Jump to content

Najlepszy internet 4G

Recommended Posts

Jaki jest najlepszy abonament internetu 4G? Zależy mi żeby prędkość była spoko do gier, wideorozmów i oglądania filmów. Mam router Huawei B535-232a. Potrzebuję minimalnie 100 GB na miesiąc, a jak wykorzystam tę ilość, to i tak żeby był internet. Cena by mi odpowiadała do 50 zł przed zniżką

tak patrzę u siebie w T-Mobile jak to wygląda jeśli chciałbym zwiększyć neta w swojej taryfie - teraz mam 10gb i reszta nielimitowane za 30 zeta miesięcznie ... jest oferta za 60 zeta ale net do 60gb - nielimitowany jest za 70 zeta ... z limitem prędkości 30 Mb/s a bez limitu prędkości jest oferta za 90 zeta ...

Posted (edited)

T-Mobile na kartę oferta Go za 45 zł miesięcznie, 4G i 5G. T-Mobile ma już prawdziwe 5G. 60Gb po każdym doładowaniu, jak w aplikacji to dodatkowy bonus chyba 30Gb. 200Gb na start + 4800 Gb przez rok. Niewykorzystane dane przechodzą na następny okres.

Edited by FromWP

W nju za 29zł na start jest 100GB. Po pół roku 200GB, po roku 250GB a po dwóch latach 300GB.
Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, po wykorzystaniu limitu danych prędkość spada do 1Mb/s.

Ja na tym jadę w firmie od zeszłego roku, 20zł za 100GB. Podłączone w sumie ze 20 urządzeń/czujników/gniazdek inteligentnych, 2 kamery, z gier to regularnie agario, odpukac lagów jako takich nie ma chyba że serwer agario łapie zadyszkę.
https://www.t-mobile.pl/sklep/oferta/internet-mobilny?bp=acquisition&productOfferingTerm=agreement24&selectedToggle=&id_wydawcy=1838465&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=BRAND&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIxOuC34i2hgMVI0-RBR2qZQPbEAAYASAAEgJpy_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

Bez sensu są te odpowiedzi. Problem to nie jest za ile. Problem jest jaki operator ma najsilniejszy internet na terenie gdzie najczęściej przebywasz. Obejrzyj mapki np w apce speedtest net wybierając najważniejszych operatorów. Potem dopiero sprawdź oferty tych operatorów. Bo jak zaczniesz od podpisania umowy i okaże się że dany operator ma kłopoty na tym terenie to będzie kapkę za późno. Screenshot_2024-06-01-17-22-48-081_org.zwanoo.android.speedtest.thumb.jpg.7028974a0a086987f6f4451cc14b478d.jpg

Godzinę temu, pawelt napisał(a):

Bo jak zaczniesz od podpisania umowy

Moim zdaniem bez sensu są umowy, bo te szybkości są płynne i za chwilę może być zupełnie inaczej. Prepaidy są najpewniejsze. Mam internet domowy po lte z konieczności i w ciągu ostatnich dwóch lat zmieniłem trzech operatorów. Teraz mam szybciej i równie stabilnie jak podstawowy światłowód. Ale mapka speedtest może być pomocna.