Skocz do zawartości

Polecane motywy


Deragon

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz, nie miałem tych opcji. Zaraz po uruchomieniu aplikacji miałem tylko wybór lokalne albo online. Wszedłem w ustawienia aplikacji, wyczysiłem pamięć wymusiłem zamknięcie i opcja własne się pojawiła. Ale na dosłownie 2 sekundy, wiec trzeba było szybko tam kliknąć.

A zaraz po uruchomieniu motywy mam tak:

e417b5353e71cfa57c0a9fd56d19c070.jpg

Wysłane z xiaomi redmi 2.

Edytowane przez carolef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 06:17, carolef napisał:

A widzisz, nie miałem tych opcji. Zaraz po uruchomieniu aplikacji miałem tylko wybór lokalne albo online. Wszedłem w ustawienia aplikacji, wyczysiłem pamięć wymusiłem zamknięcie i opcja własne się pojawiła. Ale na dosłownie 2 sekundy, wiec trzeba było szybko tam kliknąć.

Wyczyść dane apki motywy, potem wejdź do apki i szybko tapnij własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 8.09.2015 o 19:51, kulig007 napisał:

Ja mam zastosowany jeden z domyślnych z v7 - Ocean Breeze , ale za to baaardzo spodobały mi się ikony Eureka Remi-X, połączone z taką tapetą... Plus dla zachowania porządku na pulpicie, na lewej stronie ekranu SideCuts(na wysokości ikony galerii, idealnie zgrał się z tapetą ) .

Ją też tylko że ją mam tylko ikony z eureka remi-X 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pytania mam , ja w wyborze w własnych motywów mam tylko opcje takie : zmiane launchera, dialera , paska powiadomień , ikon , tapety , a u was widziałem , zmiane czcionki ekranu blokady itp , i drugie pytanie, jak zainstalować w Miui v8 pliki mtz ? Dzięki z góry !

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dla mnie Reloaded ma brzydki dialer i przełączniki, choć reszta ok, można ustawić inne. Z czarnych to jeszcze Simple Black i port z Mi Note 2. O lepsze ciężko, bo dużo ma w nazwie "black", a w środku jest jasne... Jeszcze bliskie czarnemu, chociaż bardziej szare są DFM-Light, Dark Legacy Pro i Geometry Black (od Xiaomi). Reszta to jakieś mixy z różnych innych motywów, a ciężko teraz o naprawdę ładne, bo mnóstwo hindusów i innych takich robi masowo najprostsze motywy, klepią byle więcej. Kiedyś za czasów MIUI v5/6 były lepsze.

A jeszcze spojrzałem do telefonu na swoje pobrane motywy, to z ciekawych są Eureka 8 Pro X, Blackberry i Dark Classic [DD].

Edytowane przez mgcompany
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 22:42, mgcompany napisał:

Dla mnie Reloaded ma brzydki dialer i przełączniki, choć reszta ok, można ustawić inne. Z czarnych to jeszcze Simple Black i port z Mi Note 2. O lepsze ciężko, bo dużo ma w nazwie "black", a w środku jest jasne... Jeszcze bliskie czarnemu, chociaż bardziej szare są DFM-Light, Dark Legacy Pro i Geometry Black (od Xiaomi). Reszta to jakieś mixy z różnych innych motywów, a ciężko teraz o naprawdę ładne, bo mnóstwo hindusów i innych takich robi masowo najprostsze motywy, klepią byle więcej. Kiedyś za czasów MIUI v5/6 były lepsze.

A jeszcze spojrzałem do telefonu na swoje pobrane motywy, to z ciekawych są Eureka 8 Pro X, Blackberry i Dark Classic [DD].

Black Zone jest czarny, ale też niedpracowany. Brakuje ikonek np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chyba jednak jest z tym problem, bo jeszcze takiego nie znalazłem, każdy ma jakiś defekt (chociażby w postaci czcionki przy szybkich odpowiedziach).

Jeśli nie musi być stricte czarny, to ciemny jest Dark Legacy (o czym pisał mgcompany) i jest całkiem niezły (tylko ikony kijowe).

Niestety, mgcompany ma rację, kiedyś były bardziej dopracowane motywy.

Chyba lepiej nauczyć się robić samemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...