Jump to content

Kamera Xiaomi CW500 nie dostępna w regionie EU

Recommended Posts

Dzień dobry,

Kupiłem kamerę zewnętrzną Wifi Xiaomi CW500 ze specyfikacją EU,

Niestety kamera.nie działa w naszym regionie, na chińskim działa bez problemu. Mam inne urządzenia już ustawione na PL i przełączanie się i wpisywanie haseł na Chiny jest uciążliwe oraz brak szybkiego podglądu i powiadomień. 

Zainstalowałem zmodyfikowaną aplikację i kamera jest wykrywana bez problemu, niestety na polskim regionie pisze brak połączenia 19, na chińskim działa prawidłowo. Pomoże ktoś mi w tej sytuacji?

A gdzie żeś ją zakupił ze specyfikacją na EU ?
Bo to że ma wtyczkę zasilania EU nie czyni z kamery wersji global.
Jak ma soft na CN to nic nie zrobisz do póki nie będzie globala (pod warunkiem że się da podmienić)

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za odpowiedź, kupiłem na Aliexpress specyfikacja była EU. O czymś takim nie miałem pojęcia. 

W jaki sposób można spróbować podmienić?

Myślałem o tym aby na innym adresie email założyć drugie konto Xiaomi i udostępnić kamerę na moje pierwsze konto, tylko nie wiem czy wtedy nie będzie również problemu.

Znalazłem też zmodyfikowaną przez kogoś aplikację Xiaomi home i wyszukuje w moim regionie, łączy się bez problemu, ale przy włączeniu kamery pojawia się napis "nie można włączyć kamery 19"

Daj linka do oferty, bo zerkałem na ali i nawet na sklepie Xiaomi piszą że trza ustawić region chiński.

W kulki chińczak poleciał bo na dzień dzisiejszy nie ma wersji global.

Add, inna sprawa on pisze ( na screenie) o wtyczce EU a nie o specyfikacji...

Posted (edited)

A jak to w takich przypadkach bywa, jest szansa, że wyjdzie aktualizacja na global po jakimś czasie lub będzie dostępne firmware? Bo kamery nie montowałem, była użyta do sprawdzenia i nie wiem jak po odesłaniu to zakwalifikują.

Edited by Marcin W

Na obecną chwilę nie ma wersji global, a czy Xiaomi puści w ogóle ten model w wersji global to wie tylko Xiaomi.

A co do zwrotu, ich nie obowiązuje np 14 dniowy zwrot, sprzęt jest sprawny, zgodny z opisem, więc wątpię aby przyjęli zwrot, zobacz jeszcze jaki jest koszt wysłania przesyłki do Chin...

9 godzin temu, Netoper napisał(a):

Na obecną chwilę nie ma wersji global, a czy Xiaomi puści w ogóle ten model w wersji global to wie tylko Xiaomi.

A co do zwrotu, ich nie obowiązuje np 14 dniowy zwrot, sprzęt jest sprawny, zgodny z opisem, więc wątpię aby przyjęli zwrot, zobacz jeszcze jaki jest koszt wysłania przesyłki do Chin...

Nie zgodzę się zaczynasz na ali spór i zaznaczasz zwrot. Jak było w opcjach sprzedaży dostajesz za darmo wysyłkę sprzedawca generuje naklejkę nadajesz i dostajesz zwrot kasy. Parę razy tak zrobiłem wystarczy zaznaczyć nie chcę te przedmiotu

No to w czepku urodzony, że kilka razy przyjęli zwrot sprawnego i zgodnego z opisem przedmiotu.
Jeśli kupujesz przez format digitaling store to tam fakt, masz w miesiącu darmowy zwrot. A jeśli kupujesz od indywidualnych sprzedawców to nawet jak sprzęt jest niezgodny z opisem to proponują zwrot na koszt kupującego, ewentualnie częściowa rekompensata pieniężna. I to jest standard jak już potwierdziło się dostawę a dodatkowo wystawiło opinie, sprzedawca ma wtedy wywalone żeby przyjąć zwrot.

Inna sprawa, że jak się nie spróbuje to nie będzie wiadomo jak sprzedawca w danym przypadku podejdzie.