Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem jedną rzecz, nillkin na RN2 strasznie palcuje. Mam też czarnego na redmi 1 i jest zupełnie inny, po około półtora roku wygląda lepiej niż wyglądał nillkin na RN2 przez 2 tygodnie, jest chyba z innego materiału. Teraz używam tego: imak , niebieskii jest niezły. Zabrudzeń nie widać, nie palcuje, ale też szczególnie nie mam brudnych rąk. Ciekawe jak będę coś robił przy samochodzie, to wtedy zda prawdziwy egzamin.

Zamówiłem też przedwczoraj ten case, ostatnia pozycja,w kolorze blue: Leather Case

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się za tą cenę http://allegro.pl/ipky-carbon-etui-xiaomi-redmi-note-2-szklo-i5706814742.html   ? Czy te szkło jest ok, czy jakiś szajs ? To samo pytanie dotyczące plecków, szajs czy ok ? Tutaj to samo, tylko już bez szkła i cena odpowiednio niższa (24zł) http://allegro.pl/etui-ipaky-premium-hybrid-xiaomi-redmi-note-2-i5701120328.html

Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) Jutro prawdopodobnie przyjdzie mój RN2 i szykuje się do kupna etui.

Czytałem wszystkie opinie i wstępnie wybrałem tą opcje:

http://www.aliexpress.com/item/phone-case-For-xiaomi-redmi-note-2-High-quality-silicon-hard-Protector-back-cover-for-Xiaomi/32478747756.html

Myślałem też o tym co myślicie?

http://www.aliexpress.com/item/New-Fashion-3D-relief-soft-coque-Cover-case-for-xiaomi-hongmi-redmi-note2-note-2-case/32508702886.html?ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_8

Jeszcze jakby ktoś mógł polecić jakieś dobre i niedrogie szkło ;)

Edytowane przez Swyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Jutro prawdopodobnie przyjdzie mój RN2 i szykuje się do kupna etui.

Czytałem wszystkie opinie i wstępnie wybrałem tą opcje:

http://www.aliexpress.com/item/phone-case-For-xiaomi-redmi-note-2-High-quality-silicon-hard-Protector-back-cover-for-Xiaomi/32478747756.html

Myślałem też o tym co myślicie?

http://www.aliexpress.com/item/New-Fashion-3D-relief-soft-coque-Cover-case-for-xiaomi-hongmi-redmi-note2-note-2-case/32508702886.html?ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_8

Jeszcze jakby ktoś mógł polecić jakieś dobre i niedrogie szkło

Ten case co wybrałeś sam posiadam i polecam. Co do szkła to Mocolo z Ali. Ten 2 case to zwykły silikon tyle że z nadrukiem, imo bez sensu opcja.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vister81 napisał:

Pomijając fakt że są beznadziejne, silikon z naklejką, to nie wziąłbym za sam opis, jest pokazany sam tył, a to jest niedopuszczalne.

Zobacz zdjęcia w feedbacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gwalberg napisał:

Pomijając fakt że są beznadziejne, silikon z naklejką, to nie wziąłbym za sam opis, jest pokazany sam tył, a to jest niedopuszczalne.

Zobacz zdjęcia w feedbacku.

Oczywiście masz rację, dziękuję! 
Mógłbyś tym samym polecić mi jakieś niedrogie i niezbyt "gigantyczne" etui, aby tylko podczas upadku się nic nie obiło po bokach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne są te pokrowce: HTB1ZbgOJFXXXXX3XFXXq6xXFXXXI.jpg?size=1
Niestety nie widzi mi się oczekiwanie na przesyłkę z Alie najprawdopodobniej do początku nowego roku. 
Niedrogie? Jak dla mnie z wysyłką maksymalnie 15/20zł. Zawsze miałem S-Line, ale teraz chyba chce coś innego.

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vister81 napisał:

Cudowne są te pokrowce: HTB1ZbgOJFXXXXX3XFXXq6xXFXXXI.jpg?size=1
Niestety nie widzi mi się oczekiwanie na przesyłkę z Alie najprawdopodobniej do początku nowego roku. 
Niedrogie? Jak dla mnie z wysyłką maksymalnie 15/20zł. Zawsze miałem S-Line, ale teraz chyba chce coś innego.

Dzięki za pomoc!

Mają dobre opinię, możesz brać. Ostatnio używam tego: http://www.aliexpress.com/item/imak-Cowboy-Frosted-Hard-Protector-case-cover-for-Xiaomi-Hongmi-Note-2-Matte-Capa-Para-for/32446523057.html?ws_ab_test=searchweb201556_3_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Swyder napisał:

A jaki masz kolor? Bo myślałem nad czarnym lub szarym i chyba jeśli chodzi o dopasowanie to nie będzie różnic nie?

Szary brudzi się mi od paluszków. ;-) Gdy masz ciut nawet brudne palce, to po jakimś czasie widać to na pleckach. Plusem szarych (dla mnie sporym) jest to, że w ciemnym pomieszczeniu łatwo jasny szary kolor namierzyć. A upaćkane plecki raz w miesiącu można łatwo umyć. Natomiast ten model daje poczucie dobrego zabezpieczenia telefonu (piszę o poczuciu, bo ochraniacz jeszcze nie miał jeszcze porządnego chrztu bojowego ... i niech tak zostanie ;-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego początku używam ipaky. Pomimo złych opinii jeszcze nic mi nie pękło. Telefon wygląda (moim zdaniem) ślicznie, nazbyt nie powiększa i wydaje się chronić dość dobrze. Case kupiłem na allegro bo tak jak poprzednik bałem się, że uszkodze telefon zanim dostanę obudowę. Zapłaciłem 55zl z przesyłka a w zestawie miałem jakieś szkło hartowane no name. Do tej pory telefon upadł mi raz i wszystko żyje

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 miesiące wersję Black. Na początku ŁAŁ a potem pęknięta ramka przy USB oraz wytarte do białego wszystkie zaokrąglenia (noszę w kieszeni - jeansy). Nie jestem niszczycielem (W Note 3 cover spigen połamamł się przy USB po roku). Zmieniam na RINGKE Clear View.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xandi napisał:

A czy ktoś z was ma lub myślał nad takim? Bo wygląda całkiem fajnie i  zastanawiam się nad kupnem.

klik

No właśnie  zamówiłem takie  etui  do mojego tel  tydzień  temu  

Jak przyjdzie to dam znać  co i jak  z zdjęć  wydaje się  całkiem  całkiem, zobaczymy w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam iPaky od ponad miesiąca i wszystko ok. Jednak jest jedna duża wada tego etui - strasznie ciężko je zdjąć z telefonu i tylnej klapki. Ostatecznie muszę wyjmować z niego sam telefon bez tylnej klapki, a później się siłować z plastikową ramką żeby wyszła z etui, dopiero "gumę" można zdjąć bez problemu. Niestety tym sposobem sobie zrobiłem małą rysę na klapce i trochę się wygięła klapka do wewnątrz przy przycisku głośności. Na szczęście normalnie można ją założyć na telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...