Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Mi Note - zwykły czy Pro? Przesiadka z LG G4


nawro

Pytanie

Witam, 

piszę bo stoję przed dylematem, co wybrać jako nowy telefon. Od dawien dawna spoglądam na Xiaomi, jeśli chodzi o telefony, ale koniec końców wybierałem inny telefon. Postanowiłem jednak to zmienić  :smile: Aktualnie posiadam LG G4 - mam go miesiąc, przesiadka z G2. W customy już się nie bawię, ale za czasów Nexusa S sprawdzałem co się dało i pamiętam jakie wrażenie wywołało u mnie MIUI. No i w końcu postanowiłem sobie sprawić dedykowane urządzenie z tym softem, zamiast babrać się w customy.

 

Tyle tytułem wstępu. 
 

Chciałbym kupić Note'a, tylko nie wiem, którą wersję wybrać. Rożnica w cenie na xfs to na tę chwilę 300zł (wersja 64GB), co nie jest dla mnie problemem. Jak już kupię go, to i tak będę sprzedawał G4 i Nexusa 4, więc dopłata powinna być minimalna, bądź żadna. Przechodząc do meritum - czy ekran z większą rozdziałką, lepszy procek i więcej pamięci RAM to wystarczające powody, by wybrać wersję PRO?

 

Jeśli chodzi o baterię, bo przeważnie głównie o nią się rozchodzi, to chodzi mi tylko o pracę od rana do wieczora, i tak ładuję telefon codziennie w nocy, więc to nie problem. A nawet w pracy mogę ją sobie podładować (przy szybkim ładowaniu to i tak nie problem). W gry nie gram, jedynie dużo czasu spędzam przeglądając neta itp. (około 2-3h). 

 

Tak więc - PRO czy nie? A może odpuścić sobie całkowicie Xiaomi i zostać z G4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ze względu na MIUI + wygląd (wiem, jak baba xD). W G4 w sumie nic mnie nie zniechęca, nie mam z nim żadnego problemu, poza tym, że jest wg mnie "nudny".

Interesował mnie ten telefon, dopóki nie zacząłem się nim bawić u operatora we Włoszech przedwczoraj. Fakt, nudny i softwarowo nie przypasował, pomimo, że LG ma swoje ciekawe rozwiązania podobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

Na tę chwilę mam 33% baterii, telefon odłączony o 7 rano. Ale dzisiaj nie byłem w pracy, więc też taki wyjątek od reguły. Na co dzień zdarza się, że późnym wieczorem telefon zdycha, zależy ile czasu spędzę w busie czy pociągu (wtedy korzystam głównie z przeglądarki, FB). 2 dni na nim nie zrobię przy moim użytkowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...