Jump to content

Xiaomi 12 - oficjalny HyperOS 1.0.1.0.ULCIDXM

Recommended Posts

Siedzę na oficjalnym romie dla Indonezji. Dziś dostałem monit, że dostępny jest update do HyperOS 1.0.1.0. Widzę że to Stable Beta

https://xiaomifirmwareupdater.com/hyperos/cupid/

i że dla pozostałych regionów jest już dostępna Stable 1.0.2.0 albo nawet 1.0.3.0.

Pytanie czy warto wgrywać 1.0.1.0 czy jednak bezpieczniej poczekać na Stable 1.0.3.0?

bo bet nie ma co się bać ... wiele osób pisze bzdury określając je jak wersje niestabilne - sugerując się że skoro jedna jest stable to druga musi być unstable 🙃 a stable to po.prostu jedna z wersji beta która została uznana przez Xiaomi za taką którą można puścić tym kanałem - co nie oznacza wcale że jest lepsza 🙃 osobiście cały czas jestem na betach mimo że mam też dostępna wersję stable i tak zostanie ...

wgrałem jednak to 1.0.1.0 bo "magicznie" na stronie xiaomi zniknął opis "Beta". Wszystko działa, nie zaobserwowałem żadnych problemów, nagrywanie działa, płatności działają, ogólnie jestem w ciężkim szoku bo kompletnie nie odczułem zmiany wersji romu, softu i nowszego androida a to bardzo na plus.

• 2 weeks later...

A czy przy przechodzeniu z Global europejski na Global Indonezja można użyć opcji w miflashu "save data" zamiast "clear all & lock"?

Są tego jakieś minusy poza zapchanym telefonem danymi? Nie chce mi się instalować wszystkich aplikacji z logowaniami itd.