Skocz do zawartości
  • 0

Mi4 czy Mi4i


qazaq123

Pytanie

Witam!
Jestem na ostatniej prostej do wyboru telefonu. Nie wiem czy wybrać Mi4 czy Mi4i. Znalazłem takie dwie oferty.
Z XFS Mi4i:

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/195-xiaomi-mi4i-white.html
I z allegro Mi4 (ponoć 100% oryginał zamawiany ze strony Pandawill.com)
http://allegro.pl/show_item.php?item=5662862462

Który z modeli bardziej polecacie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według sprzedawcy telefon w 100% oryginalny. A w Mi4 jest aktualizacja do 5.1?

I jeszcze jedno pytanie. Jak mogę zaplacic za telefon na XFS.com? Chciałbym przelewem bankowym. Da radę?

Płatność masz przez PayPal lub GoPay.

Aktu do 5.1 nie ma. Czy będzie? Może tak, może nie...

Sprzedawca przecież się sam nie przyzna, że sprzedaje fake sprzęt ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytalem gościa czemu jest napis CE. Odpisał tak "Bo telefon pochodzi z dystrybucji na Indie. Dzięki temu jest też ładowarka 'europejska"

Musiałby się wypowiedzieć np. Acid, ale patrząc po zdjęciach Mi4 z indii nigdzie nie widzę tego CE, a samo Xiaomi nie ma chyba ładowarek EU.

Co do ceny, sam xon24 wysyłając z Chin sprzedaje Mi4 za ~1100zł(a ma on najniższe ceny z tego co wiem) , więc cena 950zł za Mi4 3/16 jest na prawdę dziwna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musiałby się wypowiedzieć np. Acid, ale patrząc po zdjęciach Mi4 z indii nigdzie nie widzę tego CE, a samo Xiaomi nie ma chyba ładowarek EU.

Co do ceny, sam xon24 wysyłając z Chin sprzedaje Mi4 za ~1100zł(a ma on najniższe ceny z tego co wiem) , więc cena 950zł za Mi4 3/16 jest na prawdę dziwna :P

 

Cena nie jest dziwna. Xon sprzedawal na alle po 929zl, natomiast telefon _moze_ pochodzic z aliexpress z promocji ktora byla 25.08.

Wtedy przy dobrych wiatrach mozna bylo obnizyc cene o 50-70$ (jesli nie wiecej), goldway sprzedawal po 230$ ta wersje wiec za ~160 mozna ja bylo kupic.

 

Natomiast to sa luzne dywagacje, niekoniecznie majace przelozenie na ta konkretna aukcje allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdzieś słyszałem, że są dwa oznakowania CE(różnią się lekko czcionką) , jeden na Europę, drugi, to chińskie oznaczenie czegoś tam, nic nie warte w EU.

A i mi się coś kojarzy, że Acid kiedyś pisał... na Indie idą telefony gorszej jakości. Także dobrze zweryfikuj ten temat.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może i z promocji, ale nadal nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia posiadania "CE" Europejskiego przez Mi4.

 

Gdzieś słyszałem, że są dwa oznakowania CE(różnią się lekko czcionką) , jeden na Europę, drugi, to chińskie oznaczenie czegoś tam, nic nie warte w EU.
A i mi się coś kojarzy, że Acid kiedyś pisał... na Indie idą telefony gorszej jakości. Także dobrze zweryfikuj ten temat.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Tak, Masz "CE" na Europe i "CE" na Chiny (Chine Export czy jakoś tak), ten tutaj to "CE" na Europę (znaczki daleko od siebie), a Mi4 nigdzie nie spotkałem z takim oznaczeniem.

Co prawda, na indie idą urządzenia "gorsze" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Założenie konta PayPal to kilka sekund, a płatności przez Paypal są proste więc sposób zawsze jakiś jest :P

Ja bym nie ryzykował, nawet nie ze względu na "gorszą jakość" co na ten nieszczęsny CE i to europejski którego żaden znany mi sklep, czy strony nie potwierdzają, a za to pojawia się sporo info o tym, że telefony Xiaomi nie posiadają CE europejskiego (niby tylko redmi 1s takowy ma, ale telefonu sam nie mam wiec nie potwierdzę :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co z tym certyfikatem CE? :D

Z xiaomiforsale miał naklejone CE. Choć tutaj wygląda na wydrukowane i w ogóle inna kolejność i co innego.

 

nie mam innego wyboru chyba do kupienia. :/

Bo z xiaomiforsale nie mam jak zamowic.

Ja płaciłem przy odbiorze w zł. Żaden problem tylko cena większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niektórzy to się lubią sami prosić o podróby, a póxniej płacz, bo zostali wydymani na ~1000zł, bo chcieli zaoszczędzić 100zł czy tydzień czasu. 

Każdy Ci zwraca uwagę, że na przeznaczonych na Chiny telefonach od Xiaomi nie masz CE, a na Indie nie mamy obecnie potwierdzenia jak to wygląda (czyli równie dobrze może nie być), a Ty dalej chcesz go kupić. A więc rób jak uważasz, tylko zastanawia mnie jedno. Jeśli nikogo tu nie słuchasz, to dlaczego ciągle pytasz?


Z xiaomiforsale miał naklejone CE. Choć tutaj wygląda na wydrukowane i w ogóle inna kolejność i co innego.

 

Ja płaciłem przy odbiorze w zł. Żaden problem tylko cena większa.

Naklejka, to naklejka. Tu masz ewidentnie wydrukowane na klapce. Takiej klapki jeszcze nie widziałem na Mi4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z xiaomiforsale miał naklejone CE. Choć tutaj wygląda na wydrukowane i w ogóle inna kolejność i co innego.

 

Ja płaciłem przy odbiorze w zł. Żaden problem tylko cena większa.

to "CE" z XFS na naklejce to nie jest certyfikat europejski, a "China Eksport" :P i to jest tylko na urządzeniach świeżo sprowadzonych z Chin, te które u nich leżą dłużej na stanie te nalepki niekiedy tracą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...