Skocz do zawartości

Pytanie do osób które zamówiły wersję FDD-LTE


Daluqen

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie ze ludzie po dostawali wersje FDD LTE chińczyk zrobił cię w bambuko jak kupowałeś na ali to otwórz spór i żądaj pełnego zwrotu a potem możesz wytargować 30 $ zwrotu tak tylko daję przykład napisz późnij co ugrałeś  

 

Na pudełku też masz napisane jaka wersje kupiłeś ;)

Edytowane przez kleryk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to zamierzamy zrobić (Ale spór o 30$, nie o całość bo to i tak nie ma szans, telefon działa normalnie), chciałem po prostu sprawdzić czy ktoś dostał wersję FDD-LTE :)

 

Co do pudełka wypisane są wszystkie częstotliwości TDD-LTE i FDD-LTE

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wszystkie telefony xiaomi z lte sa td lte i wszystkie maja na telefonie wpisana wersje td. Najpierw zobaczcie jak jest a potem sie wypowiadajcie. Na pudelku jest napisane czy obsluguje fdd lte i jakie czestotliwosci.

Czyli w zasadzie nie ma możliwości sprawdzenia jaki telefon się dostało?

Pudełko to żaden dowód - łatwo je zamienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem zapytanie do sprzedawcy, zobaczymy co odpowie, niech się trochę pomęczy. Trochę mnie zirytował przy wysyłce kompletnie ignorując moje pytania więc niech się teraz trochę pogimnastykuje z odpowiedzią ;)

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie nie ma możliwości sprawdzenia jaki telefon się dostało?

Pudełko to żaden dowód - łatwo je zamienić.

Ten post pozostawie bez komentarza bo najpierw proponuje zobaczyc jak wyglada pudelko telefonow xiaomi a potem sie wypowiadac. Na kazdym jest numer imei, kod do sprawdzenia oryginalnosci oraz numer seryjny. No ale pewnie chinczycy beda sie bawic w zamienianie pudelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post pozostawie bez komentarza bo najpierw proponuje zobaczyc jak wyglada pudelko telefonow xiaomi a potem sie wypowiadac. Na kazdym jest numer imei, kod do sprawdzenia oryginalnosci oraz numer seryjny. No ale pewnie chinczycy beda sie bawic w zamienianie pudelek.

a to pardonsik wszystkich chińczyków, jak mówiłem nie mam teraz do pudełka dostępu a po otrzymaniu telefonu się nie przyglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post pozostawie bez komentarza bo najpierw proponuje zobaczyc jak wyglada pudelko telefonow xiaomi a potem sie wypowiadac. Na kazdym jest numer imei, kod do sprawdzenia oryginalnosci oraz numer seryjny. No ale pewnie chinczycy beda sie bawic w zamienianie pudelek.

 

Akurat odnośnie numeru imei itd to jest tylko naklejka, którą łatwo mogliby zamienić. No ale nie ważne, raczej wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat odnośnie numeru imei itd to jest tylko naklejka, którą łatwo mogliby zamienić. No ale nie ważne, raczej wszystko jest ok :)

No i chinczycy nie maja co robic i w glupoty beda sie bawic jak jakies gimbusy. Jak masz obawy to sa Polscy sprzedawcy.

Zreszta telefony xiaomi maja indywidualne oznaczenia redmi note 2 z lte fdd ma 2015051, natomiast redmi note 2 tdd lte 2015052.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wnikacie w takie rzeczy? Nie lepiej sprawdzić częstotliwości? Kupiłem Mi4 Lte na XFS jako Fdd. Na telefonie mam napisane Td, na pudełku też a telefon soft opisuje jako lte cu. I co? Ano nic, bo lte śmiga, co jest zaznaczone na pudełku, jakie częstotliwości obsługuje.

Reasumując, akurat mój Mi4 obsługuje lte zarówno Fdd jak i Tdd co również jest opisane na pudełku.

Wysłane z Mi4 Lte

Edytowane przez nemed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wnikacie w takie rzeczy? Nie lepiej sprawdzić częstotliwości? Kupiłem Mi4 Lte na XFS jako Fdd. Na telefonie mam napisane Td, na pudełku też a telefon soft opisuje jako lte cu. I co? Ano nic, bo lte śmiga, co jest zaznaczone na pudełku, jakie częstotliwości obsługuje.

Reasumując, akurat mój Mi4 obsługuje lte zarówno Fdd jak i Tdd co również jest opisane na pudełku.

Wysłane z Mi4 Lte

O to chodzi, że są plotki, że wersja td działa normalnie jako fdd, a nie wiedziałem o tym ze wszystkie mają oznaczenie td-lte pod baterią, myślałem ze chińczyk zorientował się że działa to wysłał tańsza wersję. W takim razie temat do zamknięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam RN2 prime i też mam na telefonie TD LTE. O ile wiem to prime ma tylko jedną wersję FDD i TD LTE. Co ciekawe numer seryjny w telefonie (soft) nie zgadza się z pudełkiem, a number IMEI musiałem wpisać. Telefon kupiłem na Geekbuing.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...