Jump to content

HyperOS 1.0.24.3.11.DEV

Recommended Posts

24315.png

• Poprawki zabezpieczeń Androida z marca 2024 roku (Xiaomi 14/Pro)
  • Poprawki błędów
  • W razie ewentualnych problemów z Portfelem Google i Play Integrity należy wgrać plik APK według tego artykułu
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej

image-1.png

Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla Redmi K50 Pro [matisse] (MediaTek Dimensity 9000). Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor.

W ramach Patreona są również dostępne wersje stabilne Xiaomi.eu dla modeli z procesorami MediaTeka:

• Redmi K70E/POCO X6 Pro 5G (duchamp, Dimensity 8300 Ultra),
  • Redmi Note 13 Pro+ (zircon, Dimensity 7200 Ultra),
  • Xiaomi 13T Pro (corotg, Dimensity 9200+),
  • Redmi K60 Ultra (corot, Dimensity 9200+),
  • Xiaomi 13T (aristotle, Dimensity 8200 Ultra),
  • Xiaomi Civi 3 (yuechu, Dimensity 8200),
  • Xiaomi 12T (plato, Dimensity 8100 Ultra),
  • Redmi K50 Pro (matisse, Dimensity 9000),
  • Redmi Note 12 Pro/+ 5G (ruby, Dimensity 1080),
  • Redmi Note 12T Pro (pearl, Dimensity 8200 Ultra),
  • Redmi Note 11T Pro/+/POCO X4 GT (xaga, Dimensity 8100),
  • Xiaomi 11T (amber, Dimensity 1200 Ultra).

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach.

Sprawdź też dostępne poradniki instalacji:

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych tylko w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika.

CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA?

Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu.

Motyw: tutaj.

• Like 1
  • Thanks 3

Coś jest nie tak.  Nie mogę żadnej aplikacji uruchomić!!!.  Mam komunikat:poczekaj dopóki urządzenie nie jest w pełni uruchomione przed otwarciem................

jak to słusznie kiedyś ktoś zauważył na każdym zebraniu jest taka sytuacja że ktoś musi zacząć pierwszy ... więc zaczynam 🙃 pobrane i wrzucone bezproblemowo (fastboot) na razie wygląda że jest luks ...

Teraz, pobudi napisał(a):

Coś jest nie tak.  Nie mogę żadnej aplikacji uruchomić!!!.  Mam komunikat:poczekaj dopóki urządzenie nie jest w pełni uruchomione przed otwarciem................

takie coś może być jak np. jest konflikt w poprawkach zabezpieczeń ... to będziesz czekać w nieskończoność ... bo to już dalej nie ruszy ...

Cytat

bo to już dalej nie ruszy ...

Pewnie  źle się coś ściągło... ja wgrywam przez twrp.

Jak wgram wersję stabilną HyperOS: OS1.0.33.0.UNBCNXM to mi usunie dane ?  Nie mam czasu dzisiajza bardzo na zabawę  ;)

Edited by pobudi

13 minut temu, pobudi napisał(a):

Pewnie  źle się coś ściągło... ja wgrywam przez twrp.

Jak wgram wersję stabilną HyperOS: OS1.0.33.0.UNBCNXM to mi usunie dane ?  Nie mam czasu dzisiajza bardzo na zabawę  ;)

ze stabilna bedziesz mial to samo ... danych nie usunie jesli wgrasz jako update ale nic to nie da na ten problem ... bo ma wczesniej datowane poprawki niz nowa beta ... ja wgrywalem przez fastboot i jest ok wszystko ... mozliwe ze tylko clean install z format na to pomoze ... ale reki uciac za to nie dam ... moze jakis lepszy szpecjalista tu sie wypowie w temacie ... 🙃

7 minut temu, pobudi napisał(a):

Powrót do poprzedniej wersji pomógł i działa wszystko ... Ciekawe co go gryzie...

luks że się udało ... no ciekawe ... może ktoś tu jeszcze coś napisze w temacie ...

Nie uwierzycie ale ściągnąłem ponownie kilka razy wręcz  i się okazało brakuje 2mb.  Fakt z lenistwa człowiek sum nie sprawdza. 🤣 Działa już normalnie.

2 godziny temu, pobudi napisał(a):

Nie uwierzycie ale ściągnąłem ponownie kilka razy wręcz  i się okazało brakuje 2mb.  Fakt z lenistwa człowiek sum nie sprawdza. 🤣 Działa już normalnie.

no to z tego wniosek że najbezpieczniej ciągnąć rom przez updatera ... tam jest tą kontrola md5 ... ja często też pobieram bezpośrednio z serwera chromem - bo bywa że nie idzie przez updater ... na razie - odpukac - jeszcze takiej biedy nie było ... 

ROM wrzucony, wszystko działa stabilnie z wyjątkiem jednej rzeczy. Animacje nadal są tak zlagowane i gubią się jakbym korzystał z redmiaka za 300 zł. Reset do ustawień fabrycznych lub ponowna czysta instalacja nic nie daje. Nie jest to problem sprzętu, bo używałem przez chwile ROMu AOSP i wszystko działało bardzo płynnie, ale kamera i płatności zbliżeniowe oraz inne rzeczy nie są stabilne jak w hyperos.

Cześć, aplikacja do fotowoltaiki 'SOLARMAN Smart'  ucinają się cyfry / nie wyświetlają  się - zdjęcie poniżej po lewej poprawne po prawej ucięte.
Rozumiem że to wina w HyperOS bo gdy miałem jeszcze MIUI na XIAOMI 13 to prawidłowo się to wyświetlało.
Czy to wina może wina aplikacji?

1710675324307.png

4 godziny temu, tootek napisał(a):

Cześć, aplikacja do fotowoltaiki 'SOLARMAN Smart'  ucinają się cyfry / nie wyświetlają  się - zdjęcie poniżej po lewej poprawne po prawej ucięte.
Rozumiem że to wina w HyperOS bo gdy miałem jeszcze MIUI na XIAOMI 13 to prawidłowo się to wyświetlało.
Czy to wina może wina aplikacji?

1710675324307.png

Raczej coś w sofcie, bo ja mam podobnie w aplikacji DreamHome od odkurzacza. Ucina ostatnie litery w nazwach pokojów. Na Xiaomi 12 z MIUI wyświetla się ok.

Czy można zaszyfrować bootloader TWRP jako sam bootloader w miui europejskiej?

Czy zaszyfrować cały system? Jak działa takie szyfrowanie, na ile to spowolni działanie a zabezpieczy dane smatfona?

Edited by zagrobelny

Pamięć sama z siebie jest już zaszyfrowana, niezależnie od tego, czy masz nasz ROM, czy Global. Jeśli ustawisz jakąś blokadę ekranu, to nie ma mowy, że ktoś wejdzie do TWRP i odczyta dane. Wejdzie do TWRP, ale danych nie odczyta, bo będą zaszyfrowane właśnie tą blokadą.

Myślałem że powiadomienia z Gmail są głuche, ale okazuje się że powiadomienie dźwiękowe jest dopiero po 20-30 minutach od wyświetlenia powiadomienia na belce. Nie ma znaczenia czy się przeczytało już ta wiadomość czy nie. Jeśli już przeczytałem to po tych 20-30 min jest sam dźwięk powiadomienia którego już dawno nie ma.

sędnięte z Xiaomi 13 PRO

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...