Jump to content

Problem z galeria

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam problem z Galeria w moim Mi10 T. Otóż 3 dni temu chciałem wejść w folder "ulubione" gdzie mialem zapisane wazne fotki ktorych czesto uzywam. Niestety jakiez moje zdziwienie gdy okazalo sie ze jest tam tylko 1 zdjecie zamiast 50'ciu paru. Te fotki zapewne sa gdzies w chmurze ale jak mam grzebac w 60k fotek to mi slabo. Druga rzecz ilosc fotek w folderach mi sie co chwile zmieniaja.. raz pokazuje 12k po jakejs godzinie jest 20k. Do Ulubionych wrocily fotki ale nie te ktore byly. Generalnie liczby tych fotek w poszczegolnych folderach skacza. Nie sciagalem dziwnych/nowych programow, miejsca na telefonie jest jeszcze duzo to samo jesli chodzi o chmure. Zdecydowanie Galeria cos fiksuje i zastanawiam sie czy ktos tak mial i ew znalazł rozwiazanie. Z kazda pomoc bede wdzieczny.

Mam ten sam problem z Poco x3 pro. Chociaż to już zaczęło się ponad miesiąc temu to dzisiaj widzę, że w ogóle zniknęły mi stare zdjęcia. Używam zdjęć google do robienia kopii zapasowej, ale tam też nic nie ma. Pojawia się album restored i w nim nagle 30k zdjęć, które są kopiami i tak samo wszystko przeskakuje. Nie wiem co mi wariuje, ale problemy na pewno związane są z kopią zapasową i sama nie mam pojęcia co mam z tym zrobić. Na pewno zrobię kopię zdjęć na jakiś dysk albo coś, bo boję się, że w końcu wszystkie moje pliki zostaną w ten sposób usunięte. Może też zauważyłeś powiązanie z kopią zapasową jeśli taką robisz? Bo wcześniej nie było takiego problemu jak była chmura Xiaomi, a teraz mam wrażenie, że nic ze sobą nie współgra 😬