Jump to content

Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.2.0.UKACNXM - Android 14

Recommended Posts

Posted (edited)

Zwracam Honor Kacper rzeczywiście dokopałem się do tych widżetów. Jeszcze jedno pytanie szukam notatnika w którym na zapisaną notatkę będę mógł założyć hasło. Wcześniej tak miałem ale w nowym systemie tego brak jakieś pomysły ?

Edited by MaaGool

1 godzinę temu, MaaGool napisał(a):

szukam notatnika w którym na zapisaną notatkę będę mógł założyć hasło

Hasło ochrony prywatności nadal jest i dotyczy również notatek. Jak wpiszesz w wyszukiwarce ustawień to znajdziesz.

Posted (edited)

Kolejny problem MI Fitness podczas dodawania w aplikacji Xiaomi Pay podczas dodawania karty  w miejscu gdzie wpisuje się numer karty i datę  nie wyświetla się klawiatura natomiast  w miejscu gdzie wpisuje się imię i nazwisko klawiatura działa poprawnie ??? 

Edited by MaaGool
Dodano plik

3 godziny temu, FromWP napisał(a):

Hasło ochrony prywatności nadal jest i dotyczy również notatek. Jak wpiszesz w wyszukiwarce ustawień to znajdziesz.

Sorry ale tam byłem i nic to nie zmienia może bardziej łopatologicznie ?

no to tak jak na zrzutach ... na dole masz notatki i jak tam klikniesz to będzie kolejne okno i jedziesz ... nie bardzo wiem co tu tłumaczyć 🙃 

Screenshot_2024-05-30-19-50-30-788_com.android.settings.jpg

Screenshot_2024-05-30-19-50-39-306_com.android.settings.jpg

4 minuty temu, MaaGool napisał(a):

bardziej łopatologicznie ?

Byłeś i ustawiłeś hasło ochrony prywatności? Jak tak to przy otwartej notatce (w notatniku) trzy kropki na górze po prawej, w rozwiniętym menu "zwiń" i notatka ukryta. Żeby otworzyć ukryte, na głównej stronie notatek przeciągasz palcem od góry do dołu, wpisujesz hasło (wzór czy co tam ustawiłeś) i otwierają się ukryte notatki. Nie wiem czy w romach eu jest to tak samo przetłumaczone "zwiń".

• Like 1

20 minut temu, FromWP napisał(a):

Byłeś i ustawiłeś hasło ochrony prywatności? Jak tak to przy otwartej notatce (w notatniku) trzy kropki na górze po prawej, w rozwiniętym menu "zwiń" i notatka ukryta. Żeby otworzyć ukryte, na głównej stronie notatek przeciągasz palcem od góry do dołu, wpisujesz hasło (wzór czy co tam ustawiłeś) i otwierają się ukryte notatki. Nie wiem czy w romach eu jest to tak samo przetłumaczone "zwiń".

Ok dzięki już znalazłem działa to inaczej niż sobie wyobrażałem.

Może jeszcze ktoś na to coś poradzi ???? Kolejny problem MI Fitness podczas dodawania w aplikacji Xiaomi Pay podczas dodawania karty  w miejscu gdzie wpisuje się numer karty i datę  nie wyświetla się klawiatura natomiast  w miejscu gdzie wpisuje się imię i nazwisko klawiatura działa poprawnie ???  Specjalnie uchwyciłem zdjęcie z migającym na niebiesko kursorem i brakiem klawiatury ??

Xiaomi pay.jpg

19 godzin temu, MaaGool napisał(a):

Ok dzięki już znalazłem działa to inaczej niż sobie wyobrażałem.

Może jeszcze ktoś na to coś poradzi ???? Kolejny problem MI Fitness podczas dodawania w aplikacji Xiaomi Pay podczas dodawania karty  w miejscu gdzie wpisuje się numer karty i datę  nie wyświetla się klawiatura natomiast  w miejscu gdzie wpisuje się imię i nazwisko klawiatura działa poprawnie ???  Specjalnie uchwyciłem zdjęcie z migającym na niebiesko kursorem i brakiem klawiatury ??

Xiaomi pay.jpg

Witam. Powiem więcej podłączyłem klawiaturę zewnętrzną żeby móc wpisać numer karty itd.  lecz po wpisaniu wszystkich dany z karty aplikacja wisi niby pisze ze potrwa to 2 minuty ale nic się nie zmienia.  Czy ktoś może przekazać dalej by ten błąd został prawiony bo to jakaś masakra płacić telefonem nie można a jak już ktoś kupi zegarek z tą funkcją to nie można tego ustawić w nowym hyperos.  U nikogo z was ten problem nie występuje ???