Skocz do zawartości

Najlepsze oferty na Redmi Note 2


Dejw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przesledziłem ten wątek ale mam mały mętlik w głowie;)

z tego co widzę są 2 wersje note 2 16gb

czy telefon z tej strony  http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-FDD-LTE-GSM-Mobile-Phone-MTK6795-X10-Octa-Core-5/311331_32455806291.html ta wersja po wgraniu custom softu obsluguje lte itp czyli nie rozni się niczym od tej trochę droższej, ale czy po wgraniu oryginalnego oprogramowania nadal będzie lte? czy update softu wychodzą jednocześnie do obu wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje działają tak samo, bez żadnej różnicy jeśli chodzi o częstotliwości. LTE u nas działa i działać będzie. Wszystkie wersje (TD, FDD, Prime) mają ten sam soft. Na oryginalnym sofcie nie będziesz chciał siedzieć. Po to jest MiuiPolska. Wgrywasz ROM i masz w pełni polski system z usuniętymi zbędnymi chińskimi aplikacjami. Wiele osób (w tym ja) ma tą tańszą wersję, czyli TD z zainstalowanym MiuiPolska i działa wszystko tak jak powinno.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu na znalazłem na stronie en.jd.com nową ofertę na Xiaomi Redmi Note 2 TD za 156,99$ (cena jest w opisie) dodatkowo wpisując kod JD999 dostaniecie go za 20$ mniej czyli 136,99$.

 

Jeśli będziecie się rejestrować to proszę podajcie mój kod zaproszenia BPSKF0 - otrzymacie kupon na 10$ na zakupy 10$+ czyli kupując coś za 10,01$ z kodem zapłacicie tylko 4 grosze :)

 

Zapraszam

 

 

 

//Panowie, ponawiam prośbę o nie pisanie postów nt. VAT/opłat, tutaj jest temat o najlepszych ofertach, a nie o tym, czy komuś dowaliło VAT, czy nie. Sorka, że piszę to w Twoim poście, ale nie chce OT robić :P @Nezumi

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym temacie przewalało się o JD.com, część osób pewnie stamtąd kupowała.

Przy okazji ostatniego "posypania się" ich strony wyciekły informacje o kontach z tego serwisu. Nazwiska, adresy, numery, hasła. Jeżeli macie tam konto, proponuje zmienić przynajmniej hasło, bo nie wiadomo co i kto może z tym zrobić. Zabierających głos w tej kwestii Polaków znajdziecie m.in. na telchina.pl - tam coś więcej o tym piszą, ja tylko daje znać, że coś takiego miało miejsce.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś jeszcze z allegro od Sklep_TV-SAT ? Jakie są wrażenia? Chciałem wcześniej zamówić od sklepu PROMOTUS, ale na szczęście uprzedzono mnie tutaj na forum, że mają tam podróbki klapki tylnej. 

Kupowałem, wydaje się, że wszystko OK, szybka wysyłka (niestety przesyłka kurierska Inpost - ostatnio mam o nich co raz gorszą opinię), faktura VAT 23%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze.

Piszę do Was w sprawie tego telefonu, widzę że większość zamawia zza granicy, ja jednak nie chciałbym ryzykować z moim pechem cła/vatu stąd też szukam okazji w Polsce, aby ta gwarancja była na te 2 lata. Większość na Alelgro daje 12 miesięcy gwarancji, nie wiem czy to zgodne z prawem (?), jest jednak jeden sprzedawca Sklep_TV-SAT który oferuje 24mce:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2x-sim-16gb-wysylka-z-pl-i5675977268.html

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-32gb-lte-wysylka-z-pl-i5707609093.html

Proszę doradźcie mi czy kierować się tą gwarancją 24 miesięczną przy zakupie, a może macie jeszcze jakieś inne sprawdzone źródła?

Czym różnią się wersje TD i FDD, która lepsza (droższa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://miuipolska.pl/forum/topic/6073-redmi-note-2-pytania-ogólne-wątek-zbiorczy/?page=1

W wątku odpowiedzi na pytania. Co do gwarancji - nikt Ci nie odpowie bo to wróżenie ze szklanej kuli. Nie wiadomo za wiele o sprzedawcy. Opinii możesz w necie poszukać - jeśli są. Twój wybór skąd kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój Redmi Note 2 kupiłem jakiś czas temu od spemall.com za 160$, teraz jest za 152$, tutaj link: http://goo.gl/SRLPpW Zamówiony w czwartek, po 10 dniach (poniedziałek) miałem go w swoich rękach. Wysłany pocztą singapurską. Tracking przez pierwsze dni nie był widoczny, ale później już się uspokoiłem. 2 letnia gwarancja w Europie i przychodzi bez VAT, więc cena atrakcyjna. Płaciłem PayPalem. Kontakt dobry, telefon oryginalny. Działają wszystkie częstotliwości razem z LTE. Wgranie MiuiPolska było bezproblemowe. Wszystko było bardzo dobrze zapakowane. W zestawie dostałem kilka gratisów: silikonowe etui, folię i adapter. Szczerze polecam.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie co to za ryzyko. Zapłaciłam PayU i mam ubezpieczona transakcję. 

Dostałam nr przesyłki i w poniedziałek mam ją otrzymać.

Ja sugerowałam się tym że jeśli sprzedawca nowy to będzie się bardziej starał - to też wywnioskowałam z komentarzy. 

Nie moge sie doczekać, Dam znać jak przyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano takie, że niekoniecznie jak starał się przy sprzedaży, będzie przy reklamacji w razie czego.
Wielu allegrowiczów czeka z wystawieniem komentarza aż do czasu przeminięcia gwarancji no i wtedy jak ktoś ma dużo pozytywów świadczy też o obsłudze po zakupie.
Poza tym jak dla ciebie nie ma znaczenia 12 czy 24 mce gwarancji to twoja sprawa, ale w podobnej cenie ja brałbym 24mce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem dowiedziałam się co oznacza 24 miesiące gwarancji - KONSUMENCKIEJ - jaką dają inni sprzedawcy - jest to najprościej mówiąc odpowiedzialności za poprawność sprzedawanego przedmiotu z opisem w aukcji - czyli defakto gwarancji nie ma gdyby się coś popsuło, dobrze to rozumiem?

pyzatym oddawałam wcześniej dwa telefony na gwarancje do PLAYa i za każdym razem dostałam odpowiedz iż uszkodzenie po upadku - tel w idealnym stanie. Także na gwarancję nie za bardzo liczę. Mam tylko nadzieje że szybko dostanę oryginalny telefon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misia, @d3tr0 poczytajcie może trochę co to jest gwarancja i z czym to się je ustawa to reguluje, zwłaszcza ostatnie zmiany. Sprzedawca nie ma obowiązku dawać gwarancji (producent owszem) ale nie oszukujmy się Xiaomi jest chińskie i ich nasze prawo mało co interesuje więc 2 lata gwarancji to nie główny wyznacznik kupna, ale miły dodatek, a zaufany z dużą liczbą pozytywów sprzedawca tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wybrałam obdzwoniłam wszystkich i tylko ten sprzedawca potwierdził wysyłkę tego samego dnia.

Reszta - za 2-3 może 5 dni mimo wysyłki z polski trzeba czekać jak zamówią towar. O pytono i sklep_tv_sat czytałam niepochlebne opinie ( długi czas oczekiwania, zawirusowane telefony). Sama już nie wiem czy dobrze wybrałam. Z chin nie chciałam bo chciałam fakturę VAT. 

Ja chce moje Redmi Note 2 Już !!!

Opinie też czytałam ale tylko negatywne. Ten sprzedawca ich nie miał .

Mam nadzieję ze będę zadowolona Bo zaczynam się bać od tych waszych postów. 

 

Poprosiłam też o MIUI 7 Polska powiedzieli ze wgrają. Wiec sie nie zastanawiałam. 

pozatym wątpie by te 24 komentarze były fikcyjne 

Proszę nie martwcie mnie już !!!

 

Edytowane przez misia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Axles napisał:

No ja kupuje z Allegro od Sklep_TV-SAT, ale ten twój sprzedawca to ma mało komentarzy, nie ryzykowałbym.

Wiele osób z tego forum od niego kupiło i wszystko jest okey, tylko licz się z tym że ma zwalony soft i będzie trzeba flashować chyba z poziomu PC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem od tv_sat 26.10, potem w czwartek sprzedawca powiadomił mnie ze nie ma telefonu na stanie (?) i ze dostane go w najwcześniej 2.11. By było weselej w ofercie jest napisane jasno ze wysyła firma DPD, a tu zonk... Mail od InPost. Cóż, czekam dalej, dokładniej to moja narzeczona czeka... I tu pytanie do @misia czy jak dostaniesz telefon (tj. Oryginalny i bez podrobionej klapki) to dasz znać? Bo sam mam zamiar kupić tez RN2 Prime dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak poprosiłam o MIUI 7 polska to nie bedzie problemu z softem?

 

Czyli jak poprosiłaś o MIUI 7 to możesz dostać wszystko... Polecam zaraz po otrzymaniu telefonu wipe oraz następnie instalację MIUIPolska najnowszego i nie panikuj, kupując na allegro zawsze masz 14dni na zwrot.

Tapu Tap z mi4 tap tap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...