenshot_20240616_085837_Mi Home.jpg

1 minutę temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Być może Samsung ma jakiś problem z ogarnięciem tego tematu... Możesz jeszcze spróbować wyczyścić dane aplikacji, ale wątpię, że to pomoże.

Próbowałam, ale nie pomogło niestety. Może to faktycznie wina Samsunga, niemniej może ktoś jeszcze znajdzie jakieś rozwiązanie:(