Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem tutaj nowa więc proszę o wyrozumiałość . :wink: W tym tygodniu zakupiłam Redmi Note 2 Prime i czekam na przesyłkę. W międzyczasie chciałbym kupić etui i zastanawiam się czy dla Redmi Note 2 Prime można kupić taki sam futerał jak dla Redmi Note 2? Oglądałam zdjęcia obu telefonów i nie widzę różnicy ale wolałabym to potwierdzić z kimś kto już posiada wersję Prime. Będę wdzięczna za pomoc. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło mi właśnie etui z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/Print-Vintage-Aztec-Tribal-Totem-Painting-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Hard-PC-Protective-Back-Case/32472532614.html

Twardy plastik, dopasowany, wycięcia na przyciski, tył jest namalowany. Niestety nie ma zakrytej góry ani dołu, a rant się zrównuje/jest nieznacznie ponad wyświetlaczem. 1139d06616a760d02e2d4e59e1cf1dda.jpg3eb8e36e9ec5addf457211c1b44679ae.jpg14b68e4274a597f0f08cd816abc941dc.jpg712da0ae4f9f365bc854e0740d05ddef.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś podrobe masz tego case? Bo z tego linka co dałeś to nigdzie chyba nie jest napisane że to iPaky. Ewentualnie jakiś wadliwy. U mnie nie ma problemu z przyciskami. Jedyny minus to że ramka nie przylega idealnie milimetr luzu jest

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Poradziłem sobie z tym luzem po bokach dwustronną taśmą klejącą. Irytowało mnie, że ramka minimalnie odstawała a teraz jest już ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat nie wiem jaki wybrać case, z telefonem przyjdzie Nillkina ale chciałem jakiś dodatkowy. Wybrałem kilka, wszystkie mi się ogólnie podobają, więc postanowilem wybrać w inny sposób. Który z tych case trzyma się najpewniej w dłoni i się nie wyślizguje i który jest najlepiej dopasowany?

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note2-Ultra-thin-Crocodile-Leather-Back-Cover-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2/32479622357.html?ws_ab_test=searchweb201556_9_71_72_73_74_75,searchweb201527_5,searchweb201560_9

 

Miałam, fajnie się trzyma, tylko na początku prawy bok lekko odstawał, ściągnęłam i zagięłam mocniej i potem idealnie pasowało wszystko, ale brałabym coś z typu "hard case", bardziej wytrzymałe :) Link nr 3 wydaje sie byc taki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie biorę pod uwagę 3, 2 i nie wiem czy 4 oryginalna, jak się sprawdzają te IPAKY. Ktoś gdzieś pisał że to plastyk który pęka. Na początku chciałem 1, tą ze skóry ale jak nie jest zbyt dopasowane to lepiej sobie odpuścić.

Niebieska 3 może ładnie się komponować z czarnym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie biorę pod uwagę 3, 2 i nie wiem czy 4 oryginalna, jak się sprawdzają te IPAKY. Ktoś gdzieś pisał że to plastyk który pęka. Na początku chciałem 1, tą ze skóry ale jak nie jest zbyt dopasowane to lepiej sobie odpuścić.

Niebieska 3 może ładnie się komponować z czarnym kolorem.

Mam ipaky do Honora i nie polecam, te boki sa troche luzne i przyciski głośności latają jak....aż słychać jak się telefonem pomacha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła mi czerwona klapka skórzana. Mój ulubiony kolega z forum nastawił mnie, że bedzie to badziewie :D, ale jestem mile zaskoczona. Wykonanie jak dla mnie na 5. Po załozeniu nic nie trzeszczy czy skrzypi, przyciski są dobrze spasowane, wyciecia tak samo. Co fajne to aparat jest lekko schowany, dzięki czemu nie będzie się rysował. Ogólnie jestem zadowolona :)

DSC_0700.JPG

DSC_0701.JPG

DSC_0702.JPG

DSC_0705.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-redmi-note-2-hard-PC-frame-Silicon-Protector-back-cover-for/32462397913.html

Dzisiaj musialem wymienic karte sim i po sciagnieciu tego etui zeszla tez klapka i nie wiem jak ja teraz wyjac z etui. Czy ktos kto ma to etui moglby podpowiedziec jak to zrobic?

 

Juz sobie poradzilem. Prawie przy samym rogu trzeba podważyć ramke, a potem sciagnac ja z etui.

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarło etui Nillkin Nature TPU i powiem szczerze że jest świetne. Nie tyle docięcia i dopasowanie bo tego się spodziewałem że będzie wszystko idealnie i tak też jest ale bałem się o zaślepki na wejście słuchawkowe i ładowarkę ale te okazały się sztywne i nie jest to tylko zaślepka zakrywająca a wchodzi ona głębiej w gniazdo i siedzi sztywno nic nie odstaje. Dodatkową kwestią była śliskość bo jednak to guma, Nillkin zastosował tu cienkie paski po lewej i prawej stronie etui które są szorstkie dużo pewniej trzyma się w ręku telefon. Przyciski są bardzo dobrze wyczuwalne, prawie jak bez etu. Jest bardzo cienki, oczko aparatu chowa się nie wystaje 1-2mm. Jeśli ktoś się nie decyduje bo dostał to gratisowe i uważa że nie będzie dużo lepiej to jest w błędzie, będzie dużo lepiej ale wiadomo koszt 6-7$.


9156c4fa6c347.jpg

050cc4d0b5cc9.jpg

f89cd4e669539.jpg

2875f0f02b5cc.jpg

Gumowe brzegi są niskie (1mm), przez zastosowanie szkła na ekran bo ono też znacznie pogrubia.

Etui chroni przed przetarciami i jest dobrze zrobione, przed upadkami raczej nie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7c8dc38217acc26c278e8bdbbe3fb2e3.jpg

I to jest właśnie najsłabszy element tego casea, czyli ten kawałek ramki portu micro usb, który wychodzi ponad grubość całej ramki i lekko zachodzi na czarną gumę. Ale u mnie, pomimo że się wyłamał, ramka dalej dobrze siedzi na swoim miejscu. Równie dobrze tej górnej części plastiku mogli w ogóle nie dodawać, a i tak byłoby ok.

Wytapalkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy ktoś używa takich plecków http://xiaomi.com.pl/produkt/skorzana-klapka-plecki-do-xiaomi-redmi-note-2/ albo podobnych, jak one się sprawują? Nie ma problemów z przyciskami? Ten tył to jest plastik o fakturze skóry czy jakaś ecoskóra? Bo prawdziwa skóra to to na pewno nie jest. Czy takie plecki będą spoko zabezpieczać telefon (+ szkło na też z tej strony na wyświetlaczu). Chcę u nich kupić telefon i bym od razu wszytko w jednym miejscu kupił. 

@Carburator do tej pory też myślałem o ipaky, ale widzę, że sporo osób narzeka, że coś tam pęka, szkoda bo mi się ono spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, hunter 30-06 napisał:

Hej,

czy ktoś używa takich plecków http://xiaomi.com.pl/produkt/skorzana-klapka-plecki-do-xiaomi-redmi-note-2/ albo podobnych, jak one się sprawują? Nie ma problemów z przyciskami? Ten tył to jest plastik o fakturze skóry czy jakaś ecoskóra? Bo prawdziwa skóra to to na pewno nie jest. Czy takie plecki będą spoko zabezpieczać telefon (+ szkło na też z tej strony na wyświetlaczu). Chcę u nich kupić telefon i bym od razu wszytko w jednym miejscu kupił. 

@Carburator do tej pory też myślałem o ipaky, ale widzę, że sporo osób narzeka, że coś tam pęka, szkoda bo mi się ono spodobało.

Kupiłem, założyłem i jestem zadowolony. Jeśli potrzebujesz ochrony ekranu to te plecki nie chronią, ale pięknie wyglądają. Telefon prezentuje się elegancko, plecki wykonane i spasowane bardzo dobrze. Materiał na plecach to jakaś eco skóra, mam brązowy kolor. Tak przy okazji, większość ludzi tutaj szuka case/coverów z elementami wystającymi nad ekran, czy Wy się nimi rzucacie? Miałem już kupę telefonów i nigdy nie szukałem tego typu zabezpieczeń, a chyba każdy phonik mi spadł i nigdy tragedii nie było, na szczęście... Przepraszam, córce iphonik spadł z 10 razy i 11 już nie wytrzymał, ale był już stareńki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, córce iphonik spadł z 10 razy i 11 już nie wytrzymał, ale był już stareńki.

Wiek telefonu nie ma tu żadnego znaczenia.

Dla mnie bardziej niż wygląd liczy się funkcjonalność. Wolę żebym mógł korzystać z telefonu, niż żebym mógł się na niego napatrzeć (a bez etui po pewnym czasie i tak nie będzie jakoś super wyglądać). Mając założone etui wystające za rant ekranu i do tego szkło hartowane, nie muszę myśleć o tym czy telefon wytrzyma upadek. Spadnie, podnoszę i idę dalej. Bez chwili niepewności podczas podnoszenia telefonu, czy aby napewno szybka wytrzymała. Po prostu czuje się pewny, że nic mu nie będzie. Porównałbym to do ubezpieczenia. Masz nadzieję, że nie będzie potrzebne, ale wypadków się nie planuje, dlatego jak już się zdarzy wypadek to fajnie jest mieć ubezpieczenie i nie martwić się dodatkowymi kosztami. Przy dużym telefonie do jest moim zdaniem jeszcze przydatniejsze, bo zajmuje on większą przestrzeń w kieszeni i więcej z tej kieszeni wystaje. Wystarczy więc chwila nieuwagi i telefon się wyślizguje (mały telefon jakoś się ułoży w kieszeni i leży pewniej)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już w drugim miejscu pękło Ipaky. Tym razem przy klawiszu VOL-. Także case leci do śmieci i trzeba się za czymś nowym rozejrzeć

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Może ktoś kupował któryś z tych i coś może o nich powiedzieć?

http://www.aliexpress.com/item/Wood-pattern-case-for-Xiaomi-mi4-mi3-mi-note-redmi-2-redmi-note-Vintage-RetroStyle-total/32376519131.html

http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...