Jump to content

Poco X6 pro 5g - jak przywrócić pasek zegara do ekranu glownego (nie ekranu blokady)

Recommended Posts

Witam. Postanowiłem zrobić lekką korektę wyglądu i pomyślałem o zmianie widżetów. Wyrzuciłem zegar główny z datą i pogodą, a okazało się, że nie ma nic ciekawszego w te miejsce (albo zegar analogowy, albo dwa na różne strefy czasowe itp). Szukam szukam i znaleźć nie mogę... Jak przywrócić to ustrojstwo w wersji oryginalnej. Wątek był kiedyś poruszony na forum, ale odpowiedź polegająca na zmianie motywu na inny w ogóle nie przyniosła zamierzonego efektu. Zna ktoś sposób jak przywrócić ten widżet żeby mieć podgląd do cyfrowego zegarka z datą i pogodą?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Tak próbowałeś ?
Naciśnij i przytrzymaj puste miejsce na ekranie głównym.
Kliknij Widżety u dołu ekranu.
Naciśnij i przytrzymaj widżet zegara.
Pojawią się obrazy ekranów głównych. Przesuń zegar na ekran główny.

Ma się rozumieć że próbowałem. Pisałem o tym wyżej "okazało się, że nie ma nic ciekawszego w te miejsce (albo zegar analogowy, albo dwa na różne strefy czasowe itp)." W związku z tym szukam sposobu na odtworzenie oryginalnego zegara cyfrowego z datą i temp takiego jaki jest na ekranie blokady. Może jednak ktoś pomoże?

Pozdrawiam

A niby jak to zrobić? Nie wykonam wtedy flash całej pamięci? Trochę to dziwne że nie da się tego przywrócić w sposób normalny. Tak samo dziwne że tylko 3 rodzaje zegarków są w widzetach. Szkoda...

1 minutę temu, bialawy napisał(a):

A niby jak to zrobić?

Ustawienia > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami > 3 kropki > Pokaż wszystkie aplikacje > szukasz Systemowy launcher (na Globalu Systemowy menadżer pulpitu) > Wyczyść dane.

Nie wyczyścisz całej pamięci.

Jedyne co znajduje to Poco launcher. Jak chce wyczyścić dane to wyskakują dwa komunikaty... Wyczyść wszystkie dane albo wyczyść pamięć podręczna. Drugie to pikuś (nic się nie zmienia po wyczyszczeniu), ale pierwszego nie robię bo komunikat "Wszystkie dane aplikacji, w tym pliki, ustawienia, konta, bazy danych i pliki cache zostaną trwałe usunięte"

W związku z powyższym zapytuję czy jest jakiś inny sposób na przywrócenie zegara pulpitowego?

Pozdrawiam

Godzinę temu, bialawy napisał(a):

ale pierwszego nie robię bo komunikat "Wszystkie dane aplikacji, w tym pliki, ustawienia, konta, bazy danych i pliki cache zostaną trwałe usunięte"

Tu chodzi tylko o tę jedną aplikację, a nie wszystkie. Po prostu będziesz musiał poustawiać ikony na nowo.