Skocz do zawartości

Polecane Case/cover do Redmi Note 2


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Endzik napisał:

Witam.
Chciałbym Was zapytać czy może natknęliście się na takie coś:
http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Cover-Luxury-Frame-Hybrid-Aluminum-Metal-Acrylic-Back-Case-for-redmi/32438885103.html?spm=2114.01020208.3.169.8GWme4&ws_ab_test=searchweb201556_9_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Tylko, że z przezroczystymi tymi wkładanymi pleckami? Szukałem ale nic nie znalazłem.
Za pomoc byłbym wdzięczny :)

Odradzam kupno tego! Telefon robi się cięższy, większy i grubszy! W moim przypadku ta wsuwana klapka nie trzyma się dobrze, często wychodzi z tej metalowej ramki. Poza tym pogarsza się zasięg WiFi i transmisji danych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Endzik napisał:

Natknęliśmy się, generalnie niepolecany produkt. Jeden miał ze szkłem z tyłu i nie umiał zdjąć :D Jednak jeśli nie boisz się potestować i pasuje ci wersja full plastik oraz wydać 2.6$ to możesz sprawdzić to http://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Hard-Plastic-Top-Quality-Cheap-Plastic-Frame-PC-Battery-Case-Back/32507745505.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cichq napisał:

Natknęliśmy się, generalnie niepolecany produkt. Jeden miał ze szkłem z tyłu i nie umiał zdjąć :D Jednak jeśli nie boisz się potestować i pasuje ci wersja full plastik oraz wydać 2.6$ to możesz sprawdzić to http://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-2-Hard-Plastic-Top-Quality-Cheap-Plastic-Frame-PC-Battery-Case-Back/32507745505.html 

Nawet fajna tylko, że ja nie chce jako zamiennej klapki. Rozmyślałem nad aluminiową ramką i tą wkładką do niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten case i nie polecam. Ramka pękła w dwóch miejscach i zostałem z samą gumą póki nie przyjdzie nowy case.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw od ok. 2 tygodni. Ramka mi nie pęka a telefon 3 razy glebę zaliczył (ostatnio wczoraj na bruk). Natomiast cena - no cóż - bezpośrednio z Chin etui 3,5$ + szkło 1,5$ i jest git. Dostawa ok 14 dni. Szkło Moccolo przyszło trochę później więc czeka kiedy to tańsze się stłucze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam nowy telefon i czekam na ramke ipaky, czy warto kupowac szklo ochronne na ekran? wydaje mi sie ze przy upadku bezposrednio na podloge to i tak naprezenia przejda na telefon i ona srednio ochroni wyswietlacz, ale jak macie inne doswiadczenia to chetnie wyslucham :)

druga sprawa to mam ta fabryczna folie i kocham ja za to ze jest chropowata i matowa, jedynie zaluje ze ma bable powietrza w kilku miejscach i zle sie uzytkuje. jest mozliwosc zamowienia identycznych folii ? tylko zeby nie byly sliskie i blyszczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lamcza napisał:

zadne folie tylko szklo o ile możesz sie zastanawiac czy szklo wytrzyma to folia nic ci nie da na pewno... zreszta w czasach gdzie szkło kosztuje tyle co folia nie wiem kto w ogóle jeszcze bierze folie pod uwagę ;P 

dzieki, a czy http://allegro.pl/szklo-hartowane-xiaomi-mi4-redmi-2a-redmi-note-2-i5761655728.html takie cos bedzie git? wlozylem wlasnie moj telefon do etui ipaky i jesli to szklo bedzie pokrywac cala wierzhcnia powierzchnie telefonu to wtedy nie ma szans zeby weszlo to do obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszą się do jednego posta... Część pierwsza:

 

DSC_0009.JPG

DSC_0010.JPG

DSC_0011.JPG

DSC_0012.JPG

I część druga

Jeżeli mam porównywać do ipaky to jakość wykonania na podobnym poziomie. Spasowanie od góry (tu gdzie wyświetlacz) bez zastrzeżeń, natomiast w tylnej części można przyczepić się do minimalnych dziur między plastikiem a gumą. Np otwór na głośnik - wycięcie w gumie jest bardziej prostokątne a plastik ma zaokrąglone rogi, podobnie przy aparacie. W tych dwóch miejscach nie przylega idealnie, poza tym ok.

W ipaky przyciski (przynajmniej u mnie) wpadały do środka i prawienie wystawały z plastikowej ramki. Tutaj wystają dość mocno natomiast skok jest prawie niewyczuwalny. Nic się samo nie wciska, podejrzewam, że jakby w gumie wyżłobić trochę miejsca pod przyciski było by lepiej. Kwestia przyzwyczajenia, przez kilka godzin już do tego przywykłem. Może mieć na to wpływ, że mam nieoryginalną klapkę.

Generalnie mogę polecić.

DSC_0013.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0016.JPG

DSC_0019.jpg

Edytowane przez Albin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek w końcu będę miał nowy case z tego linka to jakąś krótką recenzję zdam:

Soft Back Cover Silicone Neo Hybrid Case for Xiaomi Redmi Note 2 Phone Bag Cover for Red rice note 2 Hongmi Note2 shell

http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html

(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up tego ja uzywam osobiscie i poza tym ze trzeba dociac albo uszczelnic od spodu przestrzen miedzy aparatem i flashem to spisuje sie niezle

Co do ipaky niestety jest to etui ktore ma pelno slabych podróbek. mysle ze stad wlasnie bierze sie tyle krzyku ze kpmus cos peklo z niczego, jak zamawialem koledze czarnego ipaky wyszukalem sprzedawce z masa dobrych ocen i to co przyszlo na razie mu nie peklo ani nie ma problemów z przyciskami. Dam znacc czy i kiedy ewentualnie mu sie rozleci.

Taptalcze cze cze ehe Redmi Note 2P

No ja też zamawiałem od gościa który miał 99% pozytywy i na case było normalnie logo iPaky więc nie sądzę, że była to podróbka, a ramka pękła w dwóch miejscach po tygodniu czy dwóch.

Co masz na myśli mówiąc o uszczelnieniu tego Flasha?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze jest sczelina miedzy flahem a aparatem i swiatlo tam przebija z flasha przez co zdjecia sie przeswietlaja z jednej strony mozna to albo wyciac pomiedzy albo cos przykleic od spodu ;P

W sumie będę miał jutro ten case to sam sprawdzę ocb ale już mniej więcej kumam o co Ci chodzi

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gwalberg napisał:

Zerwie ktoś z ciebie taka torbę i pożegnasz się z pieniędzmi,kartami,dokumentami,telefonem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, majdan12 napisał:

Zerwie ktoś z ciebie taka torbę i pożegnasz się z pieniędzmi,kartami,dokumentami,telefonem :(

Wiesz, akurat tego najmniej się boję. Zazwyczaj wystarczy mój wygląd żeby odstraszyć napastnika :-D Zresztą nie będę chodził z tą saszetka na co dzień, potrzebuję ją w okreslonych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft Back Cover Silicone Neo Hybrid Case for Xiaomi Redmi Note 2 Phone Bag Cover for Red rice note 2 Hongmi Note2 shell

http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html

(from AliExpress Android)

W końcu dziś założyłem case z tego linka i jak najbardziej polecam. Cały wykonany z dość twardej gumy. Wszystkie wycięcia potrzebne są. Nie ma żadnej pękającej ramki jak w iPaky odstaje trochę ponad wyświetlacz.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lamcza napisał:

taaaa zwlaszcza ze z ta torba bedziesz wygladal jak vietnamski turysta

Taptalcze cze cze ehe Redmi Note 2P

No i to jest jedyny powód dla którego jeszcze się zastanawiam, Chociaż przydałoby mi się coś takiego żeby wszystko mieć w jednym.

13 minut temu, ecosilver napisał:

Soft Back Cover Silicone Neo Hybrid Case for Xiaomi Redmi Note 2 Phone Bag Cover for Red rice note 2 Hongmi Note2 shell

http://www.aliexpress.com/item/Soft-Back-Cover-Silicone-Neo-Hybrid-Case-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-Phone-Bag-Cover-for/32482544789.html

(from AliExpress Android)

W końcu dziś założyłem case z tego linka i jak najbardziej polecam. Cały wykonany z dość twardej gumy. Wszystkie wycięcia potrzebne są. Nie ma żadnej pękającej ramki jak w iPaky emoji14.png odstaje trochę ponad wyświetlacz.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jeśli możesz to podaj mi dokładne wymiary; szerokość, długość i grubość. Jak jest z palcowaniem, widać paluchy? Można zmyć tłuste, brudne paluchy?

Chyba sobie kupię trzeciego case.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lamcza napisał:

ja to nazywam spodniami xD mozesz spróbowac : p wchodzi portfel, telefon w pokrowcu, klucze w dodatku w zimie jednak preferuje spodnie za zimno jest zeby latac w majtach i z torebka na ramieniu

Taptalcze cze cze ehe Redmi Note 2P

Dobra, przemówiłeś mi do rozsądku :D Tym bardziej że mam wsuwkę która pasuje z case, zamówiłem największą, czyli do SG S5,  na tej aukcji

http://allegro.pl/etui-skora-samsung-galaxy-s3-s4-s5-note-ace-4-3-2-i4885990427.html

Minimalnie, na 10mm wystaje ale to drobnostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upatrzyłem sobie znowu case, jest dośc drogi jak na etui ale mi się podoba. Chodzi mi o ostatnią pozycję w niebieskim kolorze, to jest niby skóra.

Ma ktoś, coś takiego?

http://www.aliexpress.com/item/H3Y-in-stock-hongmi-2rd-2gb-ram-it-s-original-xiaomi-redmi-note-2-case-sabic/32438894027.html?ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_80%2Csearchweb201644_5%2Csearchweb201560_8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka słów ode mnie, mam w sumie 3 etui

IMG_20151129_170736.thumb.jpg.c9645f3584

2 Nillkina i jedno noname

od lewej plecki Nillkina, silikon Nillkina i imitacja skóry zastępująca oryginał

każde ma zalety i każde ma jakąś wadę, o każdym już ktoś pisał, zdecydowałem się jednak wstawić małe porównanie.

Wszystkie 3 są dopasowane idealnie, żadne nie ma luzów, czarne Nillkina nawet jest trudno zdjąć, z reguły schodzi mi z oryginalnymi pleckami, "skórzane" siedzi mocniej niż oryginał, jedyni silikon daje się łatwo nakładać i zdejmować .

Czarne Nillkina, klasyk używany przeze mnie na wszystkich wcześniejszych telefonach. Kawałem solidnego plastiku, nie zasłania jednak dołu i góry telefonu co dla niektórych jest wadą, mnie to nigdy nie przeszkadzało, poprzedni S650 upadł mi w nim kilka razy i nic się nie stało, w sumie wszystkie brzegi są zabezpieczone. Nowe wydaje się być bardziej śliskie, jednak mniej niż oryginał, jednak z czasem jak pamiętam poprzednie robi się bardziej "tępe".  Z przodu wystają lekko przed ekran, nawet z naklejonym szkłem, z tyłu bardzo ładnie chronią obiektyw aparatu.

20151129_164131.thumb.jpg.a59df2b7b2673c

 

Noname imitacja skóry, jest cała z plastiku, ta srebrna ramka także, bardzo dostojnie wygląda na telefonie, plastik nie jest ślizgi, tył pokryty nie łapiącym brudu tworzywem imitującym skórę, wystaje lekko nad obiektyw, chroniąc go przed porysowaniem i powierzchnię na której kładziemy telefon.. Używałem go przez ostatnie 2 tygodnie i nie miałem z nim żadnych problemów, poza tym że brzegi są mało zaokrąglone i czasami dawało się to we znaki moim palcom. Z

20151129_164050.thumb.jpg.5fefe263bc7ffa

I na końcu silikon. Bardzo cienki i pewnie nie będzie chronił telefonu przed upadkiem. Chroni za to przez zabrudzeniami gniazdo USB i słuchawek, ciekawe jak długo wytrzyma tworzywo to codzienne odginanie przy gnieździe USB? Tworzywo jest bardzo mało śliskie, położony na gładkiej powierzchni nawet pod sporym kątem się nie zsuwa. Bardzo pewnie leży w dłoni, zdecydowanie najpewniej z całej 3, jednak tez najbardziej łapie brud, za to łatwo się go czyści. W przeciwieństwie do czarnych plecków zakrywa przyciski głośności i power. Także z przodu lekko wystaje przed ekran, z tyłu przed obiektyw.

20151129_163950.thumb.jpg.356cc4c66765d0

Na chwile obecną zrezygnowałem z tego "skórzanego", natomiast nie mogę się zdecydować, który Nillkin zostanie na stałe, pewnie co jakiś czas będę je zamieniał, w każdym razie przestałem szukać, ideału pewnie nie znajdę, a te na tą chwile mnie w miarę zadowalają.

 

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.11.26 PL

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten silikon nillkina i rzeczywiście daje radę całkiem w porządku. Jeśli by się stosować do tego co się mówi że 5.5 cala to za dużo do obsługi jedną ręką. Często mi się zdarza obsługiwać jedną, szybki podgląd co się dzieje na telefonie czy napisanie szybko SMS'a bo klawiatura jest na dole więc kciukiem się dosięgnie, gorzej było by wyżej ekranu :P No i tu denerwuje mnie śliski silikon z tyłu bo podczas takiego chwytu palec wskazujący i fa... środkowy podtrzymują telefon od dołu i palce te ślizgają się mało pewny chwyt. Ale do obsługi dwiema rękoma jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...