Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

mam póki co zwykłe silikonowe plecki - dostałem jako gratis nic ciekawego, ale czekam na imaka

http://www.aliexpress.com/item/CASESSS-New-Genuine-Imak-cowboy-shell-quicksand-hard-case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Hongmi-Note/32416606495.html

jest już w wer warszawa, jak dojdzie uzupełnię fotki

 

Ep1W2b7.jpg

 

GRNWb3o.jpg

 

k9WbUkw.jpg

 

L2Vhgl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem taki case od Chinatronik jako gratis - lepszy taki niż żaden, ale jakość jest słaba :ugeek:

 

Tymczasem zamówilem z Ali następujące:

 

za niecałe 8 dolarów takie coś co ma nadać trochę luksusu Note'owi:

 

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Ultrathin-Steel-glass-battery-cover-Slim-Armor-metal-frame-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note/32442561921.html

 

oraz taką tanioszkę za niecałe 2 dolary:

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-case-Dimick-Frosted-series-Hard-PC-back-cover-case-for-Xiaomi-Remi/32447315209.html

 

Jak dojdzie i nadal będę miał ten telefon to opiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły plecki z tego linka

http://www.aliexpress.com/item/CASESSS-New-Genuine-Imak-cowboy-shell-quicksand-hard-case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Hongmi-Note/32416606495.html

więc uzupełniam

0D5T66F.jpg

qksfFJX.jpg

M6AREwy.jpg

EdMlZGH.jpg

w3zR3NW.jpg

plecki są twarde, matowe, dobrze spasowane ale takie hmm dziwne w dotyku - ciężko to opisać. Nilkin do nubii był przyjemniejszy w dotyku.

No nic pozostaje się przyzwyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-flip-protective-case-6998.html

Bardzo dobre wykonanie, faktura przypominająca skórę, jedyny minus to, że nie ma otworu na diodę z powiadomieniami. Łatwe i proste zakładanie i zdejmowanie. Jakością nie ustępuje samsungowemu etui jakie miałem w Nocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wie o kotrym mowisz ale na note 3 mialem oryginalny cover z okienkiem i byl tak beznadziejny ze do dzis uznaje go za najgorszy zakup poza notem samym w sobie :D

Ja miałem nota 1, etui bez okienka, z okienkiem może mógł przeciąg :cool: i stąd niezadowolenie.

P.S. Phonik kupiony był w UK i tam takie coś w gratisie dali, jak nie chwlić.

Edytowane przez piterj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej jakze skromnej osobie radzilbym wam jednak dobierac etui w pelni zakrywajace ramke. W modelu powyzej macie dosc spre szanse na uszkodzenie wyswietlacza poniewac ramka ekranu od gory i dolu nie jest chroniona zadnym bumperem czy guma po prostu leci na beton :/

To akurat jest oryginalne etui xiaomi. Gumowany plastik. Idealnie dopasowany do telefonu. Wiem bo mam te etui. Telefonu praktycznie nieppgrubia. Miejsca w których nie zakrywa są raczej mało narażona na uderzenia. Tylko ten pokrowiec ma jeden plus odstaje delikatnie od strony wyswietlacza. Czyli przy płaskim uderzeniu telefon nie dotknie podloza. Na dobre uderzenie zaden pokrowiec nie pomoże. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobre zaden nie pomzoe tu sie zgodze ale taki odkryty od gory i dolu nie pomoze tym bardziej ;) dlatego jesli macie kupowac pokrowiec to sugeruje cos co w pelni oslania ramke. Nie bez powodu zreszta drogie pokrowce do samsungow,lg, htc i innych "markowych marek" typu SGP, UAG itp. chronia ramke w calosci :)

To wytłumaczyć mi jak może uszkodzić? Bo telefon przy upadku na ziemie albo uderza kantem albo całością. Na kancie jest chroniony jak uderza całością to też bo opiera się na pokrowcu (po bokach jest pokrowiec), więc jak? Proponuje najpierw pouzywac różnych pokrowcow a potem się wypowiadać.

Ten pokrowiec jest na górze i na dole pusty bo jest sztywny. Jakby nie miał to po założeniu byłby problem ze ściągnięciem.

Akurat Samsunga pokrowce to shit, no ale komuś może są super. Zwłaszcza silikonowe, które czasami kosztują nawet 100 zł, tani shit którego produkcja to może dollar za sztukę. Droższe są już lepsze, ale często są grube i nieporęczne. Pokrowiec oprócz chronienia powinien być wygodny, a nie robić pancerniaka z telefonu.

 

W załączniku są zdjęcia pokrowca. Jest to oryginalny pokrowiec xiaomi (w aukcji powyżej na aliexpress jest chyba ten sam). Jak widać leży idealnie. Na jednym zdjęciu widać, że gdy telefon leży wyświetlaczem do ziemi jest pusta przestrzeń. Delikatnie odstaje. Ja mogę polecić, bardzo dobra jakość. Zresztą xiaomi robi dobre pokrowce, tylko przy mipadzie był słaby.

post-2354-0-88103000-1442008786_thumb.jp

post-2354-0-23861400-1442008809_thumb.jp

post-2354-0-02537600-1442008824_thumb.jp

post-2354-0-42989500-1442008845_thumb.jp

post-2354-0-65881700-1442008860_thumb.jp

Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze telefon upadnie na rowna powierzchnie pozatym przy mocnym uderzeniu i tak ramka pocaluje ci beton nawet na rownej ale kazdy kupuje co lubi, co mu pasuje i decuduje sie na taka ochrona jaka jest mu potrzebna. Ja tylko nie widze sensu takiego etui w swojej opinii bo zakrycie dolu i gory wcale nie pogrubi telefony w tym przypadku a ochhrone zwiekszy w duzym stopniu ale to tylko moja opinia zaznaczam i mojego znajomego ktory rozbil 2 ekrany w mi4 noszac takie etui xD

To chyba kolega musiał rzucać telefonem. Sorry ale piszesz głupoty, pokrowiec częściowo zakrywa i dół i górę. Przestrzeń jest po to żeby pokrowiec można było ściągnąć, jakbys miał go w rękach to byś to zauważył. Do Mi4 nie było takiego pokrowce od xiaomi (nie chodzi mi o flip case) tylko normalny to kolega chyba go wyczarowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam plecy oryginalne od Xiaomi, jak kolega wyżej i również polecam... do tej pory jechałem wyłącznie na Nillkinach (złego słowa nie powiem) ale i tutaj jest wysoka jakość..
nie jestem tylko pewny czy ten plastik jest gumowany, czy ma po prostu taką fakturę, ale to detal, dobre plecy...

 

a co do upadków, to żadna osłonka nie uchroni ekranu jak upadnie na jakiś np. betonowy kant albo kamień, na płaskie powierzchnie wystarczą plecy/bumper... ostatnio miałem przygodę z Lenovo k910, plastikowe plecy od Nillkina, wypadł mi z ręki z wysokości ok. 110 cm. na beton, prawym górnym rogiem, Nillkin popękał w miejscu uderzenia, telefon praktycznie bez szwanku, jeden mikroskopijny ślad na obramowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszło: http://www.aliexpress.com/item/Helio-X10-in-stock-2gb-ram-it-s-original-xiaomi-redmi-note-2-case-flip-sabic/32438894027.html

 

i muszę powiedzieć, że wygląda bardzo dobrze, przyciski bardzo dobrze zrobione i dobrze się trzyma w ręce :)

Ja zamówiłem ten sam case tylko u innego sprzedawcy http://www.aliexpress.com/item/original-xiaomi-brand-xiaomi-redmi-note-2-case-xiaomi-hongmi-note-2-case-redmi-note-2/32452208852.html

jeszcze czekam, i folie dorzuca. Ale co do foli, zastanawiam się nad mocolo. Tak wszyscy zachwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle na tym forum "sorry ale piszesz glupoty" przypomina mi sie jak molwilem iz xiaomi musi wrocic do mediateka w budzetowcach... to wtedy dopiero pisalem glupoty :D dopiero byl zjazd roznych mozgow w temacie i hejty mediatekow az tu nagle note 2 i wszyscy leca zamawiac xD

Nigdzie nie pisalem ze mial pokrowiec od xiaomi ale musiales to sobie dopowiedziec zebys mial co napisac rozumiem. :) Kolega mial nillkina ten sam typ/kroj pokrowca.

Opuszczam temat bo poziom jego zatonal pozdrawiam...

Zdajesz sobie sprawe z tego ze pokrowiec nillkina jest troche z innego material i inaczej zbudowany? Tez mialem nillkina i mam porownanie. Z xiaomi jest bardziej gumowy i bardziej zachodzi. Proponuje najpierw kupic pokrowiec i ocenic po kupnie. Przypomina mi sie jak kilka lat temu wchodzily szkla hartowane i na forach pojawili sie medrcy ktorzy pisali ze sa takie beznadziejne bo to i tamto. Problem polegal na tym ze nikt z nich w rekach szkla hartowanego nawet nie trzymal. No ale wiedzieli jak spisuje sie na telefonie.

Co do mediateku. Telefon w cenie 160-180 dollarow a w cenie 300 dollarow to chyba roznica. Na mediateka 300 dollarow bym nie wydal.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotki z etui typu "sztywny plastyk" za 1.86 dolara. Dodam tylko, że w dotyku jest bardzo miły. Chyba przy nim nawet zostanę, tylko białe plecki wymienię na czarne, żeby cały telefon był czarnuszek :)

PS na ekranie oczywiście hartowane szkło, no name jakiś, ale jestem bardzo zadowolony, czekam na firmowe tutaj chwalone :>

post-6964-0-15913800-1442294311_thumb.jp

post-6964-0-61369300-1442294315_thumb.jp

post-6964-0-84017300-1442294317_thumb.jp

post-6964-0-46453500-1442294320_thumb.jp

post-6964-0-49381700-1442294322_thumb.jp

post-6964-0-59693500-1442294325_thumb.jp

Edytowane przez amapi3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui z iBuygou

post-6628-1442349559,847_thumb.jpgpost-6628-1442349601,2415_thumb.jpgpost-6628-1442349634,1161_thumb.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze jedna fotka

post-6628-1442349794,6662_thumb.jpg

 

Przepraszam że takie duże fotki, ale nie miałem czasu zmniejszyć, następnym razem się poprawie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez piterj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui z iBuygou

attachicon.gifDSCF4198.JPGattachicon.gifDSCF4195.JPGattachicon.gifDSCF4191.JPG

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jedna fotka

attachicon.gifDSCF4189.JPG

 

Przepraszam że takie duże fotki, ale nie miałem czasu zmniejszyć, następnym razem się poprawie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

jak użytkowanie tego flip case? czy on dobre chroni telefon? klapka nie otwiera się? jest na magnes czy jak? Jak z wygodą użytkowania: jak leży w dłoni, czy dobrze się otwiera klapka i nie przeszkadza w rozmowie?

 

widzę, że większość preferuje etui typu back cover jednak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem taki case od Chinatronik jako gratis - lepszy taki niż żaden, ale jakość jest słaba :ugeek:

Tymczasem zamówilem z Ali następujące:

za niecałe 8 dolarów takie coś co ma nadać trochę luksusu Note'owi:

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Ultrathin-Steel-glass-battery-cover-Slim-Armor-metal-frame-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note/32442561921.html

oraz taką tanioszkę za niecałe 2 dolary:

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-case-Dimick-Frosted-series-Hard-PC-back-cover-case-for-Xiaomi-Remi/32447315209.html

Jak dojdzie i nadal będę miał ten telefon to opiszę :)

I jak doszedł ten "luksusowy" ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak użytkowanie tego flip case? czy on dobre chroni telefon? klapka nie otwiera się? jest na magnes czy jak? Jak z wygodą użytkowania: jak leży w dłoni, czy dobrze się otwiera klapka i nie przeszkadza w rozmowie?

 

widzę, że większość preferuje etui typu back cover jednak. 

Wg. mnie flip case sprawdza się głównie na telefonach poniżej 5 cali, na dużych jest BARDZO nieporęczny.

Plecki są chyba najlepszym kompromisem pomiędzy estetyką a zabezpieczeniem ale bumpery też są niczego sobie, jednak nie udało mi się znaleźć jeszcze fajnego bumpera na ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...