Skocz do zawartości

Ładowarki kompendium jaką kupić.


homman

Rekomendowane odpowiedzi

Przetwornice w tel są od....... 10 lat ?

 

Tylko stare nokie itd miały tak że zasilanie 5V bateria 5V.

 

Obecnie każdy producent ma inne napięcie baterii.

Lenovo zasilanie 5.2V bateria w środku 3,7V

Samsung 5V  3,8V

Xiaomi np 5V  / 4,35V

 

Obecnie każdy telefon ma bardzo zaawansowane układy zabezpieczania. 

Możesz spróbować podpiąć np 5V do RX i TX. Tel się po prostu wyłączy i nic mu się nie stanie.

 

Podobnie jw dawniej jakbyś podłączył 9V zamiast 5V było by bum.

 

Proponuje kupić ZA AŻ 1 - 1,5$ taki testerek 

http://www.aliexpress.com/item/Digital-USB-Mobile-Power-charging-current-voltage-Tester-Meter-Mini-USB-charger-doctor-voltmeter-ammeter/2042058895.html

 

I dla człowieka który nawet nie ma pojęcia o niczym będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tym że mui nie jest piękne. Xiaomi oszukuje np w oczyszczaczach do wody robiąc wodę destylowaną. Podobnie jak 90% domokrążców od filtrów do wody w Polsce itd. To już lepiej nie mówić.

 

Tutaj xiaomi jest piękne i naj. A wiedza ludzi to.... Myślałem że mui polska to coś więcej niż 1 człowiek.

 

Opinie o serwisie mui w Wrocławiu też są piękne.

Po pierwsze - MIUI - MI User Interface

Po drugie - Mam znajomego w Chinach, wg niego ludzie starają się tam pić wodę destylowaną, bo wg nich po mineralnej i kranówie dostają osteoporozy. Nie znam się na medycynie, ale skoro mają takie podejście, to Xiaomi daje im to, czego chcą.

Po trzecie - Nie wiem co masz do serwisu we Wrocławiu. Prowadzi go Acid, czyli osoba, która przygotowuje ROM-y dla nas, Europy i jeszcze utrzymuje tę stronę. Telefony z tego co wiem też naprawia dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś opinie na goworku ?

90% negatywów.

Zaraz ci znajdę link.

 

W dodatku mówienie o serwisie. I chwalenie a to serwis pogwarancyjny. Na gwarancji musi iść do chin.

 

 

Woda destylowana poczytaj czemu nie wolno pić. Wypłukuje z organizmu wszystko. Sraka murowana.

 

JW nie wiedziałem że z xiaomi polska jest tak źle.

Podejrzewam że acid jedynie co robi to tłumaczy z a ANG na polski.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś opinie na goworku ?

90% negatywów.

Zaraz ci znajdę link.

W dodatku mówienie o serwisie. I chwalenie a to serwis pogwarancyjny. Na gwarancji musi iść do chin.

Woda destylowana poczytaj czemu nie wolno pić. Wypłukuje z organizmu wszystko. Sraka murowana.

JW nie wiedziałem że z xiaomi polska jest tak źle.

Podejrzewam że acid jedynie co robi to tłumaczy z a ANG na polski.

Jakim Xiaomi polska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie wsparcie xiaomi w polsce, miui polska jak zwał tak zwał.

 

Widzę że kolega usunął chyba wszystko z goworka. Bo nagle nie ma tam takiej firmy.

Tutaj również na stronie był podany link do goworku. I również usunięto.

 

Myślisz że każdemu niezadowolonemu chce się wchodzić na taka stronę i pisać opinie ?

 

A opinie były jw bardzo złe.

 

Wiec coś tu mocno nie gra a ty wychwalasz serwis pewnie nigdy nie korzystając.

 

 

I nie chodzi o to by robić komuś koło tyłka tylko sami widzicie jaki macie poziom... Czy to serwisu, czy to wsparcia, czy wiedzy technicznej. Jak muszę się 3 dzień użerać z przyswojeniem tematu o ładowarkach. Albo piszę temat wyraźnie żeby nie pisać i nie przerywać. Ale tutaj zasada nie znam to się wypowiem..

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś opinie na goworku ?

90% negatywów.

Zaraz ci znajdę link.

 

W dodatku mówienie o serwisie. I chwalenie a to serwis pogwarancyjny. Na gwarancji musi iść do chin.

 

 

Woda destylowana poczytaj czemu nie wolno pić. Wypłukuje z organizmu wszystko. Sraka murowana.

 

JW nie wiedziałem że z xiaomi polska jest tak źle.

Podejrzewam że acid jedynie co robi to tłumaczy z a ANG na polski.

1. Jakich negatywów? Acid robi telefony Xiaomi poprzez forum MIUI Polska, poczytaj wątek o serwisie pogwarancyjnym to nie znajdziesz raczej negatywów. Nie wiem skąd opinie na innych portalach, chyba że Acid robi coś poza, nie wiem.

2. Czy ja mówiłem że wolno? Naucz się chłopie czytania ze zrozumieniem, bo jeszcze na żaden mój post nie odpowiedziałeś, tylko na swoje widzimisie. Ja mówiłem, że w Chinach wielu ludzi tak uważa, nie że ja tak uważam. 

3. Tu już przegiąłeś. Gdyby to tłumaczenie z angielskiego na polski było takie banalne to każdy chiński telefon miałby polski interfejs. Masz kilka- czy kilkanaście tysięcy stringów + dekompilacja i kompilacja apek tak, żeby działały, dodawanie nowych funkcji, wypieprzenie wszystkich śmieci i wiele innych. Jeśli uważasz, że praca kilku godzin dziennie za darmo to jest nic, to raczej nic tu po tobie na tym forum...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś opinie na goworku ?

90% negatywów.

Zaraz ci znajdę link.

 

W dodatku mówienie o serwisie. I chwalenie a to serwis pogwarancyjny. Na gwarancji musi iść do chin.

 

 

Woda destylowana poczytaj czemu nie wolno pić. Wypłukuje z organizmu wszystko. Sraka murowana.

 

JW nie wiedziałem że z xiaomi polska jest tak źle.

Podejrzewam że acid jedynie co robi to tłumaczy z a ANG na polski.

Woda destylowana wypłukuje Ci coś? To chyba rozum... Serio... Podaj mi naukowe publikacje, nie internetowe domysły, a Ci uwierzę... Bo z tego co ja czytam, żadne badania nie potwierdziły szkodliwości wody destylowanej, natomiast kilka badań dowiodło "szkodliwości" zwykłej wody mineralnej po przekroczeniu 60lat. Tak więc polecam uzupełnienie wiedzy :)

Nie wiem gdzie ty sprawdzasz te negatywy, ale ja nic złego nie znalazłem.

Acid odwala kupę świetnej roboty z tłumaczeniem i ROMami, powinno się być wdzięcznym, że robi to za "freeko", a nie każe sobie płacić za dostęp do tego.

Po 2 GoWork jest serwisem do oceniania PRACODAWCY i sam pracodawca jak i sama firma nie może nic tam usunąć :D. Człowieku pogrążasz się z każdym swoim postem :D

"Nie znam to się wypowiem" i Ty to kierujesz do nas? God... Co się z tymi ludźmi dzieje :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie tyczyły się serwisu telefonów xiaomi przez niego.

Postaram się znaleźć w jakimś web archiwerze.

 

Słowo wpisane w net nigdy nie ginie.

 

O czym ty mówisz ja spolszczałem nie jeden telefon.

O unowocześnieniach coś tam było gdzie niegdzie pisane. W stylu zmiana czasów itd.

 

Soft do lenovo po polsku robimy w 3 przez tydzień. Tylko tyle trzeba

 

Wbrew pozorom tekstu w tel nie ma wcale dużo.

 

Ale jw widzę jak tu jest... xiaomi - bóg.

 

--------

Boże... Woda destylowana jakim jest środowiskiem ?

Wystarczy ci tyle : 

"

Jakie są efekty spożycia wody destylowanej?

Woda destylowana, jako pozbawiona mikroelementów i czysta, nie dostarcza do organizmu żadnych substancji, jak robi to woda mineralna czy nawet woda z kranu. W wyniku procesu osmozy może zaś zabierać z niego niektóre mikroelementy, co może być bardzo szkodliwe dla organizmu. Spożywanie jej wpływa także na, wydawałoby się paradoksalnie, odwodnienie organizmu i czasem jest w tym celu używana. Wypicie większej ilości wody destylowanej może być bardzo szkodliwe dla zdrowia, a nawet grozi śmiercią. Dlatego przede wszystkim używa się jej w przemyśle, maszynach, wytwórstwie i chemii, a nie w produkcji spożywczej"

 

Ech sory ja skończyłem. Bo nic tu po mnie.

Jedynie poszukam archiwum opini na goworku. Dla zainteresowanych.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie tyczyły się serwisu telefonów xiaomi przez niego.

Postaram się znaleźć w jakimś web archiwerze.

 

Słowo wpisane w net nigdy nie ginie.

 

O czym ty mówisz ja spolszczałem nie jeden telefon.

O unowocześnieniach coś tam było gdzie niegdzie pisane. W stylu zmiana czasów itd.

 

Soft do lenovo po polsku robimy w 3 przez tydzień. Tylko tyle trzeba

 

Wbrew pozorom tekstu w tel nie ma wcale dużo.

 

Ale jw widzę jak tu jest... xiaomi - bóg.

 

--------

Boże... Woda destylowana jakim jest środowiskiem ?

Wystarczy ci tyle : 

"

Jakie są efekty spożycia wody destylowanej?

Woda destylowana, jako pozbawiona mikroelementów i czysta, nie dostarcza do organizmu żadnych substancji, jak robi to woda mineralna czy nawet woda z kranu. W wyniku procesu osmozy może zaś zabierać z niego niektóre mikroelementy, co może być bardzo szkodliwe dla organizmu. Spożywanie jej wpływa także na, wydawałoby się paradoksalnie, odwodnienie organizmu i czasem jest w tym celu używana. Wypicie większej ilości wody destylowanej może być bardzo szkodliwe dla zdrowia, a nawet grozi śmiercią. Dlatego przede wszystkim używa się jej w przemyśle, maszynach, wytwórstwie i chemii, a nie w produkcji spożywczej"

 

Ech sory ja skończyłem. Bo nic tu po mnie.

Jedynie poszukam archiwum opini na goworku. Dla zainteresowanych.

Co ja napisałem? Link do RZETELNEJ PUBLIKACJI NAUKOWEJ, nie internetowego guru, u którego katar = rak... Kuzynka pracuje w labie, dobrze wie do czego jest stosowana woda destylowana, pija ją kiedy ma ochotę, żyje, wyniki ma zawsze idealne. Podaj do cholery chociaż raz coś sensownego na potwierdzenie własnych słów, a nie dajesz wycinki z for, które twierdzą, że gluten jest zabójczy ;-; 

Szukaj, na pewno znajdziesz o ile sam nie sfałszujesz. Tutaj nikt nie idealizuje Xiaomi jako firmy, wszyscy znamy jej + jak i -, kupując ich sprzęt wiemy na co się porywamy, wiemy, że nie mamy wsparcia oficjalnego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku i z jakiegoś czasopisma będzie wystarczające by zamknąć ci usta ?

 

Bo na każdej wirutalnej encyklopedi masz z przykładami.

Po postu wypłukuje sól i minerały. Jeśli ich nie dostarczysz z pożywieniem masz łamliwość kości itd.

 

Udowodniono, że po wypiciu pięciu litrów wody destylowanej człowiek umiera, bo ona rozrzedza elektrolity, wypłukuje wszystkie potrzebne składniki mineralne.

 

===============

Mylisz to co robią niektórzy ludzie czyli picie nawet wody utlenionej/ destylowanej łyżkę czy 2 dziennie. Z piciem takiej wody.

 

Wystarczające ? :

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.mercola.com/article/water/distilled_water.htm&prev=search

 

Dyskusje biologiczne ? 

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://biology.stackexchange.com/questions/2250/death-because-of-distilled-water-consumption&usg=ALkJrhiIIDfltCIPeMbi8LcmfXaRRGXKzg

 

 

Oponie taką jak ty głosisz rozpowszechniają jedynie firmy sprzedające systemy oczyszczania wody.

ALE ZALECAJĄ PICIE W NIEWIELKIM STOPNIU.

Na zasadzie kup nasze urządzenie pij szklankę dziennie nic ci nie będzie.

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.distillationstation.com/articles/oh-really-early-death-comes-from-drinking-distilled-water/&prev=search

 

 

Wystarczające : ?

Światowa Organizacja Zdrowia badali skutki zdrowotne wody zdemineralizowanej w 1980 roku, a jego eksperymenty na ludziach wykazały, że woda demineralizowana wzrosła diurezę i wydalanie elektrolitów, ze zmniejszeniem stężenia potasu w surowicy. Magnezu, wapnia i innych składników odżywczych w wodzie, mogą przyczynić się do ochrony przed niedoborów żywieniowych. Rekomendacje dla magnezu zostały wprowadzone na co najmniej 10 mg / l przy 20-30 mg / l optymalne; wapnia minimum 20 mg / l oraz 40-80 mg / l optymalna, a całkowita twardość wody (dodanie magnezu i wapnia) 2-4 mmol / L. Przy twardości wody powyżej 5 mmol / L, większa częstość występowania kamieni żółciowych, kamieni nerkowych, kamieni moczowych, choroby zwyrodnieniowej stawów, a Artropatie obserwowano. Dla fluoru stężenie zalecane dla zdrowia zębów to 0,5-1,0 mg / l, o maksymalnej wartości wytycznych 1,5 mg / L, aby uniknąć Fluoroza. [17]

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz ja spolszczałem nie jeden telefon.

O unowocześnieniach coś tam było gdzie niegdzie pisane. W stylu zmiana czasów itd.

 

Soft do lenovo po polsku robimy w 3 przez tydzień. Tylko tyle trzeba

 

Wbrew pozorom tekstu w tel nie ma wcale dużo.

 

Ale jw widzę jak tu jest... xiaomi - bóg.

Heh, mistrzu, to spróbuj spolszczyć choć jeden ROM Xiaomi (ale żeby nie było tak łatwo, nie przez jBarta).

Możliwe, że lenovo ma na tyle czyste ROM-y, że tam wszystko wygląda łatwo. MIUI wewnątrz chyba najbardziej ze wszystkich nakładek na Andka różni się od bazy AOSP, na sam ROM MIUI 7 czekaliśmy lekko ponad tydzień, gdzie repo z tłumaczeniem było gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wynikało by że to GENIALNE MIUI tak reklamowane na świecie. Choć osobiście uważam że Go launcher jest naj.

 

Jest na tyle głupie że nikt nie pomyślał by w jednym pliku tekstowym np zebrać cały język telefonu?

I że np jeśli MIUI 6 i 7 jest bardzo podobne to nie ma możliwości robienia tylko różnic?

 

Jeśli tak... to ja już nie wiem co dobrego ma w MIUI być ?

Bo ja nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla Ciebie cały system to tylko launcher to ręce opadają...

Gdyby tak się dało i miało to sens w jednym pliku tekstowym, to już dawno by to zrobiono. Niestety nie ma to sensu.

Jakich różnic? Z językiem jest banał, z dekompilacją i kompilacją apek był problem, nad którym Acid i inni musieli dużo pracować.

Jeśli nie dostrzegasz nic dobrego i nie masz telefonu z MIUI, to w jakim celu siedzisz na forum poświęconym MIUI Polska? Czy jesteś jak świadkowie Jehowy, którzy chodzą po domach przekonywać ludzi do swoich racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze MUI ma dziewczyna ja się przesiadam.

Po drugie jw uważam że Cyanogen czy Go launcher jest lepszy od MIUI.

 

Przesiadam się przez kwestie sprzętowe - aparat i procek w tej samej cenie.

 

W miui nie widze absolutnie nic dobrego. App do aparatu do kitu.

Do muzyki itd też. Niemal wszystkie app musze wgrać swoje.

 

Jedyny bajer to pulpity i odblokowywanie.

 

Dlatego jw co pisałem o launcherach chodzi o nic innego jak o wygląd.

Co gorsze MIUI ma wiele wad. Że nie można tego czy innego ustawić.

 

Gdyby na redmi note 2 był czysty android to bym wgrał takiego bez wahania.

 

A jeszcze app od pogody jest fajna.

Co prawda nie tak fajna jak w HTC gdzie wycieraczka wycierała w trakcie deszczu i do dziś nie wiem co to było. Ale in plus.

 

Ogólnie tel od razu po otrzymaniu dostanie go lanchera

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować Xiaomi, aby wywalić z niego MIUI... Czy tylko ja widzę tutaj jakąś dziwną sprzeczność? Wydawało mi się, że po to się w sumie kupuje telefony Xiaomi, aby dostać MIUI :D

"Co gorsze MIUI ma wiele wad. Że nie można tego czy innego ustawić." Nie znasz MIUI, oj nie znasz... Interpunkcji też nie znasz, ale to już inna para kaloszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz lepszy telefon cena / jakość nad redmi note 2 obecnie ?

 

Ja tu sprzeczności nie widzę. Nie każdemu dany wygląd odpowiada. Mam ci poszukać w google artykułów ile ludzi pozbyło się xiaomi PRZEZ miui ?

 

Dla ilu ludzi jest zbyt cukierkowy. Ile ludzi nie chce mieć takiego pulpitu tylko normalnie wszystkie ikony pod przyciskiem a na pulpicie najważniejsze.

 

Itd itd

 

Jeśli cię to interesuje dziewczyna używa redmi note 2 16GB z nakładką windows phone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to w MIUI jest coś takiego jak MOTYWY aby dostosować system, jego wygląd w 100% pod siebie... Twórcy systemu dają Ci wybór... możesz wybrać co chcesz.. od Win10 przez zwykły wygląd MIUI, Androida po iOS... Dla każdego coś dobrego. Ja siedze na miksie W10 i iOS'a, pomieszałem sobie kilka motywów i mam coś idealnego pod siebie. Czy to, że możesz go dostosować w każdym calu pod siebie skreśla go jako dobry system? Jeżeli tak, to chyba masz jakąś pokrętną logikę i klapki na oczach :)

Ile osób się pozbyło Xiaomi? Mało mnie to interesuje, ich sprawa. Napisałeś, że i tutaj cytuje: "Co gorsze MIUI ma wiele wad. Że nie można tego czy innego ustawić.", więc Ci dałem do zrozumienia, że nie znasz MIUI, a teraz wyskakujesz z tekstem "ile osób od Xiaomi odeszło przez MIUI" co ma piernik do wiatraka? Człowieku zacznij odpowiadać na stawiane Ci pytania, a nie omijać temat i udawać, że się pytania nie widziało... To już jest kolejny raz gdy ktoś się o coś Ciebie pyta, a ty zmieniasz temat, więc jak mamy Cię traktować poważnie?

 

Co do lepszego telefonu cena/jakość... Coś by się znalazło :) Np... Jakaś motorolka z czystym andkiem, jakiś starszy Sony, LG... Musiałbym przysiąść i przeszukać, a na to aktualnie ochoty nie mam, ale jak bardzo nalegasz to coś się znajdzie :)

Edytowane przez Nezumi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz motyw windowsa na MIUI bo jakoś nie widziałem?

 

Przeglądnę. Ja wgrywałem lanunchery. 

Każdy producent daje motywy czy to lg czy samsung. Ja ci podałem jakie mi odpowiedają i alternatywy w miui nie widziałem.

 

USTAW MI NP 2 tapnięcia w miui.

Ustaw mi gesty. 

Ustaw mi kolor diody powiadomień.

Ustaw mi rodzaj efektu na powiadomienia.

Ustaw mi program w górnej belce. Np net stat pro.

Nawet głupiej automatycznej jasności nie ma.

Zachowania nie ma. W stylu odwrócenie na lewy bok + źródło zasilania = start navi.

Nie potrafiłem nawet dodać wyszukiwania głosowego google tak by było stale na pulpicie. Jak ma 90% launcherów.

 

itd itd

 

Da się ? Nie da się. Więc w czym miui lepszy od cyanogena?

 

Pytania widzę i odpowiadam. Nie widzę bym zmieniał temat.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ustaw mi gesty. 

Ustaw mi kolor diody powiadomień.

Ustaw mi rodzaj efektu na powiadomienia.

Ustaw mi program w górnej belce. Np net stat pro.

Nawet głupiej automatycznej jasności nie ma.

Zachowania nie ma. W stylu odwrócenie na lewy bok + źródło zasilania = start navi.

Nie potrafiłem nawet dodać wyszukiwania głosowego google tak by było stale na pulpicie. Jak ma 90% launcherów.

1. Nie ustawiałem nigdy, ale z tego co wiem, to gdzieś taka opcja jest :)

2. Przecież można bez problemu ustawić ;-;

3. "efektu" co przez to rozumiesz? Dźwięk powiadomienia? Kolorek? To wszystko można ustawić...

4. Nie używam, nie wiem :)

5. Hahahahhahaha że co? Serio odpal redmi note 2 "dziewczyny" i rozwiń beleczkę :D

6. Nie używam, niech się wypowie ktoś kto takie rzeczy lubi i używa, bo pewnie opcja jest, a ja się do niej nie dogrzebałem :)

7. Ym.... Można ustawić bez problemu ;-;

 

Coś jeszcze? ;-;

 

Motywy... Wbij sobie na apke, odpal "Płatne" i przejedź paluszkiem w dół :) Masz motywów W10, iOS, Androida, nawet CM'a całą masę ;-; 

Double-tap, z tego co wiem to telefony Xiaomi nie mają go :o

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double tap to wake? Jest, w Mi4i.

Automatyczna jasność? Jest.

Kolor diody powiadomień? Jest.

Gesty itp.? Ja w cm nawet nie widziałem.

Hmm, w czym lepszy? Może np. w ilości wbudowanych aplikacji, motywach, które zmieniają nie tylko kolory, zarządzaniu uprawnieniami, które google dopiero zamierza wprowadzić, wbudowanym root i wiele innych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gesty są w nawet oryginalnym androidzie. Nie mówiąc o cyanogenie.

 

 

Czyli podsumowując MIUI jest popularny jak windows phone bo to sytem dla prostych ludzi.

Ma działać i ładnie wyglądać. Jak chcesz coś więcej to problem. Szybki ładnie działający system do którego to użytkownik ma się dostosować. A nie telefon do użytkownika.

 

Nie można nawet zmienić ikon u góry rozmieszczenia itd. Jedynie motywami.

 

Ja tak to widzę.

A kolega mówi mi żebym sobie ściągnął płatne motywy zamiast wgrać launchera.

Polityka apple podobna.

 

Więc jw myślę że nie mamy o czym dyskutować.

Cyanogen to co roota nie ma ?

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyanogen to nie jest fabryczna nakładka, poza oczywiście One Plus.

Nie rozumiem, co ma prostota systemu do bycia prostym człowiekiem? Nie każdego interesują jakieś gesty czy inne. Wielu użytkownikom wystarczy tylko fb, poczta, przeglądarka internetowa oraz podstawowe rozmowy. Po co więc ustawiać powiadomienia itp.

Tak samo app drawer, z kim się nie spotkam to ma podublowane apki na pulpitach i korzysta tylko z drawera, więc po co pulpity? Można więc jak Xiaomi, brak drawera i wszystko na pulpitach, w ilości równej jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook + net + sms + tel = prości ludzie. 

 

Jak mam upchnąć ok 50 app na pulpit?

Do folderów dziękuje po stoje.

Odpowiadajac skąd te 50 app?

Auto mapa 

navi google

yanosik

call recorder

elektro droid i every circut  inne elektroniczne

Olx allegro aliespres

ceneo aplikacja do porównywania cen itd

Skype

GG

dysk google dropbox

backup

Językowe my koala, doulingo i chiński

Money lover

One note

2 app do aparatu 

Audio recorder 

e podroznik

blabla car

ion road

go battery

sleap as android

player vod tvp itd

kalkulator

manager plików 

 

To tylko podstawowe używane niemal codziennie.

KAJ TO UMIEŚCIĆ ?

 

Tak że chyba mało ludzi znasz..

 

 

Jak mi nie będzie działać my koala na xiaomi to chyba walne tym tel w ścianę.

Tak głupi jest ten soft.

App zmienia na andzie odblokowywanie tel. Żądając słówka.

 

Wideorejestratory mają problem z działaniem nawet.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba brat z krwi i kości użytkownika: @awygo :wink:

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Mam to samo przeczucie, tylko awygo jeszcze jakoś sensownie argumentował swoje zdanie xD

Płatne motywy na MIUIPolska są... "darmowe" więc za nic nie płacisz ;-; To nie Xiaomi ustawia tam ceny, tylko twórcy motywów :)

Gdzie to zmieścić? Dodać sobie odpowiednie karty pulpitu, folderki i ładnie poukładać, nie widzę żadnego problemu... chyba, że ~30min zabawy w porządkowanie raz na zawsze jest problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a ja wole mieć te 4 5 pulpitów i mieć wszystko na nich. Jeden pulpit dalej i mam samochodowe, Jeden mniej i gmail one note itd. Niż tapać foldery. Zwłaszcza w trakcie jazdy.

 

Tak mi jest wygodniej.

 

Z tymi oryginalnymi nakładkami sprawdzę. Choć wątpię że zmienię z go launchera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym, że w miui ustawić można wszystko to bym nie szalał ;) jeśli w tym co napiszę dalej się mylę to proszę o poprawę bo sam się dopiero miui

uczę. Mając poprzednio Moto g2 z czystym andkiem + nova launcher możliwości dopasowania były MZ wieksze. Mogłem zmienić wielkość siatki pulpitu mogłem dowolnie skalować każdy widget, mogłem nakładać widgety na siebie (wbrew pozorom przy przezroczystych się to przydawalo), miałem bezproblemowe "ok google", miałem lepsze pływające powiadomienia, i o niebo lepsze powiadomienia na ekranie blokady i jeszcze kilka mniejszych i większych rzeczy. Najbardziej brakuje mi 4 z wymienionych rzeczy: zmiany siatki, skalowania widgetow, powiadomień na ekranie blokady i "ok google".

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj co napisałem. Były "lepsze" powiadomienia. Powiadomienie w lolipopie na ekranie blokady można rozwinąć i nie wchodząc w apkę można np przeczytać sms Czy mail i bezpośrednio z ekranu blokady na nie odpowiadać itp itd.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...