Jump to content

HyperOS 1.0.24.1.29.DEV

Recommended Posts

Możecie sprawdzić czy też tak jest u Was. Gdy robię zdjęcie i zapisuje się w galerii systemowej i zdjęciach google. Gdy usunę zdjęcie z galerii systemowej też usuwa się z zdjęcia google ale gdy zdjęcie w zdjęciach google zsynchronizuje się na serwerze google to gdy usunę go w galerii systemowej to ze zdjęć google się nie usuwa. W drugą stronę działa poprawnie gdy usunę zdjęcia z zdjęć google niezależnie czy jest zsynchronizowane czy nie to zawsze usuwa się z galerii systemowej.

Xiaomi 12 Pro:

1. nie mogę zalogowac się do konta Google - nie dostaję powiadomień. Nie mogę dokończyć konfiguracji urządzenia.

2. pojawiające się podpowiedzi na klawiaturze po wciśnięciu nie ładują się - klikam podpowiedź pisząc d "d*pa" i nic się w polu tekstowym nie wkleja.

Już ok.

Edited by Xan666
Naprawiłem problem

Payback -> przy najnowszej wersji komunikat:
This app cannot run because the environment is not secure and you data may by at risk.
płatności i cała reszta działa.. Jakiś pomysł?

Podbijam..
Nikt nie ma rozwiązania na problemy z aplikacją Payback?

Wysłane z mojego 2201123G przy użyciu Tapatalka

W dniu 20.02.2024 o 19:23, tootek napisał(a):

gdy zdjęcie w zdjęciach google zsynchronizuje się na serwerze google to gdy usunę go w galerii systemowej to ze zdjęć google się nie usuwa.

Sam sobie odpowiedziałeś. Zdjęcia Google zaczytują wtedy kopię z chmury i ją pokazują.

Galeria i Zdjęcia Google to dwa osobne programy i Galeria nie ma dostępu do chmury Google tylko do pamięci wewnętrznej urządzenia. Natomiast zdjęcia Google ustawiłeś pewnie z pełnym prawem do zarządzania plikami i dlatego fizycznie z pamięci telefonu usuwają plik oraz z chmury jak wykonasz czynność usuwania.

Więc pliki usuwaj przez zdjęcia Google bo wtedy fizycznie z pamięci telefonu i kopię z chmury.

To ja sobie odpowiem, bo de facto w Portfelu googla można dodać kartę lojalnościową, można ją albo zeskanować (wtedy problemu nie ma), albo wprowadzić jej numer ręcznie.. i teraz mały TIP :)

Zasadniczo używany wszędzie format numeru karty PB to: xxxxxxxxx (9 znaków), cały numer widoczny na karcie to format yyyyyyxxxxxxxxx (łącznie 15 znaków), natomiast wprowadzając ręcznie obydwa numery w sekcje kart lojalnościowych zamiast kodu kreskowego widzimy tylko liczby.

Żeby pojawił się nam kod kreskowy to do 9 cyfr (ten krótszy numer) należy dopisać z przodu 48 (przypuszczalnie jest to kod kraju), wtedy wygenerowany zostanie prawidłowy kod kreskowy ;)

enjoy

To ja sobie odpowiem, bo de facto w Portfelu googla można dodać kartę lojalnościową, można ją albo zeskanować (wtedy problemu nie ma), albo wprowadzić jej numer ręcznie.. i teraz mały TIP

Zasadniczo używany wszędzie format numeru karty PB to: xxxxxxxxx (9 znaków), cały numer widoczny na karcie to format yyyyyyxxxxxxxxx (łącznie 15 znaków), natomiast wprowadzając ręcznie obydwa numery w sekcje kart lojalnościowych zamiast kodu kreskowego widzimy tylko liczby.

Żeby pojawił się nam kod kreskowy to do 9 cyfr (ten krótszy numer) należy dopisać z przodu 48 (przypuszczalnie jest to kod kraju), wtedy wygenerowany zostanie prawidłowy kod kreskowy

enjoy

Fajna podpowiedź, ale w korzystaniu z aplikacji nie o to mi chodzi. Dla mnie aplikacja służy głównie do aktywacji kuponów..

Wysłane z mojego 2201123G przy użyciu Tapatalka

Teraz, markus70 napisał(a):

Fajna podpowiedź, ale w korzystaniu z aplikacji nie o to mi chodzi. Dla mnie aplikacja służy głównie do aktywacji kuponów..

masz rację, dla mnie też, ale bez tego rozwiązania, w ogóle nie mogłem korzystać z PB, teraz na upartego kupony mogę aktywować w przeglądarce a kartę użyć 'jak wcześniej'. Natomiast dlaczego PB nie działa, pomimo np. działających aplikacji bankowych, itp jest dla mnie co najmniej zastanawiające. Nie lubię jak ktoś chce mnie na siłę uszczęśliwiać.

Być może ma to związek z łatkami dotyczącymi niedzialającego logowania przez Google na przykład w koncie Xiaomi albo przy próbie backupu zdjęć z Galerii w Zdjęciach Google. Wymagały one z tego co wiem pewnej ingerencji w system, którą być może wychwytuje apka Payback. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...