Skocz do zawartości

Polecane motywy


Deragon

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, bo myślę, że warto stworzyć takie miejsce, gdzie w jednym miejscu będą sprawdzone motywy do MIUI. W aplikacji jak i na en.miui.com dużo jest motywów, gdzie 90% to nieładne, niekompletne lub nie w pełni sprawne i komponujące się z resztą wyglądu.

 

Także myślę, że warto napisać od razu też w danym poście o:

- wersja miui (v5/6/7)

- pełna nazwa motywu

- niedziałające rzeczy (np. powiadomienia, tłumaczenie itd. itp.)

 

no i przydałyby się screeny.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też długo szukałem i ani jednego ciekawego motywu do v6/v7 nie znalazłem. Jedynie dwa dodatkowe, wbudowane w miui v7 (High Life i Ocean Breeze) są ok.

Na miui v5 było lepiej i dało się coś wybrać a w tych nowszych chyba tylko standardowe są używalne.

Przy okazji muszę się przyczepić jeszcze do wyglądu aplikacji SMS w miui v6/v7. Tekst i emotki w chmurkach otrzymanych od kogoś są szare, jakby nieaktywne co wg mnie jest okropne. Na szczęście korzystam z zamiennika tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio używam motyw "Win10"(przed i po nazwie masa krzaczków :D) , tapeta blokady zmienia się razem z pogodą, wygląda to ładnie, estetycznie, ikonki też niezłe, zegar ładny, czytelny... Jedyne co mi nie pasuje to powiadomienia... wyskakują, ale jak w nie tapne to nic się nie dzieje ;< Sam motyw z W10 ma w sumie niewiele wspólnego... ew. wygląd zegara, ikonka internetu i flaga Win na ekranie blokady :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zastosowany jeden z domyślnych z v7 - Ocean Breeze , ale za to baaardzo spodobały mi się ikony Eureka Remi-X, połączone z taką tapetą... Plus dla zachowania porządku na pulpicie, na lewej stronie ekranu SideCuts(na wysokości ikony galerii, idealnie zgrał się z tapetą ) .

Nie zmieniam od daaawna :-)post-1831-1441734627,7744_thumb.pngpost-1831-1441734636,1106_thumb.png

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem, pościągałem tyle tego i żaden ekran blokady nie ma działających powiadomień. A więc chyba trzeba samemu zmodyfikować defaultowy. Mianowicie zależy mi tak na prawdę tylko na usunięciu przechodzenia na bok, czyli dialeru i aparatu. Bo przez przypadek często tam wchodzę niepotrzebnie ;)

Jak wyciągnąć ten odpowiedzialny plik za to? Bo w system/media/theme/default i pobliskich folderach nigdzie nie znalazłem odpowiedniego pliku lockscreen itd. itp.

Zapisując backup swojego motywu i rozpakowując go później na PC, też nie widzę nic związanego z locskreenem. Pomoże ktoś?

 

Chyba, że ktoś wie jaki konkretny motyw jest prosty, posiada możliwość zmiany tapety, nie jest ociężały (nie laguje) i posiada działające powiadomienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem, pościągałem tyle tego i żaden ekran blokady nie ma działających powiadomień. A więc chyba trzeba samemu zmodyfikować defaultowy. Mianowicie zależy mi tak na prawdę tylko na usunięciu przechodzenia na bok, czyli dialeru i aparatu. Bo przez przypadek często tam wchodzę niepotrzebnie ;)

Jak wyciągnąć ten odpowiedzialny plik za to? Bo w system/media/theme/default i pobliskich folderach nigdzie nie znalazłem odpowiedniego pliku lockscreen itd. itp.

Zapisując backup swojego motywu i rozpakowując go później na PC, też nie widzę nic związanego z locskreenem. Pomoże ktoś?

 

Chyba, że ktoś wie jaki konkretny motyw jest prosty, posiada możliwość zmiany tapety, nie jest ociężały (nie laguje) i posiada działające powiadomienia?

ios color używam i działają powiadomienia :) do tego brak przejścia do dialera i aparatu po przesunięciu paluchem w złym miejscu :P Jak chcesz mogę podesłać jeszcze SS tego motywu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ios color używam i działają powiadomienia :) do tego brak przejścia do dialera i aparatu po przesunięciu paluchem w złym miejscu :P Jak chcesz mogę podesłać jeszcze SS tego motywu :P

Możesz, możesz. A nawet jeśli nie byłoby to dla Ciebie problemem, to podeślij cały motyw, bo kurka nie wyszukuje mi go, a więc domyślam się, że jest on płatny, co za tym idzie, nie znajdzie mi go, bo mamy teraz w nowej wersji dev brak tych płatnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, możesz. A nawet jeśli nie byłoby to dla Ciebie problemem, to podeślij cały motyw, bo kurka nie wyszukuje mi go, a więc domyślam się, że jest on płatny, co za tym idzie, nie znajdzie mi go, bo mamy teraz w nowej wersji dev brak tych płatnych :P

No jest to niestety jeden z płatnych więc musiałbyś zrobić ew. downgrade do wcześniejszej wersji i tam to pobrać, niestety pliczku mtz. nie mam już w downloadach, a nie wiem gdzie indziej tego szukać jeszcze :P Foteczki zaraz powstawiam pod ten post jak tylko przerzucę na PC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to niestety jeden z płatnych więc musiałbyś zrobić ew. downgrade do wcześniejszej wersji i tam to pobrać, niestety pliczku mtz. nie mam już w downloadach, a nie wiem gdzie indziej tego szukać jeszcze :P Foteczki zaraz powstawiam pod ten post jak tylko przerzucę na PC :P

Możesz jeszcze zrobić własną kopię motywu i przesłać mtz :D Kopia będzie w: MIUI/theme/backup/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj SSki:

91cde390dc07b56e.pngff1da73d25249e05.pngdbb252f2e98e4374.png

 

Ikonki są z Air iOS (jeżeli też je chcesz to potem podrzuce paczuszkę ze wszystkimi motywami które miksowałem :P)

a tutaj paczka z ioscolor (mam nadzieje, że nic nie zwaliłem :D): http://www.speedyshare.com/G68jM/Ioscolor.zip

Dialer/SMS też mam z Air iOS, bo te z color były za jasne. W razie czego Air iOS także mogę podesłać :P

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieram (woolno idzie :D), już widzę tylko, że ma nawalone crapu ten lockscreen. Głupoty wysuwane z dołu i z góry i bzdetne ustawienia dodatkowe. Nie przycina to? 

Że też nikt nie zrobił normalnego motywu jak najprostszego :E

Tego z góry praktycznie nie używam (dziś udało mi się to pierwszy raz odpalić! :D) ciężko to ogólnie przypadkiem włączyć :P To z dołu chodzi dość płynnie, jeszcze mi się nie zwiesiło :P. Ogólnie i to z dołu i z góry ciężko przypadkiem wysunąć, a ten motyw był jednym z najbardziej normalnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...