Jump to content

Xiaomi 12 Lite - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.2.0.ULIMIXM - Android 14

Recommended Posts

Wątek poświęcony najnowszej dostępnej aktualizacji HyperOS w wersji OS1.0.2.0.ULIMIXM dla telefonu Xiaomi 12 Lite (nazwa kodowa taoyao).

Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_multi_TAOYAO_OS1.0.2.0.ULIMIXM_os1-14.zip/download

ROM można zainstalować zarówno przez TWRP, jak i fastboot: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

• Like 2

Używam od kilku godzin - na ten moment nie zauważyłem żadnych błędów. Jedynie musiałem dać mu chwilę po aktualizacji, żeby się rozbujał - ale poza tym ogólny feeling z HyperOS na plus. Mam wrażenie, że po aktualizacji zmniejszył się trochę drenaż baterii. Co prawda nie zdążyłem przetestować wszystkich funkcji, więc jeżeli będą jakieś problemy, to to jeszcze wyjdzie w praniu. 
Na ten moment polecam!

21 godzin temu, Netoper napisał(a):

Tak przez ciekawość, jak w ciągu kilku godzin wyczułeś, że jest mniejszy drenaż, używasz jakiejś apki monitorującej?

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

Nie używam, zwykła obserwacja. Po prostu łączny czas i godziny używania telefonu wyglądają u mnie od poniedziałku do piątku bardzo podobnie i mniej więcej o podobnych godzinach wyskakuje mi komunikat o niskim poziomie naładowania baterii. Tamtego dnia używałem telefonu na pewno intensywniej bo oprócz samego spotify/yt w tle sprawdzałem co się zmieniło w stosunku do MIUI, a pisząc tamten komentarz widocznie odnotowałem jakąś zauważalną różnicę w stanie baterii.

Po trzech dniach nadal podtrzymuję, że bateria wytrzymuje trochę dłużej niż na MIUI - jest to po prostu odczuwalne.

• Like 1

X12L wgrałem z TWRP i go podmienił na standardowego recovery. Po wgraniu TWRP nie działa dotyk w TWRP, po uruchomieniu wraca do standardowego.
Znalazłem błąd przy zmianie czcionki. Nie pokazuje prawidłowej nazwy czcionki tylko standardową nazwę (MiSans)
Reszta na tą chwilę wydaje się być prawidłowo.