Skocz do zawartości

Najlepsze oferty na Redmi Note 2


Dejw.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, d3tr0 napisał:

 

Liczba rdzeni procesora:     sześciodniowy ale w opisie już 8 :)

Ekran jest z Dragon'a

 

Mam nadzieję, że wynika to z ignorancji sprzedawcy a nie z próby sprzedania podróbki :D Sam sprzedawca deklaruje, że telefon jest oryginalny potwierdza to faktem naklejki od xiaomi. W wymianie mailowej też zaznaczył, że telefon jest orygilanlny i fabrycznie nowy / zapakowany. Jak przyjdzie to od razu wgrywam MIUI v7 wtedy się okaże jak jest w rzeczywistości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda że kopiuj wklej opanował dość dobrze, zdjęcia pokazane są w porządku tylko z opisem dał ciała.

USB Type C, android 5.1 to chyba nie od tego modelu, poszedł na całość ;) Jednak kopiuj wklej też średnio ogarnia ;)

Ale miejmy nadzieję że będzie dobrze.

Edytowane przez d3tr0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2015, 22:04:36, Gawronnek napisał:

Szlag na Gearbest EU kolejna obniżka, nie minął tydzień od zakupu a jest 10$ taniej, 4 udało się odzyskać w punktach, ale szkoda

 

Lenovo S650 Miui v7 5.10.29 PL

 

 

 

Dnia 4.11.2015, 15:33:28, zibolek napisał:

Kolego poszedłem za Twoim wątkiem i zakupiłem dziś. Płatność przez PayPal jakby kogoś interesowało.

 

1.jpg

 

Widzę że zrobiliście ten sam błąd co ja i rozliczaliście się w dolarach : ] W euro (dwa kliknięcia na stronie) można jeszcze jakieś minimum 20 zeta urwać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta, tym bardziej, że dzisiaj możesz użyć kuponu obniżającego cenę o 15$.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema,

jako ze wyczytalem na forum o braku roznic w dzialaniu wersji TD FDD itp mam mala zagwostke. Gosc sprzedaje 2 wersje:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2x-sim-16gb-wysylka-z-pl-i5675977268.html

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2xsim-16gb-wysylka-z-pl-i5716338679.html

 

roznica moze niewielka, ale jednak. jak to jest z tym 4G? dziala wszedzie, czy nie? mam heyah i chcialbym miec dostep do szybkiego internetu tam gdzie nie ma wifi, chociazby w autobusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanszy:

obsługuje dwa pasma FDD-4G LTE,

drozszy:

Telefon działa w każdej polskiej sieci zarówno w standardzie GSM, WCDMA 3G oraz 4G LTE (FDD / TDD), współpracuje również z Aero 2.

 

jestem laikiem, dlatego pytam tutaj, zeby ktos zorientowany mi potwierdzil czy sa jakies roznice w technologii, jesli nie to biore ten 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (pierwszy post)

Duża prośba o pomoc. Nie chcę wtopić dlatego pytam. Czy to będzie działać w pl? Oczywiście chodzi mi o standard sieci. Cena myślę, że przyzwoita, sprzedawca chyba też:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-TD-4G-FDD-LTE-CellPhone-MTK6795-Octa-Core-5-5-2GB/32463256279.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa, jestem nowy i zielony. 3 szybkie pytania :) 1. Rozumiem, że oferta Goldway na Aliexpress jest w tym momencie najszybsza i najtańsza ? 2. Jakie są w Polsce różnice między tymi wersjami Redmi Note 2 w trzech różnych cenach? 3. W jaki sposób płacę na Aliexpress? Pozdrawiam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie różnice ci chodzi, wersje są zasadniczo dwie 16GB lub 32GB. Obie działają w 4G u nas więc innych różnic brak.

To że ktoś próbuje jeszcze naciągać na TD czy FDD to już jego sprawa, ale niczym się nie różnią dla nas w działaniu.

Zapłacisz przelewy24 jak payU na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trochę odświeżę temat - w końcu się doczekałem na mojego, ale WER Zabrze i VAT.

Czyli w sumie wyszło podobnie jakbym kupił w Polsce - w każdym razie znów się człowiek czegoś nowego nauczył.

A telefon spoko, ale trochę trzeba przy nim podłubać, żeby się nauczyć.

Acha i najważniejsze - wgranie polskiego MIUI torchę zajęło -> TWRP  - zabawy ze sterownikami pod WIN10 itp. itd.

20151214_161828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę nad kupnem telefoniku z tej strony http://geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Standard-4G-Smartphone-5-5-Inch-FHD-Screen-2GB-16GB-64bit-Helio-X10-Octa-Core-3060mAh-13-0MP---Gray-354975.html i słyszałem że cła nie ma jeśli przesyłka nie przekracza 150euro to prawda? I czy ktoś tu kupował? I jest jakś sposób żeby ominąć vat? Albo wiecie gdzie kupić bez vatu?

 

Edytowane przez BartyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2015o09:37, glass napisał:

Gdzie kupiłeś i jaka forma wysyłki?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli to pytanie było do mnie, to kilka postów wyżej znajdziesz komplet info - w skrócie - Gearbest, wysyłka z Chin.

12 godzin temu, BartyS napisał:

Witam myślę nad kupnem telefoniku z tej strony http://geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Standard-4G-Smartphone-5-5-Inch-FHD-Screen-2GB-16GB-64bit-Helio-X10-Octa-Core-3060mAh-13-0MP---Gray-354975.html i słyszałem że cła nie ma jeśli przesyłka nie przekracza 150euro to prawda? I czy ktoś tu kupował? I jest jakś sposób żeby ominąć vat? Albo wiecie gdzie kupić bez vatu?

 

jedyny sposób na uniknięcie VATu to zakup z wysyłką z magazynu EU ( jest też taka opcja np. na Gearbest ) ale nie dam głowy, że tego VATu się na 100% uniknie...

Proszę też nie mylić cła z VATem - doliczaja VAT bo więcej państwo zarobi - 23% w stosunku do 5% z cła - jak się mylę to proszę o poprawkę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zastanawiam się nad zakupem Redmi Note 2, a w sumie już jestem pewny. Kwestia sklepu, brał ktoś stąd za pośrednictwem DHL? Wysyłają z HK do Anglii, z Anglii przepakowanie i do Polski bez VAT. http://www.aliexpress.com/store/product/Original-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-FDD-4G-LTE-Mobile-phone-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/342812_32436852859.html

Czy jest gdzieś taniej gdzie można wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...