Skocz do zawartości

Najlepsze oferty na Redmi Note 2


Dejw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum :)

W różnych wątkach dodajecie oferty na Redmi Note 2 - zbierzmy to do kupy :)

Mile widziane czasowe promocje u sprzedawców na Ali lub w sklepach. Ktoś wspominał też o kodach rabatowych na Ali i o zniżce przy kupnie przez aplikację na Androida (10$?) - miło będzie jak ktoś wrzuci konkretne info. Wrzucamy kod wersji telefonu, cenę + link z ofertą.

 

______________________________________________

Na początek klasyk, czyli oferta Hongong Goldway:

 

16GB TDD: 149,99$ (white)

Szary, żółty: 159,99$

 

16GB FDD: 159,99$

 

32GB FDD: 195,99$

 

szkło ochronne +10$

____________________________________

 

Oppomart:

Standard version (nie wiem co to znaczy :P). "Support global 4G LTE-FDD bands" - czyli chyba wersja FDD.

16GB: 159$ (biały, czarny, niebieski, żółty)
32GB: 209$ (biały)

 

Jest opcja shipping insurance, dzięki której unikamy VATu i przesyłka jest w 8-12 dni (2,99$).

Szkło ochronne 6,99$

Edytowane przez Dejw.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aś błysnoł...

 

Kod 10$ przy zakupach za 30$ 20$ za 200$ itd był.... 3 tygodnie temu.

 

Wczoraj był - 25$ na geekbuing. czyli za 180$ miałeś prima.

 

Najlepszym sprzedawcą na ali jest FANCY nie goldway. Bo goldway ma problemy z gwarancjami.

Poza tym z fancy gadasz i w ciągu 30 min masz odpowiedź. 90% telefonów można u niej zamówić BEZ dopłaty z holandii. Tzn ona wysyła co jakiś czas paletę telefonów do holandii. I z holandii dostajesz holand postem w ok 5 dni.

Realizacja często trwa podobnie jak z chin tzn ok 24dni. Ale bez podatku.

Zależy czy akurat telefony które chcesz są w holandii.

 

Lenovo k3 ma na pewno meizu też. A jak pytałem ostatnio to redmi note 2 nie miala. Ale jak tylko dotrą prime 32GB kolory to od razu paletę wysyła.

 

Obecnie nic ciekawego nie ma. 

 

Najtaniej na dzień dzisiejszy jest chyba na geerbest albo i boy you go czy cos takiego.

Zresztą ceny obecnie są takie same +-5$

 

Tak na gearbest przez app jest najtaniej 9 10 11.09.2015r.

Poprawka Fancy już ma taniej. Przez app aliexu 193,69$. Więc jeśli ci to puści przez holandie to nie ma co się zastanawiać.

 

 

I chyba nie tu ten temat. A do promocji.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak toshi ale nie ma watu :)

 

Dlatego polecałem.Fantacy.

Jest to jeden z 3 dużych sprzedawców.

 

Fantacy nie pisze musisz spytać. Albo ci wyśle z Holandii albo przez Holandię.

 

Jedynie jej czas zanim wyśle te przesyłkę....  bywa i 10 dni.

 

Ale jw jak monitorujesz to mogę ci podać teraz przykład:

25.08.2015r wpłata

Wysłała dopiero 4.09.2015 z Holandii. Bo szła Paleta i czekałem.

Jutro telefon powinienem mieć max pojutrze.

 

Jeśli wyśle z Chin > Holandia > Polska czas ok 24 dni.

Jeśli bezpośrednio z Holandii i są na stanie to 4 5 dni.

 

Jw ja lepiej nie widzę.

 

Więc jw z holandii czas to jak pisałem 4 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już tak kombinować, gdzie taniej o te kilka-kilkadziesiąt zł, ja wolę kupić od xon24/buriza. http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-32gb-dualsim-4g-pl-menu-i5635150467.html  Pewny sprzedawca, pewny sprzęt, pewna gwarancja i wsparcie techniczne (czytam opinie, że nie olewa klientów w razie potrzeby). Cena jak na taki telefon i tak jest atrakcyjna, jedynie vat to lotto. Więc tak jak napisał Numb, lepiej dopłacić i mieć pewność, niż później tylko niepotrzebne problemy,

Pozdrawiam

 

Bartol.

Pompka

Już tak nie reklamuj swojego sklepu bo aż widać.

Każdy na tym forum widzę że che zarobić tylko.

Co widać ? Lepiej przetrzyj okulary bo źle coś widzisz. Nigdy nie miałem styczności z telefonami xiaomi, ba nigdy nic nie zamówiłem z Chin w swoim życiu. A to co napisałem wnioskuje po opiniach i forum (naczytałem się dużo, również na adnroidforum) jako iż planuje kupić XRN2P. Więc bez pomówień proszę :)
Pozdrawiam
 
Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartol.

 

Niektóre sklepy wysyłają już z chin. Waląc tylko etykiety poczty holenderskiej. Ale jest ORIGN CHINA. I kilka osób dostało cło.

I stąd nasze sprzeczki tutaj dziś.

 

Podobnie jak zdarzają się sprzedacy którzy wyślą dhl przez UK a w UK zapomną zerwać etykiety.

 

Ale żeby cło jednym czy drugim sposobem dostać to trzeba mieć szczęście... Ale jw przypadki się znalazły.

 

Pompka

Już tak nie reklamuj swojego sklepu bo aż widać.

Każdy na tym forum widzę że che zarobić tylko.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celnik ma prawo zatrzymać do kontroli KAŻDĄ paczkę z zagranicy, nawet taką z unii europejskiej i wezwać do określenia zawartości oraz okazania dokumentów. Jeżeli okaże się że był to zakup na terenie unii vatu nie nalicza i paczkę normalnie zwolnią ale jeżeli ktoś uczciwy wyśle dokumenty że ta paczka to zakup z chin to vat naliczą i nawet zerwana naklejka nie pomoże :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

A co sadzicie o tej ofercie i o tym sprzedajacym:

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-2gb-32gb-lte-4g-fv23-i5647331273.html

 

Z racji ze jestem osoba niecierpliwa nie moglbym czekac miesiac czasu po zamowieniu na dostawe telefonu i do tego jeszcze loteria z vatem. Wole po prostu dorzucic pare PLN.

 

Poza tym pytanie z innej beczki posiadam teraz LG G2 32gb rowniez z koreanskiej dystrybucji rozumiem ze tutaj w RN2 prime sklep google play i cała reszte bedzie dziala normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

A co sadzicie o tej ofercie i o tym sprzedajacym:

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-2gb-32gb-lte-4g-fv23-i5647331273.html

 

Z racji ze jestem osoba niecierpliwa nie moglbym czekac miesiac czasu po zamowieniu na dostawe telefonu i do tego jeszcze loteria z vatem. Wole po prostu dorzucic pare PLN.

 

Poza tym pytanie z innej beczki posiadam teraz LG G2 32gb rowniez z koreanskiej dystrybucji rozumiem ze tutaj w RN2 prime sklep google play i cała reszte bedzie dziala normalnie?

Pewny sprzedawca tutaj z forum, nie musisz się obawiać o podróbki, gwarancje etc :P Tak Google Play działa normalnie jak i reszta apek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć,

 

A co sadzicie o tej ofercie i o tym sprzedajacym:

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-2gb-32gb-lte-4g-fv23-i5647331273.html

 

Z racji ze jestem osoba niecierpliwa nie moglbym czekac miesiac czasu po zamowieniu na dostawe telefonu i do tego jeszcze loteria z vatem. Wole po prostu dorzucic pare PLN.

 

Poza tym pytanie z innej beczki posiadam teraz LG G2 32gb rowniez z koreanskiej dystrybucji rozumiem ze tutaj w RN2 prime sklep google play i cała reszte bedzie dziala normalnie?

 

Ja kupowałem u niego już, szybka dostawa, pewny towar i RESPEKTOWANA w Polsce gwarancja   :) Bo wymieniałem już uszkodzonego powerbanka i dostałem po kilku dniach nowy. Gdybym brał z chin to   ;). Tylko kup przez forum od niego, Accesories4U jakoś tak jest. Masz dla forumowiczów taniej niż na allegro ( nie płaci prowizji dla allegro ) . 

Edytowane przez dyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest wersja tdd z odblokowanym fdd. Pytanie jest czy te odblokowanie jest na stale czy tylko na romie. Bo jak na romie to wgrywajac miui polska wszydtko szlak trafi i potem bedzie tylko gsm. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz, że jest to wersja TD skoro w aukcji jest napisane: We have 2015051.It's FDD(B1,B3,B7)

Specyfikacja z tej aukcji: Model Xiaomi Redmi Note 2 TD (2015052)

Czasami warto przeczytac do konca. Druga sprawa kolory na chwile obecna sprzedawane sa tylko w wersji TDD.

Nie polecaj sprzedawcow ktorzy przyslowiowo wala w ch...

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tylko 2015052 Redmi Note 2 TD :) Nawet jeśli na TD wszystko działa to i tak większość tego nie kupi mimo potwierdzenia ze to to samo. Jakaś różnica musi być i nie sądzę aby ktoś się szczypał z 36zł i dopłaci dla spokojnego snu źe nie będzie miał w przyszłości żadnych problemów z częstotliwościami. Poza tym łatwiej odsprzedać bez kręcenia w stylu " Panie wszystko działa 2g/3g/lte na pudełku nie ma ale działa taki Chińczyki numer zrobili"

Edytowane przez d3tr0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kupowałem u niego już, szybka dostawa, pewny towar i RESPEKTOWANA w Polsce gwarancja   :) Bo wymieniałem już uszkodzonego powerbanka i dostałem po kilku dniach nowy. Gdybym brał z chin to   ;). Tylko kup przez forum od niego, Accesories4U jakoś tak jest. Masz dla forumowiczów taniej niż na allegro ( nie płaci prowizji dla allegro ) . 

 

 

Na stronie internetowej jest taka sama cena jak na allegro wiec nie ma roznicy gdzie zamowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się podnieciliście a cena raczej normalna.

 

155 i 195$ to obecnie ceny wszędzie bez rabatów.

 

Na aliex obecnie są kody - 10$ na gearsie - 5$ itd.

 

Osobiście wolał bym telefon zamówić może za 5$ drożej ale przez sweeden post lub 10 15$ drożej ale dhl uk.

 

Zaoszczędzicie 5$ z tego sklepu nie zamawiałem ole opinie o wysyłce dobre nie są. I dopłacicie cło. Zwłaszcza przy wer zabrze lub poznań.

 

Tak że sory ofertę aliex -10$ i zamówienie od top 1 czy fantacy uważam wciąż za lepsze :)

32GB z gearbest za 185$ ewentualnie

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...