Jump to content

Messenger

Pablo856

Recommended Posts

Dzień dobry mam problem z dymkiem czatu na messengerze gdy  pojawia mi się dymek i próbuje go klikać to przekierowuje mnie od razu na messengera zamiast zostać na tym dymku jak to naprawić? 

Edited by Pablo856

U mnie problem z dymkami wygląda tak: Gdy je klikam to wiadomości są niewidoczne. Całe okienko jest na czarno (jak na zrzucie). W trybie jasnym jest to samo.
Co ciekawe, po restarcie telefonu przez jakiś krótki czas wszytko jest oki, ale to jest powiedzmy cztery otwarcia dymku i znów to samo. Ten sam problem występuje również w dymkach SMS.

Ale również kilka razy miałem taki problem jak kolega wyżej.06b7fd6f8192647f1cc48221b337a27c.jpg

Wysłane z mojego 23078PND5G przy użyciu Tapatalka

Ciekawostka. Dymki SMS znaczyły być nagle same z siebie widoczne, niestety dymki z massnegera nadal nie działają poprawnie, raz tekst jest nie widoczny, a raz po naciśnięciu dymka odpali aplikacje na liście wszystkich rozmów.

Wysłane z mojego 23078PND5G przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...

Dzięki warto wiedzieć że porada po każdej aktualizacji należy wyczyścić wszystkie dane apki i odinstalować i zainstalować ponownie z sklepu play. Jednak jak developer apki nie wypuści apki, która wspiera nową wersję firmware, trzeba po prostu poczekać na nową wersję.