Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś testował coś takiego - http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html?spm=2114.01010208.3.31.EXIBtQ&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_5_505_506_503_504_10020_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_10008_10018_10019,searchweb201560_8,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6448&btsid=e3858c91-d84c-49d4-9017-d50d0a00dba3

Dobre jest spasowanie i dostęp do klawiszy, za bardzo nie łapie/klei pyłu i kurzu? Wolę coś w całości gumowego, bo potem pewnie z tych wszystkich innych ubranek i ich elementów z tworzywa złazi i rysuje się farba... Najchętniej bym kupił jakiegoś dwuczęściowego case-mata, ale dla RN2 nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Boxster napisał:

Czy ktoś testował coś takiego - http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html?spm=2114.01010208.3.31.EXIBtQ&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_5_505_506_503_504_10020_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_10008_10018_10019,searchweb201560_8,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6448&btsid=e3858c91-d84c-49d4-9017-d50d0a00dba3

Dobre jest spasowanie i dostęp do klawiszy, za bardzo nie łapie/klei pyłu i kurzu? Wolę coś w całości gumowego, bo potem pewnie z tych wszystkich innych ubranek i ich elementów z tworzywa złazi i rysuje się farba... Najchętniej bym kupił jakiegoś dwuczęściowego case-mata, ale dla RN2 nie robią.

Mam założony ten NeoHybrid i jestem zadowolony. Nawet chyba bardziej niż z iPaky.  :) Spasowany jest dobrze, mniej pogrubia fona ale dobrze zabezpiecza. Nie przeszkadza mu szkło na ekranie. Jakiegoś nadmiernego brudzenia nie zauważyłem. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, grembi napisał:

Mam założony ten NeoHybrid i jestem zadowolony. Nawet chyba bardziej niż z iPaky.  :) Spasowany jest dobrze, mniej pogrubia fona ale dobrze zabezpiecza. Nie przeszkadza mu szkło na ekranie. Jakiegoś nadmiernego brudzenia nie zauważyłem. Polecam

Jasne szare się niestety brudzi od palców. Co do reszty w 100% potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam taki sam kolor telefonu co te etui to nie będzie widać tego z tyłu wyciętego smoka ?

Czy może to jest jakoś zrobione na jakimś plastiku... nie wiem ?

Moglibyście wrzucić jak prezentują się wasze telefony w zakupionym etui powyżej ? Interesują mnie obydwie wersje, ale kusząca bardzo jest ta z tym smokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 404 napisał:

Jeśli mam taki sam kolor telefonu co te etui to nie będzie widać tego z tyłu wyciętego smoka ?

Czy może to jest jakoś zrobione na jakimś plastiku... nie wiem ?

Moglibyście wrzucić jak prezentują się wasze telefony w zakupionym etui powyżej ? Interesują mnie obydwie wersje, ale kusząca bardzo jest ta z tym smokiem :)

Na ali masz sporo fotek w fedbacku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie i się zastanawiam czy te etui jest nature TPU czy jednak frosted ? Na real foto wygląda jak tani plastik ;p

Jeśli mam taki sam kolor telefonu co te etui to nie będzie widać tego z tyłu wyciętego smoka ?

Jeśli porównamy nillkin nature vs te o którym teraz piszemy, to które lepsze ? grubsze ? bardziej zabezpiecza ?

wypowiedzcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz będę używać Redmi Note 2. Zastanawiam się nad wyborem etui. Proszę użytkowników forum o poradę.

Czytałem 3 strony tego tematu wstecz i widzę, że wybór innych osób to albo IPAKY albo NILLKIN.

Ja natomiast bardziej myślałem o czymś w stylu pokrowca à la portfel. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2016o09:14, Boxster napisał:

Czy ktoś testował coś takiego - http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html?spm=2114.01010208.3.31.EXIBtQ&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_5_505_506_503_504_10020_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_10008_10018_10019,searchweb201560_8,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6448&btsid=e3858c91-d84c-49d4-9017-d50d0a00dba3

Dobre jest spasowanie i dostęp do klawiszy, za bardzo nie łapie/klei pyłu i kurzu? Wolę coś w całości gumowego, bo potem pewnie z tych wszystkich innych ubranek i ich elementów z tworzywa złazi i rysuje się farba... Najchętniej bym kupił jakiegoś dwuczęściowego case-mata, ale dla RN2 nie robią.

witam

Właśnie dziś dotarło to cudo do mnie.

Pierwsze wrażenie takie sobie , Zauważyłem lekki luz po dłuższych bokach i trochę nie widać gdzie są faktycznie przyciski boczne.

Te  przyciski są dosyć delikatne i łatwo się je naciska , tylko szkoda że jak chwyta się telefon to mimochodem się któryś dotyka i funkcja użyta.

Może to kwestia przyzwyczajenia.

Czekam jeszcze na całkiem nowe plecki z imitacją skóry, jak dojdzie  to opiszę pierwsze wrażenia.

Na razie najbardziej mi pasuje takie coś , niby  okładka , jest w miarę lekkie i po rozłożeniu trudno by upuścić telefon gdyż powiększa się powierzchnia  łapania.

Jak komuś pasuje to z linku to mogę odsprzedać po cenie + poczta.( pisać na priv) .

Jak na razie najbardziej mi pasuje coś takiego.........................

http://www.ebay.pl/itm/171910136893?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=470828652686&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Następny kupię bez tej szybki bo trochę mnie irytuje a nie przydaje się...........ale to tylko moje zdanie .

Poza tym jest lekkie i telefon w miarę zabezpieczony  ( trudniej upuścić )...

 

Zapomniałem napisać , że używam tego od 2 tygodni i jestem zadowolony ( oczywiście szukam jeszcze , może znajdzie się coś lepszego).

Zwróćcie uwagę na cenę , muszę sprawdzić czy u nas można to kupić i za ile

Najgorsze jest to czekanie , ale cena to rekompensuje .............chyba.

Edytowane przez fancik
tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 07/03/2016 at 10:14 PM, capitaletp said:

Pierwszy raz będę używać Redmi Note 2. Zastanawiam się nad wyborem etui. Proszę użytkowników forum o poradę.

Czytałem 3 strony tego tematu wstecz i widzę, że wybór innych osób to albo IPAKY albo NILLKIN.

Ja natomiast bardziej myślałem o czymś w stylu pokrowca à la portfel. Jakieś sugestie?

a la portfel najlepiej chroni przy upadku jak jest zamkniety, ale w praktyce latwiej go upuscic podczas uzywania, jak jest otworzony. Przy uzywaniu ma zupelnie inna ergonomie niz w zwyklej oslonce. Np chcesz zrobic zdjecie, zaczynasz go wykrecac, klapaka sie za reke zaczepia i leci na ziemie.

Obecnie czekam na dostwe NeoHybrid zalinkowanego przez Boxtera (ale zwykly tpu ktory linkowalem na poprzedniej stronie spelnia swoja role i nie ma potrzeby aby go zmieniac. Wszystko drozsze niz 1 dolar to fanaberia i niepotrzebny wydatek :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że to z linku  r4z   bardzo mnie zainteresowało i chyba sobie fundnę bo aż szkoda nie sprawdzić za taką kasę.

Popieram zdanie że nie ma sensu wydawać większych pieniędzy bo te tanie są wystarczające a każde i tak się zniszczy i trzeba wymieniać.

Co do tego które chwaliłem a la portfel  to nadal uważam za niezłą ochronę , fakt nie w każdej sytuacji się super sprawdzi ale w ten sposób to do wszystkiego można się przyczepić.

Zawsze są lepsze i gorsze strony i każdy musi wybrać wg własnych preferencji. Używałem takich na mniejszych telefonach w pionowym wykonaniu i przez kilka lat się sprawdziły więc można powiedzieć że się przyzwyczaiłem. Tu ze względu na wielkość lepszy układ jest gdy otwarcie jest na bok , ale to też jak dla kogo .

Myślę że musimy jak najwięcej wymieniać się spostrzeżeniami wtedy łatwiej  będzie coś wybrać.

Na pewno trzeba polecać zakup za granicą , niestety nasi "handlowcy strasznie szybko chcą się dorobić" .

Jedyny minus to czas oczekiwania ale coś za coś ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Doriath napisał:

Kupiłem dla kobiety do Samsunga 5" , używała dwa tygodnie i kazała wywalić....

Osobiście montowałem im muszę stwierdzić że tylko ładnie wygląda na zdjęciu. Telefon się wyraźnie powiększa ( takie jest odczucie ) i staje się cięższy , a przede wszystkim strasznie śliski . Co do sygnału to nie stwierdziłem ( na Samsungu) jakiegoś pogorszenia.

Teraz jest tylko w silikonie i naprawdę czuć różnicę ,że ta obudowa się raczej nie sprawdziła...

Oczywiście to tylko opinia dwóch niezadowolonych osób .  Słyszałem że są też zadowoleni którzy lubią  trzymać takie wielkie śliskie  cegiełki ....decyzja należy do Ciebie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładka jest jak najbardziej OK tylko ma jedno ale, jak zacznie się przecierać ramka, to pod warstwą lakieru jest biały plastik. Na jasnych ramkach może nie jest to tak bardzo widoczne, ale na czarnej może wyglądać mało estetycznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krycho22 napisał:

Nakładka jest jak najbardziej OK tylko ma jedno ale, jak zacznie się przecierać ramka, to pod warstwą lakieru jest biały plastik. Na jasnych ramkach może nie jest to tak bardzo widoczne, ale na czarnej może wyglądać mało estetycznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Kurcze nie pomyślałem i zamówiłem czarną..........może tak szybko się nie zetrze ,poza tym nie liczę ze nakładka za 16 zeta będzie wieczna .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja w temacie troszkę inaczej, case który kupiłem i jestem niezadowolony

http://allegro.pl/show_item.php?item=5844937257
 

Krótko mówiąc tandeta i niewiele ma to wspólnego z pięknymi screenami na stronce. Omijać bo wygląda tak sobie a telefon w tym bardziej mnie martwi że wyleci bo jakoś się rusza. Szukałem szkła, tu był taki zestaw i kupiłem. Szkło póki co leży 3 dni na telefonie i jest ok. 

Edytowane przez fatis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś takiego cudaka http://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Non-slip-PC-TPU-Combo-Shell-for-Xiaomi-Redmi-Note/32554829309.html

Co o tym sądzicie? A może ktoś już testował?

Niby o gustach się nie dyskutuje ale strasznie brzydki ten kondon ;p Strasznie się świeci ja jednak wolę matowe no i ten napis nie mógł być większy ... ;-) Są lepsze w tej cenie

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedawcy z aliexpress, którzy sprzedają nillkin nature i w ogóle wszystkie produkty nillkin'a wysyłają towar w oryginalnym opakowaniu nillkin'a z hologramem ?

 

@edit; sprawdziłem komentarze i tam są zdjęcia z opakowaniem nillkin'a tylko, że sprzed roku ;p

Okrzyczany genialny nillkin nature i tam najwięcej zamówień tylko 128...

Ma ktoś lepszą ofertę niż ten gość http://pl.aliexpress.com/store/product/Nillkin-Soft-Silicon-Protector-Cover-Case-for-Xiaomi-Hongmi-Note-2-Silicone-Capa-Para-for-Redmi/419822_32477312489.html

 

Edytowane przez 404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fatis napisał:

to ja w temacie troszkę inaczej, case który kupiłem i jestem niezadowolony

http://allegro.pl/show_item.php?item=5844937257
 

Którko mówiąc tandeta i niewiele ma to wspólnego z pięknymi screenami na stronce. Omijać bo wygląda tak sobie a telefon w tym bardziej mnie martwi że wyleci bo jakoś się rusza. Szukałem szkła, tu był taki zestaw i kupiłem. Szkło póki co leży 3 dni na telefonie i jest ok. 

ostrzegałem na poprzedniej stronie że plecki się ruszają :-(, osobiście nie wziąłbym też "mirror" bo każdą ryskę chyba będzie widać z 30m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kupiłem Nillkin Frosted do swojego Redmi Note 2. Przyznam szczerze, nieszczególnie przypadł mi do gustu. Kiedyś miałem nieco fajniejszy na swojego Alcatela - bardziej "gumowy" (lepiej się trzymało, lepiej sprężynował) plus zamiast tego mało udanego wzorka z tyłu cały był sympatycznie matowy.

 

Zna ktoś coś podobnego? Albo po porstu lepszego/innego niż ten Nillkin Frosted?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o takiego? 

http://image.dhgate.com/0x0/f2/albu/g3/M01/6D/DB/rBVaHFXf4jCAPcbiAAJJc9abkDk542.jpg

 

Dostałem kiedys takiego z telefonem.... faktycznie bardziej "gumowy" ale brzydki jak noc :/ Strasznie słabo z nim wygląda telefon. Może gdyby Nillkin miał kolor bordowy albo granat...

Edytowane przez Selvanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 2 prime. Wraz z telefonem zamówiłem najtańszy, silikonowy zamiennik za 10zl. Szału nie ma. Po prostu jest.

Jako, że znam swoje szczęście do telefonów, a że konkretów tutaj ciężko znaleźć, proszę o pomoc. Szukam sztywne etui dobrze chroniące telefon przed upadkiem. Odstajace przy ekranie w celu jego ochrony. Etui nie może być luźne i musi dawać swobodny dostęp do wszystkich wejść, przycisków i czujników. Co polecacie?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...