iwi1

Kilka pytań o Redmi2

Recommended Posts

Dzięki za naprowadzenie. Od razu bym wziął szkło, takie chyba jest dobre? http://allegro.pl/oryginalne-szklo-hartowane-9h-do-xiaomi-redmi-2-i5787296668.html

Poszukuje też etui ale takiego case wallet (kabura) z klapką otwieraną od góry ale z tym bieda bo większość do Note. Chodzi mi głównie o kupno na allegro, nie z Chin.

Edited by petrelli

Witam.

Mam pytanie, jakiego klienta poczty polecacie? Próbowałem korzystać z domyślnego, ale mam z nim problemy - nie za każdym razem chce mi synchronizować wiadomości, zmiany w apce nie mają wpływu na zawartość z serwera (np. jak usunę wiadomość na smarcie to na normalnej poczcie dalej jest widoczna). Może to kwestia ustawień, rzekomo miałem pop3 w trakcie wprowadzania danych, ale raz wyskoczyła mi informacja o synchronizacji i była adnotacja o standardzie IMAP (swoją drogą nie wiem jak wejść w to okno z widokiem synchronizacji poczty).

Na wszystkich swoich telefonach od zawsze instalowałem Kaiten Mail. Wypróbowalem już chyba wszystkie apki do poczty, i zawsze do niego wracam. Może nie jest wizualnie trendy, ale za to ściąga z serwera wszystko i wszystko poprawnie usuwa.

Wytapatalkowane z XRN2

Zamawiając Redmi 2 dostaliście szare pudełko z czerwoną naklejką po prostu zamknięte? Nie, jakieś zaplombowane, zaklejone? Zamawiałem od Sklep_TV-SAT

Edited by petrelli

Jak u was pracuje czujnik oświetlenia? Mam Redmi 2 2 GB i w zasadzie podświetlenie nie zmienia się z 50% przy ustawieniu na auto.

W moim poprzednim ZTE V970 czujnik dynamicznie sterował podświetleniem, w Redmi zastanawiam się czy to w ogóle działa.

13 minut temu, izded napisał:

Jak u was pracuje czujnik oświetlenia? Mam Redmi 2 2 GB i w zasadzie podświetlenie nie zmienia się z 50% przy ustawieniu na auto.

W moim poprzednim ZTE V970 czujnik dynamicznie sterował podświetleniem, w Redmi zastanawiam się czy to w ogóle działa.

MIUIPolska zainstalowane? Jeżeli tak to *#*#6484#*#* i przeprowadź diagnostykę czujnika światła. 

19 godzin temu, petrelli napisał:

Zamawiając Redmi 2 dostaliście szare pudełko z czerwoną naklejką po prostu zamknięte? Nie, jakieś zaplombowane, zaklejone? Zamawiałem od Sklep_TV-SAT

Tez mialem bez folii

Ja kupiłem od tv_sat i oryginał, pudełko nie było zaplanowane, ale na wyświetlaczu była mleczna firmowa folia

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Panowie czy w oryginalnych zestawach ze szkłem hartowanym od Xiaomi dają jeszcze jakieś folie zapasowe? Bo nie wiem czy to coś dodatkowe do pomocy w założeniu szkła czy po prostu folia a jak patrze na poradniki na youtube to w zestawach mają tylko szkło. A ja tak jak na zdjęciu - na tekturce część szklana i część plastikowa. Kupiłem taki:
http://allegro.pl/oryginalne-szklo-hartowane-9h-do-xiaomi-redmi-2-i5787296668.html

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f36e23276ce93bdc

EDIT: Problem rozwiązany/nieaktualny

Edited by petrelli

Dnia 15.11.2015, 22:51:18, petrelli napisał:

Poszukuje też etui ale takiego case wallet (kabura) z klapką otwieraną od góry ale z tym bieda bo większość do Note. Chodzi mi głównie o kupno na allegro, nie z Chin.

Udało Ci się coś znaleźć? Ja jestem w takiem samej sytuacji, szukam czegoś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/Luxury-High-Quality-wallet-Leather-Case-For-Xiaomi-Hongmi-2-Redmi-2-Superman-Leather-Case-With/32285970395.html?spm=2114.01020208.3.252.Z1M5dh&ws_ab_test=searchweb201556_3_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_1

Nie mam konta walutowego, aliexpress, a na ebayu nie mogę znaleźć nic podobnego, to samo allegro. Może jakiś telefon ma przyciski i aparat w podobnym miejscu?