Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Accro napisał:

W jakim kolorze zamówiłeś? ;) Kurcze, dużo bardziej mi się podoba, ale znów miesiąc czekania.. :P

Mój młody miał dotychczas na swoim Redmi Note 2 silikon Nillkina. Świetne etui, ale jak się okazało po pół roku używania, przezroczyste wersje zaczynają wyglądać jak odymione od papierosów: żółto - szare. Dzisiaj przyszedł i poprosił mnie, żebym wyszukał mu nowe etui, bo tamto wygląda nieco obleśnie.

Żeby było zabawniej, najpierw zamówiłem, a dopiero potem na Forum znalazłem Twój post z linkiem. ;)

Zamówiłem dla niego czarne, z rzeźbionym smokiem. Oglądaliśmy kilkadziesiąt różnych etui, a kiedy tylko zobaczył to, od razu padło hasło "bierymy"... ;)

Z tym czekaniem nie musi być tak tragicznie. Ostatnio zamawiałem dla żony kilka zegarków i większość z nich dotarła w tydzień, do półtora tygodnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam na swoim jakieś przezroczyste etui, które dostałem 'gratis' do telefonu. Z tyłu matowe, po bokach błyszczące. Ale jednak tak samo się brudzi, no i odstaje przy lekkim dotknięciu palca na bokach. :P Swoją drogą te mercury też wygląda fajnie, podobno znacznie twardsze niż guma którą aktualnie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accro Zainteresuj się etui S-Line lub X-Line ja mam wzór S-Line i bardzo dobrze oceniam to etui zapłaciłem około 1$ 

Miałem kiedyś kontakt z etui MERCURY JELLY CASE i powiem ci że to bardzo zły typ etui,nie wiem z jakiego materiału jest wykonane to etui ale trzymając trochę to etui w ręku etui bardzo robi się śliskie i telefon może wypaść w każdej chwili,to już etui silikonowe (Darmowe) już jest sporo lepsze jeśli chodzi o trzymanie w ręku,telefon się po chwili nie wyślizgnie z ręki jak w MERCURY JELLY CASE

Więc to drugie etui z twojego adresu lub te etui które ci poleciłem wyżej 

 

PS. To etui MERCURY JELLY CASE ma takie tworzywo takie jak na tych ołówkach które można było wyginać i tam właśnie była taka guma którą była bardzo śliska 

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Accro napisał:

W jakim kolorze zamówiłeś? ;) Kurcze, dużo bardziej mi się podoba, ale znów miesiąc czekania.. :P

Mam takie ze smokiem na plecach

http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html?shortkey=VzM3URzA&addresstype=600

Mnie jakoś nie podeszło i leży nówka ....mogę odstąpić....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jestem w "pracy " nie mam dostępu ale jak chcesz to rano jak się wyśpię wrzucę fotki .....ale to jest to co pod linkiem , jest czarne z wzorem smoka ....

Uprzedzam pytanie ....mi nie podeszło bo jest trochę za hm...kanciaste i przez to telefon wydaje się większy i trudniej się go trzyma ....ale to jest moje odczucie w innej dłoni może być inaczej, gdyż czytałem pozytywne opinie ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipaky-Shockproof-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Prime-Case-2-in-1-Luxury-PC-Bumper.jpgAktualnie testuje od tygodnia takie coś jak na obrazku . Moim zdaniem jest lepsze , wygodniej się trzyma ,nie jest bardzo śliskie  choć trzeba uważać aby nie  uciekło .

Jedynie klawisz włączania jest mało dokładny ale to można przeżyć .

Drugim moim polecanym etui jest takie otwierane jak zeszyt , może po rozłożeniu jest spore , ale trudno upuścić telefon bo jest za co złapać.....

W przypadku tego pierwszego niektórzy narzekają na delikatność i pękanie . Owszem nie jest to ze stali ,ale tak na prawdę  to wszystko można zepsuć.

Jak mi wytrzyma miesiąc to będę wszystkim polecał , jak na razie ma wielka zaletę ...bardzo mało powiększa  telefon, do tego szkło na ekran i zabezpieczenie gotowe...

Edytowane przez fancik
tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fancik napisał:

367716293b1272aca905531cc92b19f5.jpg56e92143845eb5cd966fd15cf0155ace.jpg

Obiecałem fotki

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jak na moje (wiem z doświadczenia) strasznie powiększa telefon, ale trzeba mu przyznać, że dobrze chroni :) Ten Ipaky mówicie, że nie zwiększa aż tak gabarytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę Ipaky jest wyprofilowane tak jak obudowa telefonu , więc wygodniej się trzyma ,a ten

Soft Back Cover Silicone Neo Hybrid Case for Xiaomi Redmi Note 2

z linku, tak jak na fotce, jest bardziej kanciasty co przy ogólnych gabarytach daje w moim przekonaniu gorsze trzymanie a już obsługę jedną ręką prawie wyklucza no chyba że ktoś ma  wielką dłoń...

Oczywiście to jest tylko moje zdanie

Też przeglądałem wcześniej forum i czytałem różne opinie , ale nie ma to jak naoczne sprawdzenie dlatego kilka zakupów poczyniłem i mogę coś napisać.

Nie są to drogie zabawki, więc kilka sztuk myślę że zużyję bo telefon mam zamiar trochę czasu zatrzymać u siebie.............;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi mógłbyś wstawić pokazać jak wygląda ten zżółknięty silikon nillkina ?

We wcześniejszym poście wystawiłem fotkę z zapytaniem jaki kolor mi wysłano, bo nie jestem do końca pewien czy to grey, jak wezmę pod światło to wygląda jak white, taki przeźroczysty że nabrałem obawy czy przypadkiem sprzedawca nie pomylił koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 404 napisał:

@mrosi mógłbyś wstawić pokazać jak wygląda ten zżółknięty silikon nillkina ?

We wcześniejszym poście wystawiłem fotkę z zapytaniem jaki kolor mi wysłano, bo nie jestem do końca pewien czy to grey, jak wezmę pod światło to wygląda jak white, taki przeźroczysty że nabrałem obawy czy przypadkiem sprzedawca nie pomylił koloru.

Jeśli to nowe etui, to ma kolory takie, jak powinny one wyglądać. Przezroczyste jest jak szkło, bez żadnej barwy. "Gray" jest nieco przydymione, szare. "Brown" jest brązowe (nie żółte). Oczywiście nawet te barwione są całkowicie przezroczyste. Dokładnie jak choćby tutaj:

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Original-Nillkin-XIAOMI-Redmi-Note-2-Soft-Silicone-TPU-Case-For-Redmi-Note-2/32480062811.html?spm=2114.01010208.3.11.SlbiFy&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201602_2_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_508_10020_10018_10019,searchweb201603_6&btsid=2d75768b-bfe2-421c-8599-548863e3b5cb

Młody miał przezroczyste. Jak było nowe. ;) Teraz pożółkło i ma brązowawe smugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, 404 napisał:

 @mrosi chodziło mi o stan aktualny, żebyś pokazał zżółknięty etui, ot tak z ciekawości ;p

Przy okazji @mrosi to moje to jest grey ? Biorąc je pod światło to wygląda przeźroczyście....

Tak, Twoje to gray. Moje ciężko sfotografować, żeby pokazać te odbarwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2016 o 01:50, fancik napisał:

ipaky-Shockproof-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Prime-Case-2-in-1-Luxury-PC-Bumper.jpgAktualnie testuje od tygodnia takie coś jak na obrazku . Moim zdaniem jest lepsze , wygodniej się trzyma ,nie jest bardzo śliskie  choć trzeba uważać aby nie  uciekło .

Jedynie klawisz włączania jest mało dokładny ale to można przeżyć .

Drugim moim polecanym etui jest takie otwierane jak zeszyt , może po rozłożeniu jest spore , ale trudno upuścić telefon bo jest za co złapać.....

W przypadku tego pierwszego niektórzy narzekają na delikatność i pękanie . Owszem nie jest to ze stali ,ale tak na prawdę  to wszystko można zepsuć.

Jak mi wytrzyma miesiąc to będę wszystkim polecał , jak na razie ma wielka zaletę ...bardzo mało powiększa  telefon, do tego szkło na ekran i zabezpieczenie gotowe...

Ja mam już chyba ze 2 miesiące i poza lekkimi obtarciami na rogach nic złego się nie dzieje. Najważniejsze że plecki pewnie leżą w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował może ktoś na ali podobne futerały ?

Black-Holster-Leather-Phone-Case-Belt-ClHTB1O5R2JVXXXXaoXVXXq6xXFXXXh.jpg

Może ktoś coś mi poleci/zaproponuje ?

Telefon z etui ma 15,50x7,90 i tu jest lipa bo ciężko coś dobrać....

Na ali mają dosyć duże rozmiary i tak sobie myślę, że telefon będzie "skakał" w tym futerale na wszystkie boki...

Jest jeszcze jedna sprawa są jakby dwie wersje tak jakby w środku pseudo skórka i taki meszek jakby, która wersja lepsza ?

Tu akurat są jakieś dwa zamsze/pseudo zamsze;

UT8oCu8XpFaXXagOFbXm.jpgUT832uOXw8bXXagOFbXo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem coś takiego u nas na Alledrogo , szczerze mówiąc spodziewałem się lepszej jakości za te  nie małe pieniądze , ale trudno lepsze takie niż nic.

Teraz też trzeba poszukać gdzieś taniej .ale na Ali... też mały wybór i ceny też spore ( fakt skóra) tylko jak to sprawdzić.

Ktoś musi pierwszy kupić i potestować ;-)

Poza wadami które zauważyłem spisuje się całkiem dobrze ...mogę fotki strzelić w wolnej chwili i opiszę swoje spostrzeżenia...:-)

znalazłem coś takiego na e-bayu

http://www.ebay.pl/itm/151875909125?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=451066106806&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Edytowane przez fancik
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2015 o 20:23, Winiu89 napisał:

Kiedyś telefon z takim coverem wyleciał mi z dłoni i otworzył się tak nieszczęśliwie że idealnie wyświetlaczem o asfalt. Od tamtej pory używam tylko takich które tworzą delikatny rancik przy wyświetlaczu :-)

Jak tam kolego udało się znaleźć jakiś case z "rancikiem" zachodzacym na krawedz szkla, bo tez szukam takiego ... ?

cos jak te, widziałem na samsungu s6 - no i powiem ze wyglada jak fabryczna obudowa, spasowana, klawisze nawet swoje ma i wszystko dziala jak w oryginalnej obudowie by byl i przede wszystkim chroni brzeg szkla co jest baaardzo wazne, zeby zachodzil lekko i tak ekran nie jest od brzegu do brzegu telefonu...

http://www.spigen.com/ - niestety nie robia do xiaomi redmi note 2, ani do xiaomi w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili używam flexible glass od 3mk oraz hard case od nillkin, no i jestem zadowolony bo wygląda to bardzo smukło

Tutaj kupowałem za 5,99$ było

Original NILLKIN Super Frosted Shield Case for Xiaomi Mi4i Mi4c back cover matte shell + Screen Film

http://s.aliexpress.com/6nI3qIv2

(from AliExpress Android)

A flexible glass to wiadomo w Polsce od 3mk zamówiłem, jakbyś chciał to mam kod na 30% zniżki

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły plecki z tego linka

http://www.aliexpress.com/item/CASESSS-New-Genuine-Imak-cowboy-shell-quicksand-hard-case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Hongmi-Note/32416606495.html

więc uzupełniam

0D5T66F.jpg

qksfFJX.jpg

M6AREwy.jpg

EdMlZGH.jpg

w3zR3NW.jpg

plecki są twarde, matowe, dobrze spasowane ale takie hmm dziwne w dotyku - ciężko to opisać. Nilkin do nubii był przyjemniejszy w dotyku.

No nic pozostaje się przyzwyczaić

Ten Plecki nie trzeszczą przy scisku? Kupiłem imak clear coś tam (przeźroczyste) i mam wrażenie że są odrobinę za duże. Mam takie na oppo find 5 i tamte pasują idealnie na styk bez żadnych luzów a te na redmi trzeszczą na bokach i wyraźnie czuć że jest pod nimi wolne miejsce na bokach co strasznie irytuje. Te czarne wyglądają fajnie i nawet miałem takie na zte i byłem zadowolony natomiast jeśli do produkcji etui dla redmi używana jest ta sama forma dla wersji cowboy i dla clear to lipa bo wersja czarna w takim układzie też będzie luźna.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fyme napisał:

Ten Plecki nie trzeszczą przy scisku? Kupiłem imak clear coś tam (przeźroczyste) i mam wrażenie że są odrobinę za duże. Mam takie na oppo find 5 i tamte pasują idealnie na styk bez żadnych luzów a te na redmi trzeszczą na bokach i wyraźnie czuć że jest pod nimi wolne miejsce na bokach co strasznie irytuje. Te czarne wyglądają fajnie i nawet miałem takie na zte i byłem zadowolony natomiast jeśli do produkcji etui dla redmi używana jest ta sama forma dla wersji cowboy i dla clear to lipa bo wersja czarna w takim układzie też będzie luźna.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

te były dobrze dopasowane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam Ipaky od kilku miesiecy i tez trafila mi sie sztuka ze zle dzialajacym przyciskiem (u mnie vol+), ale calkiem o tym zapomnialem (no teraz sobie przypomnialem jak czytalem ostatnia strone tematu). Najwazniejsze to zachowac szczegolna ostroznosc przy sciaganiu etui, poniewaz najslabszym elementem jest miejsce przy wejsciu usb. Ja czesto zmienialem karty sim wiec przy ktoryms razie pekl plastik, a ostatnio zauwazylem, ze ulamalo mi sie kawalek plastiku w tamtym miejscu (jakies poltora milimetra). A tak to nic tam nie powinno sie ulamac/peknac, no chyba, ze przy upadku telefonu bo obwodka to zwykly plastik.

Czy ma ktos porownanie etui S do tego Ipaky? Ktore bardziej pogrubia telefon? Bo w sumie juz mi sie troche znudzilo Ipaky ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...