Skocz do zawartości

Szansa na Cyanogenmod?


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy poczekamy, bo x20 wchodz, a m9+ jest niemal we wszystkim lepszy od M9 i wypiera brata. Rozdzielczość, cena, przycisk u dołu itd itd. Podobnie jest z pimem od samsunga. Na rynkach chińskich / indyjskich walka jest bardziej zacięta, dlatego modele tam są lepsze. 810 ma problemy wiec x10 to dobra alternatywa lepsza była by słabsza osiemsetka ale cóż.

Edytowane przez Nezumi
Poprawki pkt 22.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy poczekamy, bo x20 wchodzi, a m9+ jest niemal we wszystkim lepszy od M9 i wypiera brata. Rozdzielczość, cena, przycisk u dołu itd itd. Podobnie jest z pimem od samsunga. Na rynkach chińskich / indyjskich walka jest bardziej zacięta, dlatego modele tam są lepsze. 810 ma problemy wiec x10 to dobra alternatywa, lepsza była by słabsza osiemsetka ale cóż.

Ciekawe jest to, że już są dostępne funkcje z Mi5, które Acid może odblokować na Snapach serii 800. To jednoznacznie wskazuje na Snapdragona, ale sądzę, że prędzej będzie to 820 niż 810. Wg plotek nawet Samsung ma czekać na 820 do S7 i trudno im się dziwić, choć plotki lubią się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homman Niedawno pisales ze helio x10 to porazka a teraz piszesz ze jest super. Zdecyduj sie w koncu. W mi5 nie ma takiej nawet opcji ze bedzie mediatek, na 100% bedzie snapdragon. Dlaczego? Prosta sprawa nikt nie zaplaci za mediateka 300 dollarow. Jestes na forum xiaomi, najpierw doczytaj o tej firmie a potem sie wypowiadaj bo twoje posty to tylko trolling nic wiecej.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x10 to porażka w porównaniu do 810, ale cena / jakość jest rewelacyjna, więc co mam doczytać to, że firma stawia na MIUI nie znaczy, że nie może wypuścić czystego anda. Jeśli sprzedaż by się zwiększyła na tyle że zarabiali by na sprzedaży tel. proste i logiczne.

Edytowane przez Nezumi
Poprawki pkt 22.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idac twoim tokiem myslenia to apple tez powinno zrobic iphona z andriodem. Tylko po co? Ludzie kupuja iphony dla ios. Wejdz na forum apple i napisz o tym zeby android byl na iphony to zobaczysz co odpisza. Ludzie kupuja telefonu xiaomi dla miui. Jak chcialbym zwyklego androida to kupilbym telefon ktory ma zwyklego androida.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ludzie kupuja telefonu xiaomi dla miui. (...)

Ja bym był ostrożniejszy z takimi deklaracjami.

Są całe masy ludzi, którzy nie dość, że nie kupili telefonu Xiaomi dla systemu MIUI, to jeszcze przebierają nóżkami w oczekiwaniu na jakiś custom rom. 

Rozumiem, że jesteś fanem, ale bądź z tym nieco bardziej dyskretny i mniej ostentacyjny bo ktoś może krzyknąć "fanboj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był ostrożniejszy z takimi deklaracjami.

Są całe masy ludzi, którzy nie dość, że nie kupili telefonu Xiaomi dla systemu MIUI, to jeszcze przebierają nóżkami w oczekiwaniu na jakiś custom rom. 

Rozumiem, że jesteś fanem, ale bądź z tym nieco bardziej dyskretny i mniej ostentacyjny bo ktoś może krzyknąć "fanboj".

Tutaj nie chodzi o "fanboja", a o rzeczywistość... Xiaomi i MIUI to jedno, kupując Xiaomi, kupujesz MIUI i przez baaardzo długi czas kupowało się ich telefony właśnie dla MIUI, dopiero teraz gdy telefony i sama firma zaczęła być lepiej znana w USA/EU i ludzie mogą kupić od nich tel prawie 3x taniej niż takiego Samsunga, a mają te same podzespoły lub nawet lepsze to zaczęli kombinować z custom'ami... W sumie dopiero teraz od jakichś... bo ja wiem 3-4mieś. słychać coraz głośniej o customach. Jak kupowałem Redmi 2 (luty) to nie było mowy o nawet CM'ie na to ;-; w kwietniu bodajże pojawił się jakiś CM, ale był totalnie rozjechany ;-;

Więc jakby nie było, zgadzam się z @tosshi2, że telefony Xiaomi kupuje się w głównej mierze dla MIUI, a że znajdą się osoby którym jednak coś nie przypasuje, no to już trudno (przecież nie istnieje nic co podoba się wszystkim), muszą czekać cierpliwie i patrzeć z nadzieją w przyszłość, aby jednak ktoś jakikolwiek custom walnął :D . CM jak pisałem moim zdaniem pojawić się na Redmi Note 2 pojawi, ale raczej bym się nie napalał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest takich osob 1 na 10? Wybacz ale mam juz od jakiegos czasu sprzet xiaomi od 2 lat przegladam te forum i nie fanow miui mozna policzyc.

Tak to bywa na forach poświęconych wyłącznie jednemu systemowi, że są zaludnione niemal wyłącznie przez zwolenników owego systemu, także nie ufałbym za bardzo takim wyliczeniom.

 

A jeszcze tak nawiasem mówiąc, ja się nie zaliczam do hejterów MIUI, po prostu nie mogę się doczekać kiedy te uporczywe bugi zostaną wyeliminowane. Dzisiaj zrobiłem full wipe bez przywracania systemu i obserwuję czy dalej się będą zdarzać te zwiechy.

Co do innych systemów, które ewentualnie mogą na ten telefon zawitać, to czekam, na pewno przetestuję. Ale jeśli się okażą niewypałem to wrócę do MIUI bez żadnych wielkich żalów. Po prostu wydaje mi się, że wybór i zróżnicowanie w romach to fajna sprawa. 

Edytowane przez kriegaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli ty nie jestes zwolennikiem miui to dlaczego zarejestrowales sie na forum? Wiadomo ze wszyscy nie beda zsrejstrowani ale wiekszosc jest.

Twoje problemy w duzej mierze spowodowane byly wgraniem przez chinola jakiegos gowna.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa chyba nic z tych zrodel nie bedzie (niekompletne). Ktos tam go zaczal wyzywac od pie... idiotow, dlatego, ze nie powinien zamieszczac zrodel bo mediatek wcale nie wyrazil zgody, ktos tam pisal, ze moze miec klopoty.

Temat jest juz wyczysczony, a sam autor skasowal wszystkie swoje posty z dzialu redmi note 2. Ciekawe ciekawe.

 

Ktos wie o co tak naprawde chodzi?

Edytowane przez tepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...