Skocz do zawartości

Najlepsze oferty na Redmi Note 2


Dejw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam żonie kupić wersje 16gb tylko mam parę pytan:

-czy plecki są matowe jak się go trzyma? Bo mam note lte i plecki są śliskie

-gdzie najlepiej go kupić? Myślałem z xiaomiforsale ale trzeba czekać na wersję z czarnymi plecami, chyba poczekam. No chyba ze gdzieś można kupić o wiele taniej?

-są jakieś bugi utrudniające. Codzienne używanie?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Nezumi napisał:

Czyli jak poprosiłaś o MIUI 7 to możesz dostać wszystko... Polecam zaraz po otrzymaniu telefonu wipe oraz następnie instalację MIUIPolska najnowszego i nie panikuj, kupując na allegro zawsze masz 14dni na zwrot.
 

Uściślając kupując na Allegro od zarejestrowanej firmy (np. zakup od osoby prywatnej to nie dotyczy) masz te 14 dni.

Czyli jak powiedziałem, że chcę z MIUI Polska powinno być ok i jedynie zaktualizować do najnowszej będę musiał?

Zapodajcie temat o tej klapce nieoryginalnej, bo czytałem o tym, ale nie że ten sprzedawca tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon doszedł wszystko jak w aukcji. Kurier był wczoraj już o 9 rano.

Wszystko ok. nie mogę się nim nacieszyć. MIUI 7 polska śmiga wyśmienicie. Naprawdę jestem w szoku. Telefon przerósł moje oczekiwania (wykonanie, a przede wszystkim funkcjonalność MIUI7 Polska. Zmieniam motywy kilka razy dziennie :)

mogę wrzucić zdjęcia tylko nie wiem czy to nie narusza regulaminu forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałem i zaraz zabieram się za ściąganie romu. Juz teraz jestem zaskoczony jakością wykonania, również etui za które dałem ~50zł ale było warto, na plus też zasługują wydruki od sprzedawcy, co zrobić po rozpoczęciu chociażby taka rzecz z którą 1 raz się spotykam jak folia na stykach baterii :) a także zapisy prawne, że mogę bez powodu zwrócić do 14 dni o których nie wszyscy wiedzą. Ok lece do mojej zabawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zwrotami jest tak, że kupując od firmy przez internet zawsze masz prawo do oddania bez podania przyczyny do 14 dni (wg polskiego prawa). Jeśli sprzedawca Cię o tym nie poinformuje to tylko gorzej dla niego, bo ten czas na oddanie się bardzo wydłuża (nie pamiętam ile dokładnie). Łaski Ci nie zrobił, że o takiej możliwości Ci powiedział.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to opisane m.in. na tej stronie

https://prokonsumencki.pl/blog/zwrot-towaru-zakupionego-przez-internet-przez-konsumenta-nowa-ustawa-konsumencka/

12 miesięcy

Jeżeli konsument nie został poinformowany przez przedsiębiorcę o prawie odstąpienia od umowy, prawo to wygasa po upływie 12 miesięcy od dnia upływu terminu, o którym mowa powyżej.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przypominam sobie nawet jak na tej stronie to czytałem co dałeś linka. Akurat na Allegro chyba automatycznie taka notka o 14 dniach jest, ale zastanawiam się jakby nie było czy to klient musi udowodnić, że nie został poinformowany :P ciekawe jak tego dokonać. Mniejsza z tym.

MIUI Polska - zakochałem się w tym sofcie, już teraz wiem, że nie zamienię go na żaden inny, tyle opcji, programów już wbudowanych no Cyanogenmod zostaje w tyle.

Dziękuję wszystkim z tego forum, że mnie zachęcili a przede wszystkim Acid'owi bo z tego co doczytałem on odwala tutaj kawał świetnej roboty.

XIAOMI górą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress już od paru dni można zgarniac kupony do użycia 11.11. Największy kupon (przynajmniej na ten moment) to 10$, a oprócz tego 11.11 za zakup powyżej 149$ cena automatycznie pójdzie 15$ w dół (łączy się z kuponem). Zapowiada się więc, że note2 będzie można kupić za ok 125$

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gawronnek napisał:

Szlag na Gearbest EU kolejna obniżka, nie minął tydzień od zakupu a jest 10$ taniej, 4 udało się odzyskać w punktach, ale szkoda

 

Lenovo S650 Miui v7 5.10.29 PL

 

 

Kolego poszedłem za Twoim wątkiem i zakupiłem dziś. Płatność przez PayPal jakby kogoś interesowało.

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupował ktoś ze strony xiaomi.com.pl? Xiaomi redmi note 2 prime każdy tam za 850 złych. Dla mnie cena ok, a i ponoć wysyłają szybko a ja jak juz kupie to chce mieć jak najszybciej bo niecierpliwy jestem

Panie tylko czy to sprawdzony dostawca a telefon oryginalny i bez problemu wtem miui polska.

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hunter 30-06 napisał:

 

Hej, kupował ktoś ze strony xiaomi.com.pl? Xiaomi redmi note 2 prime każdy tam za 850 złych. Dla mnie cena ok, a i ponoć wysyłają szybko a ja jak juz kupie to chce mieć jak najszybciej bo niecierpliwy jestememoji14.png

Panie tylko czy to sprawdzony dostawca a telefon oryginalny i bez problemu wtem miui polska.

 

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

 

 

 

To jest sklep Królik.pl a na Allegro TV-SAT!   Polecany na portalu MiuiPolska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibolek z tą różnicą, że Ty chyba kupiłeś z wysyłką z Chin, więc dłużej poczekasz i masz dużą szansę na VAT, ja kupiłem z wysyłką z EU i taką polecałem

Mój właśnie opuścił Budapeszt, widocznie tam mają europejski magazyn, poleconą przesyłką, więc jeszcze kilka dni poczekam, niestety wysyłka w Gearbest nie należy do najszybszych

Lenovo S650 Miui v7 5.10.29 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gawronnek napisał:

 

Zibolek z tą różnicą, że Ty chyba kupiłeś z wysyłką z Chin, więc dłużej poczekasz i masz dużą szansę na VAT, ja kupiłem z wysyłką z EU i taką polecałem

 

 

Mój właśnie opuścił Budapeszt, widocznie tam mają europejski magazyn, poleconą przesyłką, więc jeszcze kilka dni poczekam, niestety wysyłka w Gearbest nie należy do najszybszych

 

Lenovo S650 Miui v7 5.10.29 PL

 

 

Szczerze - to zdałem sobie z tego (magazynu) sprawę już po wszystkim - w mojej ofercie nie było możliwości wyboru magazynu... całe życie się człowiek uczy... najwyżej popłynę na Vacie... w każdym razie pierwsze koty za płoty i tak do tego podchodzę, bo to mój pierwszy w życiu zakup czegokolwiek w Chinach.

A tak BTW zamówiłem sobie wczoraj na Ali taśmy LED... też bezpośrednio z Chin - ciekawe co przyjdzie szybciej i jak będzie z tym Vatem... póki co mam info z dziś, że LEDy już wysłane i o dziwo już są na trackingu ( nowa strona China Post Tracking- https://beta.packagetrackr.com/ ). Xiaomi ma zostać wysłany do 3 dni.

Edytowane przez zibolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszą różnicą będzie pamięć 32GB i tu musisz postawić sobie pytanie czy ci na tym zależy (kartę SD jednak też możesz wsadzić). Dodatkowo jeśli grasz to wyższe taktowanie procka i układu graficznego się przyda, przy zwykłej pracy - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięci wbudowanej nigdy za dużo, szczególnie że w MIUI nie za bardzo da się przenosić aplikację na kartę SD

Lenovo S650 Miui v7 5.11.1 PL

Nie mam co prawda gier, ale i tak mieści się milion aplikacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, prz3m3k1 napisał:

Oraz orientujecie sie, czy użytkownik SAT-tv wysyła telefon na następny dzień, czy tak jak na aukcji do 4-ech dni?

Ej, panu, weź pan się porozglądaj na forum, bo tu niedawno ktoś sążniste kalumnie na tego użytkownika ciskał. Prawda-nieprawda, może warto mimo wszystko zobaczyć o co biegało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem telefon w poniedziałek wieczorem, w czwartek był u mnie. 

Kiedyś faktycznie były obsuwy, ale teraz wydaje się, że realizują na bieżąco. Przyszedł z jakimś akceptowalnym softem, Updater był już zainstalowany.

 

Co ciekawe - na Allegro mają taniej niż na stronie podanej wyżej - po uwzględnieniu kosztu przesyłki różnica jest widoczna.

Edit: mówię oczywiście o Telsat.

Edytowane przez Kyrtap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla odnotowania, dzisiaj dostałem swojego Prime z Gearbest, szedł 10 dni, przesyłka z Chin przepakowana na Węgrzech i jako taka do mnie działa bez dodatkowych opłat, właśnie zaczynam zabawę.

Lenovo S650 Miui v7 5.11.5 PL

A powiedz mi kolego po jakim czasie miałeś podgląd z trackingu? Ja póki co widzę tylko zdjęcie mojej paczki i to że idzie pocztą holenderską - póki co to wszystko

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sposób zakupu Redmi Note 2 Prime polecacie w tej chwili? Patrzyłem na xiaomiforsale, ale tam chyba tylko paypal wchodzi w grę, a z tego co wiem mają beznadziejne przeliczanie kursu waluty. Po normalnym kursie wychodzi ok. 790zł. Druga opcja to telsat allegro 850zł. Co polecacie, żby nie czekać długo i nie płacić vatu itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lechu1777 napisał:

Jaki sposób zakupu Redmi Note 2 Prime polecacie w tej chwili? Patrzyłem na xiaomiforsale, ale tam chyba tylko paypal wchodzi w grę, a z tego co wiem mają beznadziejne przeliczanie kursu waluty. Po normalnym kursie wychodzi ok. 790zł. Druga opcja to telsat allegro 850zł. Co polecacie, żby nie czekać długo i nie płacić vatu itp.?

XFS, Accessories4You, Technos, to są 3 sprawdzone sklepy z wysyłką ~24h i dostawą w 24-48h z wliczonym już VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla odnotowania, dzisiaj dostałem swojego Prime z Gearbest, szedł 10 dni, przesyłka z Chin przepakowana na Węgrzech i jako taka do mnie działa bez dodatkowych opłat, właśnie zaczynam zabawę.

Lenovo S650 Miui v7 5.11.5 PL

A powiedz mi kolego po jakim czasie miałeś podgląd z trackingu? Ja póki co widzę tylko zdjęcie mojej paczki i to że idzie pocztą holenderską - póki co to wszystko

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Kupiłeś z wysyłką z Chin, w takim przypadku pojawia się po 5-7 dniach i idzie od 14 do nawet 30 dni

Lenovo S650 Miui v7 5.11.5 PL

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem nowym użytkownikiem i na dniach dostanę swojego Redmi Note 2. Zauroczył mnie ten telefon :D Kupiłem go na allegro na tej aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5764417728

Czy ktoś z was kupił go też od tego sprzedawcy? Myślicie, że bubla mi nie sprzedaja?

Jak to jest z potencjalnym serwisem tego telefonu? Trzeba go wysyłać do Chin czy w kraju coś da się zdziałać? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...