Jump to content

Indukcyjna ładowarka Xiaomi o mocy 80 W

ZduneX25

Recommended Posts

w sprzedaży jest też od jakiegoś czasu 100 watowa - dla mnie zdecydowanie bardziej pasuje bo czarna ... w każdym razie do mi 14 ultra jak znalazł ... oczywiście te 80 watowe ładowanie to trochę marketing bo faktycznie jest wolniejsze ... zwłaszcza przy wyższym poziomie naładowania baterii ... 

28 minut temu, szakal88 napisał(a):

i co to znaczy że z 80W mogą korzystać jedynie telefony Xiaomi? zwykła wersja Xiaomi 14 to ogarnie na przykład?

inne modele - innych firm - nie mają chyba tak wysokiego parametru ładowania ... zwykła 14 to masz 50w max ... czyli takie realne ładowanie jak patrzyłem u siebie to jakieś 30-35 watów (na ładowarce indukcyjnej Xiaomi 55w)

W dniu 24.02.2024 o 15:41, szakal88 napisał(a):

no to żadna rewelacja, tyle mam w Xiaomi 12, a w 14 Ultra to nie zamierzam inwestować

no ciekawe właśnie jaka będzie realna szybkość ładowania w ultrze przy 80 watach ... może coś koło 55-60 watów? w koncu jakieś recki wyjdą to coś napiszą ... bo na razie to odnoszę się do własnych obserwacji na mi 14 pro ... np. w mojej obecnej sytuacji jeśli zdecydowałbym się wziąć ultre to nie wiem w ogóle czy jest sens wymiany ładowarki 55 na 80 🙃

no za 100ke trza by dac okolo 350 zeta pewnie ... pewnie jak bede mial fona z 80tka ladowaniem to sie szarpne ... na razie jest co jest :) dziala szybko i bezproblemowo - ja juz od lat nie laduje po kablu bo mi sie nie chce po prostu ... lenistwo? starosc? wygoda? przyzwyczajenie? nie wiem ... ale dziala 🙃