Jump to content

Denerwujące powiadomienia

Recommended Posts

Posted (edited)

Czy ktoś jeszcze ma problem że co chwile pojawia mu się powiadomienie z panelu sterowania o tym żeby odpalić czyszczenie? Wyłączenie powiadomień z panelu jest zablokowane a żadne ustawienia wewnętrzne nie mają na nie wpływu, idzie coś z tym zrobić czy po prostu nigdy więcej nie kupować xiaomi? Zaczęło spamić po update do hyperOS

Screenshot_2024-05-21-21-00-40-707_com.miui.cleaner.jpg

Edited by Remlin

Posted (edited)
19 minut temu, Remlin napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma problem że co chwile pojawia mu się powiadomienie z panelu sterowania o tym żeby odpalić czyszczenie? Wyłączenie powiadomień z panelu jest zablokowane a żadne ustawienia wewnętrzne nie mają na nie wpływu, idzie coś z tym zrobić czy po prostu nigdy więcej nie kupować xiaomi? Zaczęło spamić po update do hyperOS

Screenshot_2024-05-21-21-00-40-707_com.miui.cleaner.jpg

ustawienia sprzątacza > "przypomnij o czyszczeniu" daj na off albo zwiększ limit rozmiaru kosza albo zmień harmonogram z codziennie na np. co 3,7,lub 15 dni może to pomoże jak coś ja nie próbowałem bo  tak bardzo to mi nie  przeszkadza

6ef95c0f-1f7f-422f-b5bb-01f7a8f028af.jpeg

3440dc16-700a-4be9-9c01-32ed40c250ac.jpeg

Edited by koko73

Godzinę temu, Remlin napisał(a):

idzie coś z tym zrobić czy po prostu nigdy więcej nie kupować xiaomi?

Xiaomi do tego dąży, chyba coraz skuteczniej. Mam tak samo od pewnego czasu, tylko to powiadomienie nazywa się Odkurzacz. Link do tematu z połowicznym rozwiązaniem już masz. Nie wyrazić zgody na warunki prywatności.

21 godzin temu, Netoper napisał(a):

Spróbuj wyczyścić pamięć i dane panelu sterowania.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

Również nie pomogło

1 godzinę temu, Remlin napisał(a):

Również nie pomogło

Musisz unieważnić autoryzację Panelowi sterowania i dodatkowo aplikacji msa. U mnie pomogło. O dziwo Panel sterowania odzyskał autoryzację tylko po nadaniu uprawnień do danych mobilnych. Wszystko to jest nie dorobione, ale teraz tych przypomnień odkurzacza nie mam. 

39 minut temu, FromWP napisał(a):

Musisz unieważnić autoryzację Panelowi sterowania i dodatkowo aplikacji msa. U mnie pomogło. O dziwo Panel sterowania odzyskał autoryzację tylko po nadaniu uprawnień do danych mobilnych. Wszystko to jest nie dorobione, ale teraz tych przypomnień odkurzacza nie mam. 

Faktycznie u mnie też sam sobie przywrócił, i to bez niczego. usunąłem obu i może pomoże