Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

no coś chcę zakupić, tylko sie zastanawiam właśnie co. flip case generalnie mi sie nie podoba i właśnie podejrzewam, że kiepsko sie użytkuje.

 

pytanko - jak płacicie zamawiając covery / szkła z chin? jaka metoda płatności jest najlepsza? nie mam konta walutowego i zastanawiam się jak te parę dolców bezboleśnie tam przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam karty prepaid usd za 15 zł można ją kupić na allegro od bzwbk. I wymieniam walutę na walutomat.pl potem przelewam usd na kartę i płacę :-) jeżeli to jednorazowy zakup to zapłać kartą do konta a jak masz zamiar więcej kupować to zakup taką kartę prepaid :-)

Edytowane przez Winiu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś chcę zakupić, tylko sie zastanawiam właśnie co. flip case generalnie mi sie nie podoba i właśnie podejrzewam, że kiepsko sie użytkuje.

 

pytanko - jak płacicie zamawiając covery / szkła z chin? jaka metoda płatności jest najlepsza? nie mam konta walutowego i zastanawiam się jak te parę dolców bezboleśnie tam przesłać.

PayPal, karty kredytowe, Aliex z tego co pamiętam obsługuje też "Przelewy24" więc w PLN może da rade też płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak użytkowanie tego flip case? czy on dobre chroni telefon? klapka nie otwiera się? jest na magnes czy jak? Jak z wygodą użytkowania: jak leży w dłoni, czy dobrze się otwiera klapka i nie przeszkadza w rozmowie?

 

widzę, że większość preferuje etui typu back cover jednak. 

W dotyku sprawia wrażenie skóry, no prawie, jest przyjemna, nie ma żadnego magnesu a mimo to po zamknięciu pięknie przylega nie odstaje od telefonu. Nie ma żadnego problemu z otwarciem w trakcie rozmowy, czy przeglądania neta "zawias" jest bardzo podatny i nie sprężynuje. Jakość wykonania godna telefonu. Często telefon leży na zawiniętej pod spód klapce. Nie żałuję żadnej złotóweczki wydanej na "kejsa". Jak już pisałem, jakość nie gorsza od samsungowej w Nocie 1. Co było lepsze w nocie samsungowym - klapka od środka wyklejona była zamszem, albo czymś podobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani :)

 

Podczytuje Was juz od kilku dni, kiedy to zamówiłam sobie Xiaomi Redmi Note 2. Potem zaczęły poszukiwania jakiegoś etui, bo zazwyczaj bardzo dbam o sprzęt no i lipa, bo nic ciekawego w Pl nie znalazłam ;/ Ale zamówiłam na Ali takie etui:

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Luxury-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Ultra-Thin-Crocodile-Texture-Cover-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note2/1359347_32461671008.html

 

Zastanawiam ile Wam szło etui zamówione na Ali ? Niby pisze tam że od 15 do 34 dni, ale zastanawiam sie po jakim czasie się u Was pojawiały ?

 

Z góry dzięki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani :)

 

Podczytuje Was juz od kilku dni, kiedy to zamówiłam sobie Xiaomi Redmi Note 2. Potem zaczęły poszukiwania jakiegoś etui, bo zazwyczaj bardzo dbam o sprzęt no i lipa, bo nic ciekawego w Pl nie znalazłam ;/ Ale zamówiłam na Ali takie etui:

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Luxury-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Ultra-Thin-Crocodile-Texture-Cover-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note2/1359347_32461671008.html

 

Zastanawiam ile Wam szło etui zamówione na Ali ? Niby pisze tam że od 15 do 34 dni, ale zastanawiam sie po jakim czasie się u Was pojawiały ?

 

Z góry dzięki za odp :)

U mnie zazwyczaj 10-14dni idą paczuszki z ebay/ali (z chin). Zamawaiłem już 2x etui z ebay, i 3x z Ali i za każdym razem mieściłem się w 14dniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - to mój pierwszy post na forum.

 

Dziś rano doszedł do mnie oryginalny case Xiaomi (wykonanie perfekcyjne!) i zastanawiam się jaki dobrać pokrowiec (typu wsuwka), żeby to wszystko pasowało. Na goły telefon idealny był pokrowiec od iphona 6s. Teraz jest niestety ciut za wąski i muszę kupić coś innego.

Może orientujecie się, który telefon (najlepiej jakiś "firmowy") ma identyczne / prawie identyczne wymiary? Tak będzie najłatwiej coś dobrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast skarpety coś takiego do paska? :-)

Belt Clip Holster Case for iPhone 4 4S 5 5S 5C 6 6S Plus Samsung S3 S4 S5 S6 edge Note 2 3 4 LG G2 G3 G4 5.5" Man Leather Cover

http://www.aliexpress.com/item/Belt-Clip-Holster-Case-for-iPhone-4-4S-5-5S-5C-6-Plus-for-Samsung-S3/32398035409.html

(from AliExpress Android)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde kupiles etui zeby telefon nosic w worku :P ?

 

Kupiłem nakładkę na plecki (może nieprecyzyjnie się wyraziłem) i dokładnie - potrzebuję "worka". Jak dla mnie nakładka to przede wszystkim wygodny chwyt telefonu a do ochrony służy właśnie wsuwka.

 

Może zamiast skarpety coś takiego do paska? :smile:

Belt Clip Holster Case for iPhone 4 4S 5 5S 5C 6 6S Plus Samsung S3 S4 S5 S6 edge Note 2 3 4 LG G2 G3 G4 5.5" Man Leather Cover

http://www.aliexpress.com/item/Belt-Clip-Holster-Case-for-iPhone-4-4S-5-5S-5C-6-Plus-for-Samsung-S3/32398035409.html

(from AliExpress Android)

 

Wygląda ohydnie, ale dzięki za dobry trop :wink:

Wygląda na to, że Samsung Note II ma praktycznie identycznie wymiary (jest minimalnie grubszy). Czyli mogę zawęzić obszar poszukiwań...

Edytowane przez krecikmp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie pytanie; jako że przygotowuje się do kupna RN2 rozglądam się za różnymi dodatkami. Strasznie podoba mi się ta wsuwka, tylko nie wiem czy ten rozmiar będzie pasował do RN2 ubranego w plecki. Miałby oryginalny case od Xiaomi. Moze ktoś, coś wie na ten temat jak to wygląda z tą wsuwką, może ktoś ją ma i oprócz tego case?

http://allegro.pl/etui-wsuwka-futeral-do-xiaomi-redmi-note-2-prime-i5676491942.html

Mam wsuwkę do REDMI 1 oprócz tego case od nillkina i świetnie zdaje egzamin, nie raz solidnie zaliczył glebę. Tylko że wsuwkę kupowałem w realu, nie wiem czy ta będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie pytanie; jako że przygotowuje się do kupna RN2 rozglądam się za różnymi dodatkami. Strasznie podoba mi się ta wsuwka, tylko nie wiem czy ten rozmiar będzie pasował do RN2 ubranego w plecki. Miałby oryginalny case od Xiaomi. Moze ktoś, coś wie na ten temat jak to wygląda z tą wsuwką, może ktoś ją ma i oprócz tego case?

http://allegro.pl/etui-wsuwka-futeral-do-xiaomi-redmi-note-2-prime-i5676491942.html

Mam wsuwkę do REDMI 1 oprócz tego case od nillkina i świetnie zdaje egzamin, nie raz solidnie zaliczył glebę. Tylko że wsuwkę kupowałem w realu, nie wiem czy ta będzie pasować.

Nie taniej na aliexpress?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taniej na aliexpress?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

No może będę kupować wsuwkę na ali, dałem tylko przykład. W tym przypadku aż takiego znaczenia cena nie ma znaczenia. Jeśli ktoś ją kupił i pasuje z case to się nie bede zastanawiał i od razu ją kupię, chociaż jeszcze nie mam RN2 :)

Gdzieś komentarze mi znikają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może będę kupować wsuwkę na ali, dałem tylko przykład. W tym przypadku aż takiego znaczenia cena nie ma znaczenia. Jeśli ktoś ją kupił i pasuje z case to się nie bede zastanawiał i od razu ją kupię, chociaż jeszcze nie mam RN2 :)

Gdzieś komentarze mi znikają :/

Nie znikają, tylko trafiają w odpowiednie miejsce ;-;

 

Ta wsuwka może być ciut mała moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znikają, tylko trafiają w odpowiednie miejsce ;-;

 

Ta wsuwka może być ciut mała moim zdaniem.

Wszedłem w akcesoria żeby poczytać o case a tu moje komentarze :D

Też mi się tak wydaje że może być za mała, będzie trzeba w realu dobierać.

 

 

jak macie takie fetysze zaby zakrywac telefon to nie lepiej kupic flip cover :P ?

Flip cover to porażka, nie jest funkcjonalny.  Plecki są po to żeby dobrze fon leżał w dłoni i się nie wyślizgnął. Wsuwka z case dopiero w pełni zabezpiecza przed upadkami. Kilka raz tak mi spadł że nie wiem czy case by mi wystarczył. Nie mam nic na ekranie, a nie ma na nim nawet ryski, zawsze coś się znajdzie w kieszeni z telefonem, wsuwka świetnie przed tym zabezpiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię flip covera, nie jest on zbyt wygodny jak dla mnie, raz kiedyś miałem i to tylko przez chwilę. Jak się bawisz fonem w coś grasz lub serfujesz to nie zbyt to wygodne. Jak go wyjmiesz to bez plecków źle się trzyma, może łatwo wylecieć z ręki. Nikllin pod tym względem jest świetny, dobrze mi leży w dłoni i się nie ślizga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię flip covera, nie jest on zbyt wygodny jak dla mnie, raz kiedyś miałem i to tylko przez chwilę. Jak się bawisz fonem w coś grasz lub serfujesz to nie zbyt to wygodne. Jak go wyjmiesz to bez plecków źle się trzyma, może łatwo wylecieć z ręki. Nikllin pod tym względem jest świetny, dobrze mi leży w dłoni i się nie ślizga.

Masz na myśli Frosted Shield case, z linka który podalem wyżej?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edit: proszę o podanie linku do jakiejś legitnej aukcji z tym casem, na Ali jest ich kilka, różnią się tylko cena, sprzedawca, popularnością. Który wybrać?

Edytowane przez krycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę ten, tylko w opcjach płatności nie widzę PayPal.

http://www.aliexpress.com/item/1xScreen-film-Nillkin-Hard-protector-cover-case-for-Xiaomi-Redmi-2-Red-rice-2-Frosted-Shield/32278713440.html?spm=2114.031010208.3.131.fnKpAo&ws_ab_test=201556_3,201527_3_71_72_73_74_75,0_0
 

Masz na myśli Frosted Shield case, z linka który podalem wyżej?


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edit: proszę o podanie linku do jakiejś legitnej aukcji z tym casem, na Ali jest ich kilka, różnią się tylko cena, sprzedawca, popularnością. Który wybrać?

Edytowane przez Gibiceps22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiał ktoś z Was może taki etui?  http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-redmi-Note-2-silicon-case-hongmi-note-2-Cover-Fundas-Ultra-Thin-0-5mm-silicone/32481942153.html?spm=2114.01020208.3.109.Vv8wTQ&s=p&ws_ab_test=201556_1,201527_4_48_71_72_73_74_75,0_0

 

Ciekawa jestem czy jest w miare sztywny czy takie miękkie jak ten przeźroczysty case, bo znalazłam inne oferty te same, ale z wyższa ceną i w niektórym pisało hard case w innych nie i zastanawiam mnie to własnie jakie to będzie, bo wzory dość fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Frosted Shield case, z linka który podalem wyżej?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edit: proszę o podanie linku do jakiejś legitnej aukcji z tym casem, na Ali jest ich kilka, różnią się tylko cena, sprzedawca, popularnością. Który wybrać?

Mam taki sam czarny na Redmi1 i zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktoś posiada taką klapkę na tył? http://allegro.pl/show_item.php?item=5704958841 Pytam o zasięg sieci GSM z tym czymś. Kiedyś kupiłem aluminiowe plecki do Huawei P7 to całkowicie stracił zasięg! Jak jest z tym?

 

 

 

Faktycznie pomyliłem dział. Sory!

Edytowane przez Mundi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktoś posiada taką klapkę na tył? http://allegro.pl/show_item.php?item=5704958841 Pytam o zasięg sieci GSM z tym czymś. Kiedyś kupiłem aluminiowe plecki do Huawei P7 to całkowicie stracił zasięg! Jak jest z tym?

Nie, nie ograniczają one zasięgu, mam takie do Redmi 2 i żadnych problemów z zasięgiem.

 

PS: Następnym razem proszę się upewnić, czy w dobrym miejscu piszesz post ;<. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię mały OT ale nie rozumiem sensu kupowania plecków które nie chronią górnej i dolnej krawędzi telefonu. Ktoś tutaj przytoczył argument że telefon spada na płasko albo na krawędź i uśmiałem się co nie miara. Może chodziło temu komuś o upadek w domu - na dywan, spoko :) Taki case sprawdzi się na 100% ale idąc gdziekolwiek, ulicą, parkiem, lasem jest mnóstwo krawężników, schodów, kamieni itd i bez całkowitej ochrony telefonu możemy sobie taki case wsadzić w 4 litery :) Ja i mój tata mieliśmy LG G2. Swojego ubrałem w etui diztronica (ochrona boków, góry i dołu + rant który wystawał nad ekran) + szkiełko a tata miał właśnie etui bez ochrony góry i dołu + szkiełko. Mój przeżył kilkanaście upadków bez ŻADNEGO uszczerbku dla telefonu natomiast tacie wypadł raz, na schodach. Pech chciał że spadł na górną krawędź i niestety pojawił się piękny pajączek na całym szkle jak również ekranie :) Także osobom twierdzącym że ochrona góry i dołu jest bezsensowna i nic nie wnosi do ochrony telefonu proponuje się puknąć w czoło i logicznie pomyśleć :)

 

 

PS. Ten case będzie zdecydowanie lepszą ochroną niż to co proponujecie:)

http://www.aliexpress.com/item/10pcs-lot-Soft-TPU-Gel-S-Line-Back-Covers-Cases-For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Hongmi/32462443207.html?spm=2114.01020208.3.279.M5m4rz&ws_ab_test=201556_3,201527_4_48_71_72_73_74_75,0_0

Edytowane przez Cinkowsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno do swojego zamówiłem taki:

http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-redmi-note-2-hard-PC-frame-Silicon-Protector-back-cover-for/32462803864.html?spm=2114.01020208.3.174.lrLyir&ws_ab_test=201556_10,201527_2_48_71_72_73_74_75,0_0

Cena niewielka, więc warto zaryzykować.

W telefonie drażni mnie trochę tylna obudowa, gdyż dla mnie jest za śliska. Telefon już dwa razy wyślizgnął mi się z ręki, na szczęście na kolana. Więc tragedii nie było. Stąd też wybór padł na połączenie porowatego silikonu z plastikową ramką. Przy okazji liczę, że dzięki klawiszom, będa one bardziej wyczuwalne pod palcem. Mają inny kolor od obudowy i nie trzeba będzie ich szukać :)

 

Przy okazji dodam, że na Aledrogo zakupiłem (o dziwo) tanią szybę, z której jestem zadowolony.

http://allegro.pl/szklo-hartowane-xiaomi-mi4-redmi-2a-redmi-note-2-i5670524859.html

Ma co prawda jeden "feler", być może akurat w moim egzemplarzu, tzn. jest ona możliwa do przyklejenia tylko w lustrzanym odbiciu. Pasuje otwór na głośnik, natomiast przedni aparat jest pod szkłem. Zrobiłerm selfie i porównałem z poprzednim (bez szyby). Nie zauważyłem absolutnie żadnej różnicy w jakości zdjęcia, a pod tym względem jestem bardzo uczulony. Z drugiej strony taki feler ma swoją niewątpliwą zaletę. Gdyby obiektyw był w świetle otworu szybki, gromadziły by się tam ewentualne paprochy, kurz, itp. A tak - przecieram szkło i voila! (fotka w załączniku)

 

Zastanawiam się jeszcze nad kaburą do paska, gdyż na codzień nie lubię nosić telefonu w kieszeni. I znalazłem coś takiego u polskiego producenta.

http://sklep.amadi.pl/pl/togo-2l-pionowa-kabura-na-pasek-100-skora-naturalna.html

http://sklep.amadi.pl/pl/togo-classic-pionowa-kabura-na-pasek-100-skora-naturalna-do-samsung-galaxy-s6-s6-edge.html

ewentualnie

http://sklep.amadi.pl/pl/kabura-flap-vintage-do-iphone-6-plus.html

Problem w tym, że nie wiem czy telefon zmieści się w nich z moimi pleckami...

 

A na urlop, do kieszeni bojówek sprawię sobie chyba coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/New-Hrbrid-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Armor-Back-Cover-with-Stand-for-Xiaomi/32461479751.html?spm=2114.01020208.3.211.oqzfNp&ws_ab_test=201556_10,201527_2_48_71_72_73_74_75,0_0

post-7474-0-16258100-1443873624_thumb.jp

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie doszedł mój zakup. Jestem w szoku, w ciągu 8 dni od zamówienia i wpłaty.

Wygląda całkiem spoko, nie czuje się tandety. Składa się z dwóch części: gumowego etui i plastikowego rantu. Wszystko pasuje pod wymiar i otwory.

Myślałem tylko, że tył będzie bardziej silikonowy, "lepki", a guma jest elastyczna ale dość twarda. Dodatkowo jest gruba folia na ekran. Nie kleiłem bo mam szkło.

Brałem od tego sprzedawcy:

http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-redmi-note-2-hard-PC-frame-Silicon-Protector-back-cover-for/32462397913.html

Poniżej fotki. Sorry za jakość zdjęć.

post-7474-0-21681500-1444158792_thumb.jp

post-7474-0-01562400-1444158793_thumb.jp

post-7474-0-43194200-1444158794_thumb.jp

post-7474-0-16112500-1444158796_thumb.jp

post-7474-0-62478300-1444158797_thumb.jp

post-7474-0-70185400-1444158798_thumb.jp

post-7474-0-18189200-1444158799_thumb.jp

post-7474-0-69744200-1444158799_thumb.jp

post-7474-0-59497500-1444158800_thumb.jp

Edytowane przez Carburator
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie doszedł mój zakup. Jestem w szoku, w ciągu 8 dni od zamówienia i wpłaty.

Wygląda całkiem spoko, nie czuje się tandety. Składa się z dwóch części: gumowego etui i plastikowego rantu. Wszystko pasuje pod wymiar i otwory.

Myślałem tylko, że tył będzie bardziej silikonowy, "lepki", a guma jest elastyczna ale dość twarda. Dodatkowo jest gruba folia na ekran. Nie kleiłem bo mam szkło.

Brałem od tego sprzedawcy:

http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-redmi-note-2-hard-PC-frame-Silicon-Protector-back-cover-for/32462397913.html

Poniżej fotki. Sorry za jakość zdjęć.

 

Ten telefon teraz wygląda jak istny pancerniak :). Zawsze lepiej tak niż ma być później płacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy telefon to był Ericsson ga628 , pewnie będziesz musiał wygooglac co to za cudo bo Ci pamięci braknie, a od tego czasu też kilka aparatów miałem. Żaden nigdy nie był uszkodzony, pomimo upadków które im się też zdarzały. Żaden nigdy też nie nosił plecków, futerałów czy innych wynalazków. Jak ktoś jest niezgrabny to mu i stalowa skrzynia nie pomoże.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o szczęście , producent sprzedając produkt w takiej a nie innej postaci kieruje go do odpowiedniego klienta.

W moim otoczeniu niewiele osób zabezpiecza smartfony dodatkowo i nikt nie ma problemów. Po prostu "jak dbasz tak masz".

Przy okazji błędnie chyba założyłeś że mając prehistoryczną kiedyś mam ją nadal. Wiem jak wyglądają dzisiejsze smartfony.

Kończąc ten OT napiszę tylko że nie bronie nikomu używać etui do telefonu , jedynie wyraziłem swoje zdanie n/t efektu wizualnego tego . Wychodzi na to że styliści pracują na darmo.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, styliści najczęściej kierują się modą. W tym przypadku są to smartfony grubosci kartki papieru. Ale nad stylistą jest jeszcze ekonomista, który każe obniżyć koszty produkcji, np. przez obniżenie jakości uzytych do jego budowy materiałów. Dodatkowo taki telefon będzie bardziej podatny na uszkodzenia, czyli może generować dalszy zysk w postaci napraw uszkodzeń, których gwarancja nie obejmuje lub w skrajnym przypadku wymianę na nowy aparat na koszt klienta. Dlatego też ten telefon jest produktem budżetowym, z czym nikt się nie kryje. Świadomy tego użytkownik kupując tańszy smartfon musi sam zadbać o niwelację jego słabych punktów. Poprzedni telefon zmieniłem właśnie ze względu na pęknięty ekran, i to nie w zwiazku z jego upadkiem, a uciskiem na zapięcie pasa bezpieczeństwa w samochodzie. Nosiłem go tylko z folią na ekranie w kaburze na pasku. Co do jego obecnej wielkości, to może w damskiej rączce wygląda na cegłę, w męskiej tak nie wygląda :)

A tak naprawdę to absolutnie nie pogrubia telefonu w jakimś znacznym stopniu. Zmierzyłem dokładnie miarką na telefonie i ma dokładnie 83 x 158 x 12 mm. Jeżeli chodzi o grubość, to sam rant wystający ponad ekran z naklejoną szybą ma coś koło 1 mm.

Poza tym całość wygląda bardzo elegancko. Tak, powiedziałbym "technicznie". Guma odlana jest bardzo precyzyjnie. Zero nadlewek, itp, otwory (w tym te drobne od głośnika) drożne i precyzyjne. Nawet otwór pod mikro usb ma dość dużą przestrzeń dookoła. Wtyk kabla od oryginalnej ładowarki wchodzi bez problemu do końca. Przyciski również działają bez zarzutu.

Naprawdę, telefon bardzo dobrze i estetycznie się prezentuje. Absolutnie nie czuć tu przysłowiowej "taniochy". Zobaczymy jak dalej sie będzie sprawował, póki co jest super. Po tygodniu intensywnego używania zero śladów eksploatacji.

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...