Jump to content

Odtwarzanie filmów przy wyłączonym ekrane

Recommended Posts

Witam mam problem mianowicie zniknęła mi z paska bocznego opcja słuchania przy zgaszonym ekranie , wcześniej było wszystko ok a teraz nie ma (na innych aplikacjach również ) czy ktoś wie jak włączyć tą opcję ponownie ? Telefon to redmi note 12 pro 5g miui 14.0.8 Pozdrawiam

Edited by Chris Biedron

• 1 month later...

mnie pomogło i  innych tez 

Jak można sobie poradzić z tym problemem?

Należy, jeśli to możliwe, odinstalować aktualizacje aplikacji Panelu sterowania.

• Przechodzimy do Ustawień > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami.
  • W menu, które się pojawi, wyszukujemy Panel sterowania. Jeśli nie ma go w wynikach, dotykamy 3 kropek w prawym górnym rogu > Pokaż wszystkie aplikacje.
  • Wybieramy opcję Odinstaluj aktualizacje aplikacji.
  • Jeśli opcja Odinstaluj aktualizacje aplikacji nie jest dostępna, to mamy już nowszą wersję systemu, w której Xiaomi zaimplementowało domyślnie nowe zasady. W takiej sytuacji można jedynie próbować wrócić na starszą wersję systemu, gdzie nie ma nowych warunków.
  • Aby uniknąć zastąpienia starej aplikacji nową w ramach aktualizacji oprogramowania, nie można również instalować nowych wersji MIUI/HyperOS Global (gdy one wyjdą). Xiaomi z pewnością będzie bowiem stosować te zasady już w domyślnych wersjach aplikacji (o ile już tego nie robi).

Można też przenieść się na ROM Xiaomi.eu, który usuwa wspomniane ograniczenie i pozwala na korzystanie z tej funkcji bez żadnych problemów.