Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia


yoogix

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam pośledzić ten wątek http://telchina.pl/xiaomi-redmi-note-2-t20767-456.html#p207307, zdaje się że pojawiła się pierwsza słuchawka TD i przynajmniej na ten moment jest problem

Poczytaj co ten człowiek tam zrobił. Włożył kartę Aero i twierdzi że mu LTE nie działa. No nie ma się co dziwić. Ja czekam na wersję Td. Leci DHLem więc potwierdzę jak tylko wpadnie bo mam dwie karty Play i Orange z LTE.

Z drugiej strony nie zakładam żeby miało nie działać, to nie logiczne robienie różnej wersji i zmiany technogiczne na taśmie produkcyjnej, takie rzeczy załatwia soft ewentualnie firmware i praktyka to potwierdza jak w przypadku procesorów, kart graficznych itp.

Tak czy siak sam przekonam się za parę dni i dam znać tu na forum.

Wysłane z mojego UMI ZERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurierowi czy na konto gdzieś? Po jakim czasie od pojawienia się przesyłki w trackingu paczka dotarła?

Wysłane z mojego UMI ZERO

Kurier przed przyjazdem zadzwonił że będzie tyle i tyle do zapłaty przy odbiorze i jak przyjechał dał papier z UC. W trackingu pojawiła się we wtorek, dziś około 15 kurier już był ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku ostatnio. Że lepiej kupować w DHL i zapłącić te 50pln cła. Niż zwykłą pocztą. I zapłacić 150 lub nie zapłacić... Dopłata do DHL uk jest ok +10 +15$. W razie serwisu mamy papierek na cło z DHL.

 

Ech strasznie ostatnio trzepią. Znajoma dostała na nożyczki vat :)

 

Nigdy chyba nie zrozumie jak DHL to cli... Chyba zawsze tylko od tego co pisze.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDD bez chińskich częstotliwości ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Czyli 2015051 FDD 16GB :) Dzięki za odpowiedz :) Spora część forum-owiczów poszukuje szczęśliwca z wersją TD 2015052 by potwierdzić częstotliwości 3G I 4G dla UE - sam jestem oczekującym na paczkę :) Mimo iż zamówiłem FDD spodziewam się TD które niby ! NIBY działa we wszystkich zakresach TD/FDD :) raz jeszcze dzięki za info ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co ten człowiek tam zrobił. Włożył kartę Aero i twierdzi że mu LTE nie działa. No nie ma się co dziwić. Ja czekam na wersję Td. Leci DHLem więc potwierdzę jak tylko wpadnie bo mam dwie karty Play i Orange z LTE.

Z drugiej strony nie zakładam żeby miało nie działać, to nie logiczne robienie różnej wersji i zmiany technogiczne na taśmie produkcyjnej, takie rzeczy załatwia soft ewentualnie firmware i praktyka to potwierdza jak w przypadku procesorów, kart graficznych itp.

Tak czy siak sam przekonam się za parę dni i dam znać tu na forum.

Wysłane z mojego UMI ZERO

póki co wogóle mu nie działała transmisja danych a to jeszcze gorzej niż brak samego lte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co wogóle mu nie działała transmisja danych a to jeszcze gorzej niż brak samego lte

No nie dziwie się skoro captha nie wpisał. Zresztą w innym temacie na tym forum już ktoś potwierdził z godzinę temu działanie LTE na wersji td jak i współpracę z miui pl. Dziękuję dobranoc

Wysłane z mojego UMI ZERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwie się skoro captha nie wpisał. Zresztą w innym temacie na tym forum już ktoś potwierdził z godzinę temu działanie LTE na wersji td jak i współpracę z miui pl. Dziękuję dobranoc

Wysłane z mojego UMI ZERO

Śledzę dość wnikliwie ten dział (przymierzam się do zakupu RN2 dla siostry) i nigdzie nie znalazłem jednoznacznego potwierdzenia, jedynie domysły, a osoby które mówiły, że mają "TD" potem się okazywało, że mają jednak FDD bo numerek 2015051 ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę dość wnikliwie ten dział (przymierzam się do zakupu RN2 dla siostry) i nigdzie nie znalazłem jednoznacznego potwierdzenia, jedynie domysły, a osoby które mówiły, że mają "TD" potem się okazywało, że mają jednak FDD bo numerek 2015051 ;-;

Jak dobrze przewertujesz tematy nt RN2 to już wyraźnie widać że wersja td będzie u nas działać bez problemu. Na innym forum jest już nawet screen z speed testa z wynikiem który to jednoznacznie stwierdza.

Wysłane z mojego UMI ZERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwie się skoro captha nie wpisał. Zresztą w innym temacie na tym forum już ktoś potwierdził z godzinę temu działanie LTE na wersji td jak i współpracę z miui pl. Dziękuję dobranoc

Wysłane z mojego UMI ZERO

swoją drogą ciekawe skąd to wiedziałeś o 22:08 skoro on swój post o nie wpisaniu kapcia napisał o 22:14 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym TD wersją CHIŃSKA 2015052 ? Wszyscy użytkownicy tej wersji potwierdzają iż działa bez problemów już ? 2G, 3G, LTE ? Żeby zamknąć już całkowicie temat częstotliwości dla CHIŃSKIEJ wersji ? Pytam tylko posiadaczy wersji TD 2015052 użytkujących jej u nas w PL. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony posiadają cały układ ładowania.

 

Przetwornicę np 5V > 3,7V

Kontrolę ładowania. Kontrolę tmp itd.

 

To nie 20 lat temu.

 

Antutu jest ograniczone przez temperaturę proca a to co innego.

Oprogramowanie chroni chip przed przegrzaniem o czym pisalem.

 

Jedynie jedna osoba tutaj w jednej grze potrafiłą przegrzać proca.

 

 

Ja chyba 27.08 zamawiałem i w poniedziałęk powinienem mieć.

 

Sprawdź sobie na 17truck.net i emmonitoring.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...