Jump to content

Słaby dźwięk na słuchawkach BT

Recommended Posts

Witam, z jakiegoś powodu moje słuchawki BT działają o wiele ciszej niż na moim poprzednim Xiaomi 9t. Zmiana regionu na USA, Szwajcarię czy Indie nie pomogła. Mój ROM to global. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

• 3 weeks later...

Nie wiem czy w globalu jest tak samo, bo mam MIUI Polska, ale możesz sprawdzić.

Ustawienia-->Dźwięk i dotyk-->efekty dźwiękowe

Masz tam wiele funkcji, pobaw się wszystkimi i dobierz pod siebie.

Najlepsze efekty da podbicie equalizera, ja mam to ustawione jak w załączniku.

Screenshot_2024-04-19-09-10-46-830_com.miui.misound.jpg

W dniu 1.04.2024 o 09:58, Grzegorz Gajos napisał(a):

Witam, z jakiegoś powodu moje słuchawki BT działają o wiele ciszej niż na moim poprzednim Xiaomi 9t. Zmiana regionu na USA, Szwajcarię czy Indie nie pomogła. Mój ROM to global. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

poczytaj ten wątek panie Kolego ... szczególnie końcówkę ... temat załatwiony bez zmiany regionu / romu ...

https://miuipolska.pl/forum/topic/63320-redmi-note-11s-rom-i-dźwięk/#comment-649525

w razie czego - jeśli coś jest niejasne napisz do załoganta piotr pek wiadomość i poproś o uszczegółowienie 🙃

Edited by Master

• 1 month later...
W dniu 19.04.2024 o 09:34, Master napisał(a):

poczytaj ten wątek panie Kolego ... szczególnie końcówkę ... temat załatwiony bez zmiany regionu / romu ...

https://miuipolska.pl/forum/topic/63320-redmi-note-11s-rom-i-dźwięk/#comment-649525

w razie czego - jeśli coś jest niejasne napisz do załoganta piotr pek wiadomość i poproś o uszczegółowienie 🙃

Nie rozumiem ani jednego zdania w tym temacie co podesłałeś. Zresztą teraz całkiem się popsuło. Jak chce czegoś posłuchać na YT to dźwięk jest ledwo słyszalny, ale jak chce przez nie rozmawiać to nie ma problemu. I nie jest to wina słuchawek bo na laptopie działają normalnie 

43 minuty temu, Grzegorz Gajos napisał(a):

Nie rozumiem ani jednego zdania w tym temacie co podesłałeś. Zresztą teraz całkiem się popsuło. Jak chce czegoś posłuchać na YT to dźwięk jest ledwo słyszalny, ale jak chce przez nie rozmawiać to nie ma problemu. I nie jest to wina słuchawek bo na laptopie działają normalnie 

a zainstaluj sobie taką apke volume booster goodev - jest w sklepie Play ... daj jej autostart - ja trzeba uruchomić ręcznie po każdym restarcie telefonu i ona wtedy działa też cały czas w tle (ja sobie ja dodatkowo blokuje jeszcze w pamięci) ostatnio sprawdzał to jakiś załogant i było wszystko ok ... ona działa też na głośniki zewnętrzne i słuchawki - może to załatwi u Ciebie sprawę ...

pisaliśmy o tym niedawno w tym temacie 

https://miuipolska.pl/forum/topic/63633-głośność-maksymalna/#comment-651424

a jeśli chodzi o regulacje głośności dla różnych źródeł to trza pobawić się ustawieniami ... też może pomóc ... załącznik

Screenshot_2024-06-11-17-00-34-354_com.android.settings.jpg

Edited by Master
  • Like 1

Przed instalacją jakichkolwiek aplikacji zobacz czy nie masz czasem zaznaczonej opcji "dostosuj dźwięk multimediów w wielu aplikacjach", jeśli jest zaznaczona to ją wyłącz.
Wejdź w ustawienia /dźwięk i wibracje i na samym dole /dodatkowe ustawienia.
Druga sprawa to jak naciśniesz przycisk głośności to nad suwakiem są takie trzy kropki. Zobacz jaki masz tam poziom głośności ustawiony dla słuchawek.

a zainstaluj sobie taką apke volume booster goodev - jest w sklepie Play ... daj jej autostart - ja trzeba uruchomić ręcznie po każdym restarcie telefonu i ona wtedy działa też cały czas w tle (ja sobie ja dodatkowo blokuje jeszcze w pamięci) ostatnio sprawdzał to jakiś załogant i było wszystko ok ... ona działa też na głośniki zewnętrzne i słuchawki - może to załatwi u Ciebie sprawę ...
pisaliśmy o tym niedawno w tym temacie 
https://miuipolska.pl/forum/topic/63633-głośność-maksymalna/#comment-651424
a jeśli chodzi o regulacje głośności dla różnych źródeł to trza pobawić się ustawieniami ... też może pomóc ... załącznik
Screenshot_2024-06-11-17-00-34-354_com.android.settings.thumb.jpg.68ef38873df898b3d4c855d12ff301f9.jpg
Tylko nie włączaj apki że słuchawkami w uszach

Wysłane z mojego SM-X716B przy użyciu Tapatalka