Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Bumpery strasznie uszkadzają tylną klapkę także ja osobiście odradzam mam na myśli, to http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-hard-case-metalowa-ramka-i5959865994.html
w moim przypadku był jeszcze czasem kłopot z zasięgiem po jakimś czasie także zaczęło skrzypieć. Do noszenia w kieszeni w tym bumperze telefon się nie nadaję gdyż jak np się nachylimy to jest wstanie się otworzyć (miałem tego bumpera przy 2 innych telefonach i się zraziłem, bo w każdym to samo tylko minusy) . Osobiście polecam to http://allegro.pl/skorzane-etui-klapka-plecki-xiaomi-redmi-note-2-i5736139183.html jestem mega zadowolony idealnie leży po włożeniu jest trudny do otworzenia co dla mnie na + nic nie skrzypi itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adreholt napisał:

Osobiście polecam to http://allegro.pl/skorzane-etui-klapka-plecki-xiaomi-redmi-note-2-i5736139183.html jestem mega zadowolony idealnie leży po włożeniu jest trudny do otworzenia co dla mnie na + nic nie skrzypi itd

To jest klapka czy etui?
Mógłbyś cyknąć fotki jak się to prezentuje na telefonie "na żywo"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klapka/tylna pokrywa baterii (zamiast oryginalnej), a po fotki cofnij do ostatnich stron tego tematu, bo były wrzucane już kilka razy. Mogę powiedzieć, że wygląda tak jak na zdjęciach w aukcji.

EDIT: 

EDIT2:

Ja mam w brązie, żeby nie był taki smutny jak czarny. ;)

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi kolega wyżej jest to klapka, która moim zdaniem najładniej wygląda na tym telefonie żadnego pogrubienia skrzypienia czy też ulamania podczas upadku, a przy tych bumperach i innych podobnych często to się zdarza bynajmniej w moim przypadku.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IPAKY już ponad miesiąc i nie narzekam. Wygląda jak nowe ale wiadomo jak dbasz tak masz :-) Typuję, że wystarczy jedna gleba i będzie po IPAKY bo faktycznie ramka jest dość delikatna

Dokładnie jak mówisz gleba i ramka pęknięta. Ja miałem iPaky przez 2 tygodnie i poszło do śmieci. Ramka pęknięta w 2 miejscach.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest plastik pomalowany. Kilka dni w kieszeni i pewnie zacznie się scierac...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kudlaty.1991 napisał:

To jest plastik pomalowany. Kilka dni w kieszeni i pewnie zacznie się scierac...

Wiem o tym, jednak ciekawi mnie wytrzymałość plastiku, spasowanie i czy dobrze zastąpi oryginalną. Moja biała nie wygląda za ciekawie - boki są starte i mają kolor szaroniebieski. A zwykłych oryginalnych nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2016o18:34, Cichq napisał:

Plastik z nadrukiem. Zetrze się po kilku miesiącach, a przy intensywnym użytkowaniu po kilku tygodniach. :)

Korzystał ktoś z pokrowców skórzanych iMUCA? Jest ciekawa opcja http://www.aliexpress.com/item/IMUCA-original-xiaomi-redmi-note-2-case-cover-Vertical-Leather-Flip-Cover-for-red-mi-note/32600276813.html tylko zastanawia mnie jakość. Widziałem filmy na Youtubie z polskimi "recenzjami" i zastanawia mnie wytrzymałość tej dolnej części, która się zgina, jest dosyć wąska i wygląda na dosyć luźną. Coś ktoś wie?

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mgcompany napisał:

Korzystał ktoś z pokrowców skórzanych iMUCA? Jest ciekawa opcja http://www.aliexpress.com/item/IMUCA-original-xiaomi-redmi-note-2-case-cover-Vertical-Leather-Flip-Cover-for-red-mi-note/32600276813.html tylko zastanawia mnie jakość. Widziałem filmy na Youtubie z polskimi "recenzjami" i zastanawia mnie wytrzymałość tej dolnej części, która się zgina, jest dosyć wąska i wygląda na dosyć luźną. Coś ktoś wie?

Od ludzi, którzy mieli w ten sposób otwieraną okładkę, słyszałem że to sporo mniej wygodne niż typowa okładka otwierana w poziomie (po dłuższym boku). Zastanów się czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

ja wlasnie uzywam tej otwieranej z zawiasem na dole, i powiem ze jest duzo wygodniejsza niz otwierane na bok.

Kupilem to (Firma BAIWEI) - i moge powiedziec ze wszystko pieknie pasuje i obudowa jest nie ceglana a za razem pancerna bo mateialy są zaje...iste !

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Green-Bottom-Original-XiaoMi-RedMi-Note-2-Leather-Case-Flip-Cover-for-XiaoMi-Red/32451319236.html

Jedyne uniedogonienie to to ze podczas ladowania trzeba pamietac zeby nie machnac i nie zamknac klapki przez pomylke bo kabelek wylamany bedzie, ale to akurat tyczy sie wszystkich dla RN2 otwieranych do dołu.

Generalnie polecam, duzo latwiej panuje sie nad telefonem kiedy klapke sie odwrócu i 180 stopni lub tez pozwoli sie jej zwisac. Dla mnie genialne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rysib To jaka jest wygoda lub jej brak to wiem, tylko zastanawia mnie jakość tego etui. :) Z pewnością lepiej rozmawia się z taką klapką, niż tą poziomą (choć sporo zależy też od modelu). W sumie to dziwi mnie bardzo duża ilość tych poziomych, a mała pionowych. Pewnie chodzi o możliwość postawienia bokiem i używania jako stojak, ale to w sumie dobre dla kogoś kto lubi w ten sposób używać telefonu (dla mnie nie bardzo), no i ten dodatek w postaci mini "portfela". :D

@fullrespect Dzięki za opinię, coś już przynajmniej wiem o konkurencyjnych produktach. ;) 

EDIT: Wybór padł na iMUCA, zobaczymy czy się opłaca. :)

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ostatnio szukam jakiegoś etui do mojego RN2, ponieważ to przezroczyste które dostałem razem z telefonem jest dosyć kiepskiej jakości. Zastanawiam się nad ipaky albo nillkin. Jak widać temat ma wiele stron, a żeby każdą opinię przejrzeć to zajęłoby to sporo czasu, tak więc pytam osób, które z tych etui już korzystały, czy mogłyby wypisać plusy minusy i ewentualnie polecić jakieś inne etui?

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nillkin frost w swojej Xperi Z1c i było ok. Dobrze, się to etui trzyma i chroni tył + narożniki. Miałem czarne i telefon wg mnie bardzo dobrze wygląda w tym. Lepiej się trzymało w tym telefon.

Co do Nillkina tego przezroczystego mam go teraz w swoim RN2 i najważniejsze, że ma chropowate elementy po bokach i wreszcie mam pewny chwyt. Jest dobrze, wykonane. Nie czuć by powiększało telefon i guma wystaje minimalnie poza ekran (mega ważne) aparat też jest bardziej zabezpieczony bo schowany w oczku i nie wystaje. Ten case ma zaślepki na slot usb i jack co może być przydatne. Ja jestem zadowolony. 

Edytowane przez dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten poniżej, niestety w przeciągu tygodnia pękła ramka przy regulacji głośności.
HTB1sw2iJpXXXXcGaXXXq6xXFXXXh.jpg

Aktualnie założony, ale brak ochrony na górnej i dolnej krawędzi. Biały kolor klapki też niestety wpływa na kiepski wygląd kompletu.
Drewno to naklejka/pianka dla ciekawskich.

HTB1.zesLXXXXXaYXXXXq6xXFXXX0.jpg?size=1

Co powiecie o tym poniżej?
http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redrice-note-mobile-phone-case-Hongmi-not-4G-enhanced-protective-cases-flip-touch-screen-set/32289315750.html

TB23kETaVXXXXahXpXXXXXXXXXX_!!1661179625

Wszystkie zdjęcia z Aliexpress.

Edytowane przez maniekRCJ
+link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż oryginalną tylną klapkę Xiaomi Redmi Note 2? Preferowane w kolorze biały / czarny / niebieski, inne rozważę. Cena do uzgodnienia.

Jeśli ktoś jest w stanie wskazać aukcję (np. na aliexpress) gdzie dostanę ORYGINALNĄ klapkę, będę wdzięczny za informację. Znalazłem:

http://www.aliexpress.com/item/For-Huawei-Honor-X1-Flip-Case-Protective-Cover-For-Honor-X1-Case-Gift-Screen-Protector-Free/2029202739.html?spm=2114.01020208.3.246.7oY2Ah&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201644_4_505_506_503_504_502_10001_10002_10016_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_8,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6448&btsid=fd3af3be-5353-40b8-85b0-ce6acb9cb0fb

ale są tylko 3 jaskrawe kolory, nie ma tych domyślnych matowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2016o13:54, UltiMet napisał:

Wiecie gdzie mogę kupić tego nillkina? http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-redmi-note-2-folia-i5742028265.html

Oprócz allegro, i najlepiej żeby też było szkło hartowane.

(Aliexpress też odpada) Chciałbym mieć dość szybko

Ja kupiłem stąd: http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-redmi-note-2-folia-i5912453780.html
Za dopłatą spakowali mi jeszcze szkło Wozinsky. Kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Samo etui wygląda dobrze, przylega świetnie. Jedyny problem, to że dość łatwo przyciąga brud. Wszelkich tłustych śladów na oryginalnej klapce widać nie było, tutaj niestety pod odpowiednim kątem jest ich od groma. No ale nic, ogólnie telefon leży lepiej w ręce, wygląd jest w porządku - jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ficus napisał:

Ja kupiłem stąd: http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-redmi-note-2-folia-i5912453780.html
Za dopłatą spakowali mi jeszcze szkło Wozinsky. Kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Samo etui wygląda dobrze, przylega świetnie. Jedyny problem, to że dość łatwo przyciąga brud. Wszelkich tłustych śladów na oryginalnej klapce widać nie było, tutaj niestety pod odpowiednim kątem jest ich od groma. No ale nic, ogólnie telefon leży lepiej w ręce, wygląd jest w porządku - jestem zadowolony. 

Pisałeś do nich? Też bym chętnie kupił taki zestaw.

Ile dałeś za całość z wysyłką itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2016o19:01, UltiMet napisał:

Pisałeś do nich? Też bym chętnie kupił taki zestaw.

Ile dałeś za całość z wysyłką itp?

Szkło + etui + folia która była w zestawie kosztowało mnie 40 zł + przesyłka (5 zł).
Nie pisałem, szkoda zachodu. Nie oni są producentem tego, a jeśli są ugodowi to najwyżej zwrócą mi kasę a to dla mnie żadne wyjście. 

Edytowane przez ficus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy ile cenisz czas na zamówienie z Chin poczekasz 2-3 tygodnie a tu chyba szybciej.

Chociaż powiem wam że różnie bywa.

Zamówiłem dla żony etui silikon z czekaniem do 3 tygodni , ale w między czasie kupiłem na oko takie samo na Alledrogo za 9 zł z odbiorem osobistym.

Wyobraźcie sobie to z Chin które z przesyłką kosztowało 1 euro jak przyszło ( po 2 tygodniach ) okazało się dużo lepsze od tego z Alledrogo.

Więc naprawdę trudno coś radzić. W dzisiejszych czasach to trochę loteria kupowanie w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj ich od czego zależy cena tego szkła, skoro jedni klienci dostają je za 15 zł a inni za 20 zł, a jakościowo jest słabe. 
W cenie 20 zł równie dobrze możesz kupić szkło za 10, 15 zł i zapłacić 5 zł za przesyłkę od innego allegrowicza, więc to już od Ciebie zależy, nic nie zaoszczędzasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ficus napisał:

Spytaj ich od czego zależy cena tego szkła, skoro jedni klienci dostają je za 15 zł a inni za 20 zł, a jakościowo jest słabe. 
W cenie 20 zł równie dobrze możesz kupić szkło za 10, 15 zł i zapłacić 5 zł za przesyłkę od innego allegrowicza, więc to już od Ciebie zależy, nic nie zaoszczędzasz. 

Różni się twardością, wszystko jest napisane na aukcji zazwyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2016o00:54, Przemysław napisał:

Różni się twardością, wszystko jest napisane na aukcji zazwyczaj

 

Dnia 17.02.2016o02:24, krzyzu napisał:

Ale tu chodzi chyba o jednego allegrowicza, że jednym sprzedaje te samo szkło za 15 a innym za 20

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Dodatkowo, szkło w aukcji oficjalnie nie jest - całość odbywa się za dopłatą po kontakcie, więc cena jest mocno nieoficjalna, a zróżnicowana i zawyżona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobal mi sie pomysł klapki zamiast oryginalnej by nie pogrubiać podwójnie telefonu :
http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-redmi-note-2-back-cover-case-PC-leather-luxury-fundas-case-red-mi-note-2/32472848001.html?spm=2114.30010308.8.4.dsvwVn
moje pytanie brzmi ten "case" nie chroni w żaden sposób ekranu prawda?

Zależy mi na tym by case nachodził na przednie krawędzie jak te sylikonowe. Jakiś pomysł? Case piękny, zbiera pozytywne opinie lecz jeden niefortunny upadek i po ekranie... kompletnie nie spełnia swojego zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...