Jump to content

Redmi Note 12 Turbo/POCO F5 - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.UMRCNXM - Android 14

Recommended Posts

Wątek poświęcony aktualizacji wersji stabilnej HyperOS by Xiaomi.eu OS1.0.3.0.UMRCNXM dla telefonu Redmi Note 12 Turbo/POCO F5 (nazwa kodowa marble).

Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_MARBLE_OS1.0.3.0.UMRCNXM_14.zip/download

Aktualizację trzeba zainstalować ręcznie - OTA jej nie znajdzie!

ROM można zainstalować zarówno poprzez TWRP (jeśli działa), jak i fastboot. Link do poradnika: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/

• Thanks 1

Podobno ROM podczas flaszowania staje przy rebootowaniu!
Warto mieć to na uwadze, ale na xiaomi.eu już ktoś wrzucił taki wpis.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

41 minut temu, kulig007 napisał(a):

Podobno ROM podczas flaszowania staje przy rebootowaniu!
Warto mieć to na uwadze, ale na xiaomi.eu już ktoś wrzucił taki wpis.

Log nie wskazuje na to, aby skrypt był już na etapie restartu telefonu. Moim zdaniem coś u niego jest nie tak z USB.

• Like 1

Log nie wskazuje na to, aby skrypt był już na etapie restartu telefonu. Moim zdaniem coś u niego jest nie tak z USB.
A ten użytkownik nie wspomniał tam, że wrzucił 1.0.2.0 i system wstał poprawnie? Ma to jakieś znaczenie, jeśli mówimy tu o ewentualnej komplikacji z samym portem USB?

Aczkolwiek, ja prewencyjnie, poczekam na innej opinie, czy to wydanie siada dobrze, czy są jakieś problemy.

Zainstalowane. Poszło bez problemu przy flaszowaniu update. Co się zmieniło .... nie wiem

Posted (edited)

Twrp nebrasy bez problemu. Do tego chyba już się pokazuje normalnie że jest update.

EDIT:

Dodano opcję ochrona baterii

Niestety nie dodano opcji ładowania do 80%

Ekran nie dodano opcji 90Hz

Ekran zaawansowane tekstury chyba dodano bo nie pamiętam żeby były.

Tyle w wielkim skrócie. Aaa... ING na klonie dalej crashuje.

Edited by lee
Dodano EDIT

• 2 weeks later...
6 godzin temu, Ja Je napisał(a):

Update zrobiony.

Wczoraj (25.05.2024), na HOS 1.0.2.0, portfel się wykrzaczał mimo fixa XiaomiEUModule_2024.05.22.apk (https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/Xiaomi.eu-app/).

Wygłupiać się jeszcze w te płatności zbliżeniowe czy oszczędzić sobie?

wczoraj testowałem w praktyce i działa bez problemu ... też na tym fixie ... może jeszcze u Ciebie nie zaskoczył (jak sprawdzałeś niedługo po instalacji fixa ...) najlepiej wyczyścić cache apki portfel i usługi Google Play i zrobić restarta ... fix na pewno działa ... jeszcze ... zanim google zacznie znowu mieszać ... a zacznie z pewnością bo się w tym lubują 🙃