Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jakiś czas temu postanowiłem zmienić swoje etui skórzane (wsuwka) ze względu na uciążliwość takiego rozwiązania ciągłe wysuwanie i wsuwanie telefonu,co jest bardzo denerwujące,41 zł chyba mnie ta przyjemność kosztował z wysyłką,no i ostatnio sobie szukałem etui i jak się już zdecydowałem na etui to nagle zaczął się ten okres gdzie przesyłki nie będą wysyłane ze względu na wolne w chinach,i nawet jak bym czekał do końca wolnego to przy dobrych wiatrach pod koniec pierwszego tygodnia marzec 2016 bym zobaczył swoje etui w domu albo i później bo z wysyłka takiego etui to raczej nikt się nie spieszy a ja nie wytrzymam z tym etui wsuwka do tego czasu i postanowiłem czegoś poszukać w Polsce i czy te etui na allegro są coś warte ? mam na myśli te etui które się naciąga na klapkę baterii

od etui oczekuje aby w 100% mi chroniło tylny aparat gdy telefon będzie leżeć na stole ekranem do góry,i jak patrze na te etui to są jakieś strasznie cienkie i zastanawiam się czy jest odpowiedni dystans między obiektywem tylnego aparatu a stołem 

7 godzin temu, fancik napisał:

Dwa dni temu chciałem kupić parę drobiazgów na Aliexpress , ale musiałem zrezygnować bo ni diabła nie mogłem znaleźć w wykazie płatności

przez przelewy24........może coś przeoczyłem proszę o wskazówki. 8-)

Jak będziesz mieć stronę gdzie piszę na górze  Pay with card or other payment methods

Klikasz w 

More Payment Methods ...

i masz Przelewy24 i klikasz w przycisk Przelewy24

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudek

czy mógłbyś dać zdjęcia jak twój telefon wygląda w tym pokrowcu?

http://www.aliexpress.com/item/New-hot-22-color-Luxury-High-quality-high-end-aluminum-frame-tempered-glass-Rear-cover-for/32512135100.html?spm=2114.01020208.3.13.DHEw3y&ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_2_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6148

 

Póki co moim faworytem jest to z skórzanymi pleckami ale to twoje może być też ciekawe. Dzięki kolego Mundi za real foto. Fajnie jak by więcej osób się swoimi pokrowcami chwaliło to bardzo pomaga w wyborze.

Czy ktoś z was dostał do XRN2 gratisową folie i pokrowiec (podobno goldway je daje) da się na tym przetrwać jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grembi napisał:

Jak już kupisz coś to wybierasz sposób płatności Przelewy24 i to tyle. Nie wiem gdzie ty tego szukałeś B-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

ok jutro jeszcze raz spróbuję bo może faktycznie coś nie tak klikałem .

Ja robiłem funkcję kupowania i przenosiło mnie do zakładki do wypełnienia danych a tam były ikony sposobów płatności a przelewy24 tam nie było tylko banki .

Spróbuję poszukać tak jak napisaliście ...jak się uda lub nie to jutro napiszę .

Edytowane przez fancik
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem do jutra i spróbowałem jeszcze raz  i wszystko OK zakupy zrobione.

Mieliście rację trzeba było jeden krok dalej kliknąć i wyskakuje opcja wyboru , bo to wcześniej to tylko pasek reklamowy był, a ja głupi brałem go za wykaz .......

Pozdrawiam Wojtekj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dzidek napisał:

 

Czy ktoś z was dostał do XRN2 gratisową folie i pokrowiec (podobno goldway je daje) da się na tym przetrwać jakiś czas?

Da się przetrwać! Ale ta guma jest słabej jakości i nie zachodzi na wyświetlacz. Chroni tylko tył i boki i jest jakby luźno osadzone. Tak jest w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam służbowego galaxy s5 i mam do niego obudowę s-view. Jestem mega zadowolony z niej, szczególnie że nie jest to nakładka na obudowę, lecz stanowi tył telefonu (ściąga się "plecki" i wkłada telefon w obudowę s-view). Bardzo ergonomiczne i wygodne. Szukałem takiego rozwiązania dla RN2 lecz nie znalazłem, może ktoś z Was spotkał się z takim rozwiązaniem?

Jakby ktośnie wiedział o co mi chodzi to na poniższym filmie wszystko widać:

galaxy s5 obudowa s-view

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2016o12:40, dzidek napisał:

dudek

czy mógłbyś dać zdjęcia jak twój telefon wygląda w tym pokrowcu?

http://www.aliexpress.com/item/New-hot-22-color-Luxury-High-quality-high-end-aluminum-frame-tempered-glass-Rear-cover-for/32512135100.html?spm=2114.01020208.3.13.DHEw3y&ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_2_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6148

 

Póki co moim faworytem jest to z skórzanymi pleckami ale to twoje może być też ciekawe. Dzięki kolego Mundi za real foto. Fajnie jak by więcej osób się swoimi pokrowcami chwaliło to bardzo pomaga w wyborze.

Czy ktoś z was dostał do XRN2 gratisową folie i pokrowiec (podobno goldway je daje) da się na tym przetrwać jakiś czas?

Kupiłem to:

Top Quality Metal Aluminum Frame & Toughened Glass Back Cover Case For Xiaomi HongMi Note 2 Redmi Note 2 Red Rice Note2 5.5''

http://s.aliexpress.com/viQzAria
(from AliExpress Android)

 

I w komentarzach są moje fotki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz nic przeciwko wrzucę fotę przyda się innym. Osobiście ciężko mi się określić czy fajny czy nie :P

Top Quality Metal Aluminum Frame & Toughened Glass Back Cover Case For Xiaomi HongMi Note 2 Redmi Note 2 Red Rice Note2 5.5''

 

UT8AYamXttaXXagOFbXz.jpg

UT8DYmmXtXaXXagOFbXJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest dużo cięższy (mi to nie przeszkadza). W dłoni leży bardzo dobrze. Czy śliski? Chyba nie, ciężko mi ocenić, nie mam z tym problemu. Bardzo szybko się brudzi ;-) trzeba co chwile czyścić ;-) Mi bardzo się podoba i jestem zadowolony. Tyle, że następnym razem kupiłbym ze srebrną ramką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć na alledrogo znalazłem takie etui i zastanawiam się czy mocno ono powieksza telefon gdyż nie jest on mały a nie chciałbym go bardziej powiększać. Mam zwykłego silicon case ale nie podoba mi się on gdyż zsuwa się często z telefonu co mnie bardzo irytuje gdy za każdym razem jak wyjmuję go z kieszeni muszę to poprawiać
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5957624516&reco_id=9b35f15a-ca56-11e5-8ae8-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201#thumb/2

Myślałem również o czymś takim
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-hard-case-metalowa-ramka-i5959865994.html

Jak ktoś miał coś podobnego mógłby się wypowiedzieć na ten temat lub coś podpowiedzieć, byłbym wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to połączenie gumiaka i plastikowej dokładki. Średnie to rozwiązanie, a jak już to bym kupił za 3$ na aliexpress, bo więcej nie jest wart niż zwykły i tak z pewnością pogrubia telefon. Drugi był omawiany w tym wątku wiele razy, wystarczy przeczytać kilka stron wstecz. Ja mam coś podobnego i jest niezłe, aluminiowa ramka i plastikowy tył, również pogrubia telefon i może wpływać na pogorszenie sygnału przez aluminiową ramkę. Lepszy jakościowo jest droższy model, który występuje jako pokrywa baterii, ale ten też ujdzie, jest ładny.

Szukasz polepszenia wyglądu czy pełnej ochrony?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście ten drugi miałem w ręku i odradzam bo -

powiększa bardzo i tak duży telefon

wzrasta znacząco waga wszystkiego razem

jest bardzo śliski co powoduje wielką szansę na upuszczenie telefonu

Nie zauważyłem znaczącego pogorszenia sygnału no i na plus Bardzo dobrze zabezpiecza telefonik.

Wybór i tak należy do ciebie   ja osobiście zrezygnowałem gdyż wyślizgiwał mi się z dłoni jak mydełko ....................

Na razie zostaję przy szkle i silikonie .

Zamówiłem na  Ali  i e-bayu parę różnych osłonek ale dojdą ( o ile dojdą ) dopiero pod koniec Lutego .

Jak coś będę miał i to nie omieszkam się podzielić wrażeniami z używalności ...

Edytowane przez fancik
tekst
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam raczej czegoś do ochrony niż polepszenia wyglądu, czegoś co nie pogrubi go bardzo mocno co nie będzie takim zwykłym przezroczystym silikonem który poprostu (przynajmneij w moim przypadku) strasznie sięściąga przez co jak wyjmuję telefon z kieszeni to najpierw się męczę żeby silikon wrócił na miejsce(a jak spadnie z rogu to potrafi trwać trochę) a później dopiero dzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc duże nadzieje mam w wymiennych plecach coś ala skóra lub takim etui otwieranym jak zeszyt .

Jak pisałem zamówiłem już ,ale trzeba poczekać ........szkoda że nasi krajowi dostawcy chcą od razu się obłowić i sprzedają te same towary dwa razy drożej.

U Chińczyków liczy się klient bo z ilości sprzedaży żyją a u nas liczy się tylko kasa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam tego gumiaka (zresztą nie pierwszy raz), bo jest po prostu dobry i nie pogrubia przesadnie telefonu. Ewentualnie Nilkin z Polski, który też już wiele razy był polecany, są różne rodzaje, przeźroczyste w kilku kolorach, jako dodatkowe plecki (również w kilku kolorach, tylko jakieś takie śliskie są) i jako flip case (też kolorowe). Za każdym razem ludzie są zadowoleni, nie są grube, cena około 20-30zł.
Mam takiego flip case i jest całkiem dobry, choć wiadomo że nie oryginał, to jakościowo jest całkiem niezły, nie jest to skóra, ale dosyć przyjemne tworzywo, dobrze spasowane, ma otwór na głośnik rozmów, chociaż lepiej rozmawia się przy otwartej klapce. Jak za te pieniądze, to całkiem fajny zakup.
Skórzane plecki też są dobrej jakości nawet bardzo dobrej (lepsza jest chyba tylko skóra krokodyla, ale kosztuje ponad 30$ :)), świetnie  spasowane, dużo lepiej się trzyma w dłoni, nie są śliskie, minimalnie poszerzają telefon przez co nie mieści się do wspomnianego przez kolegę rysib gumiaka (wchodzi na siłę, ale przyciski ciężko chodzą).
Za to flip case z listkiem jest nie warty swojej ceny. Jedyna ciekawa rzecz w nim, to sposób mocowania do telefonu, bo wkłada się tak jak do gumiaka. No i jeszcze ma otwór na przyczepienie opaski. Poza tym to jakością nie powala, jakiś taki miękki jest, wygina się, a listek który ma przytrzymać przednią osłonę to trzyma się na słowo honoru. Nie polecam, lepiej już kupić inne skórzane flip case.

Zastanawiam się jeszcze nad etui otwieranym do dołu, a nie w bok, coś jak to: http://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Brand-Luxury-High-Quality-PU-Leather-Cover-For-Hongmi-Note/32572733716.html
Korzystał ktoś?

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2016o14:09, ravnov napisał:

Obecnie używam służbowego galaxy s5 i mam do niego obudowę s-view. Jestem mega zadowolony z niej, szczególnie że nie jest to nakładka na obudowę, lecz stanowi tył telefonu (ściąga się "plecki" i wkłada telefon w obudowę s-view). Bardzo ergonomiczne i wygodne. Szukałem takiego rozwiązania dla RN2 lecz nie znalazłem, może ktoś z Was spotkał się z takim rozwiązaniem?

Jakby ktośnie wiedział o co mi chodzi to na poniższym filmie wszystko widać:

galaxy s5 obudowa s-view

 

Znalazłem coś takiego: http://www.aliexpress.com/item/Hongmi-Note-2-5-5-inch-Smart-Leather-Case-Luxury-Flip-Original-View-Window-Auto-Sleep/32476564644.html
Ale nie wiem jak to działa, bo mi te chińskie krzaczki nic nie mówią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chiński też kuleje ostatnio. Widziałem tą nakładkę na obudowę, daleko jej do s-view, ale nie jest źle. Komentarze w tym ogłoszeniu mówią że z fukcjami smart to nie ma nic wspólnego. Wiem że żaden nie będzie miał takich funkcji, więc zrezygnowałem z tej opcji. Prawdopodobnie skończy się na innych pleckach i szkle hartowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie używam tego covera od paru dni http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5844937257

Jak dla mnie telefon leży dobrze w dłoni, telefon przybrał troszkę na wadze i jest większy, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu telefonu. Jeśli chodzi o wykonanie to nie jest źle, telefon nie lata, dobrze się trzyma we wnętrzu. Tylna część łapie dość mocno odciski że względu na "lustrzana" powłokę i dość łatwo ją zarysować.

Teraz zastanawiam się jeszcze nad jakimś silikonem przezroczystym i chciałbym prosić o jakąś radę ;-) przeglądałem temat, ale większość ofert jest z chin, a mi zależy na szybkiej dostawie więc ma ktoś jakiś dobry silikonowy case z allegro?

Tapam z Xiaomi Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o nillkina to nature TPU czy frosted?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To już zależy czy chcesz plastik czy silikon, nature jest serią silikonową, a frosted to plastik. Moim zdaniem trochę lepsza ochronę daje chyba silikon i nie połamie się po upadku z większej wysokości.

Tapam z Xiaomi Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...