Jump to content

Recommended Posts

Mam problem posiadam telefon MK2011K2G.(telefon zakupiony w preorderze w Mediarxpert) Od około miesiąca mam problem z wifi i hotspot. Czytałem na innych grupach że to wina aktualizacji, że jak zainstaluje nowe to powinno się naprawić. Zainstalowałem nic nie pomogło. Wifi w ogóle się nie włącza żeby szukać sieci a hotspot na starcie pokazuje błąd. Porszę o pomoc. 

Screenshot_2024-01-03-18-42-38-474_com.android.updater.jpg

Screenshot_2024-01-03-18-43-30-098_com.android.settings.jpg

• 3 weeks later...

Pomogło? Pytam ponieważ mam ten sam problem i nie wiem czy przywracanie coś pomoże a wolałabym tego uniknąć.

Restart tel lub włączenie trybu samolotowego nieraz pomaga.

Dodatkowo potrafi sie przywiesić i od nowa uruchomić.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

tryb samolotowy to restartuje wszystkie polaczenia gsm i wifi - dlatego moze pomoc ... ale to takie dorazne rozwiazanie problemu ... jesli przywrocenie do fabrycznych nie pomoze to jedyne co mozna zrobic to wgrac na czysto nowy system (musisz miec unlocka zeby zrobic ...)

• 1 month later...
W dniu 24.02.2024 o 10:42, Przemysław Aleksandrowicz napisał(a):

Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych ale to nic nie pomogło. Problem pozostał.

to może być już tylko problem do naprawy przez serwis ... po prostu coś padło w tym module ... z 11 były kiedyś problemy z wifi i płytami głównymi ... sporo o tym było w necie ... mi na szczęście to się nie przytrafiło a miałem mi 11 jakieś 2.5 roku ... z wifi i hotspotem nie było żadnych problemów - cały czas na romie Xiaomi eu dev beta telefon z chińskiej dystrybucji teraz z fona korzysta znajomy na najnowszej stabilnej miui 14 i jest super zadowolony ...

• 1 month later...

Dołącze się do tematu, mi także padło wifi i jedynie pozostaje serwis, prawdopodobnie trzeba wylutować i na nowo postawić cpu.

Znacie jakieś sprawdzone serwisy, które mogły by to ogarnąć? Oczywiście tel już bez gwarancji.  Pisałem do CCS ale muszą sami to sprawdzić za 98zl z przesyłką :⁠-⁠\

"Nową" płytę z ali chyba nie chcę kupować.

5 minut temu, Olsen napisał(a):

Dołącze się do tematu, mi także padło wifi i jedynie pozostaje serwis, prawdopodobnie trzeba wylutować i na nowo postawić cpu.

Znacie jakieś sprawdzone serwisy, które mogły by to ogarnąć? Oczywiście tel już bez gwarancji.  Pisałem do CCS ale muszą sami to sprawdzić za 98zl z przesyłką :⁠-⁠\

"Nową" płytę z ali chyba nie chcę kupować.

skontaktuj się może z micenter ... napisz do załoganta @Acid ot takich problemów sprzętowych to fachowiec ... jakby nie patrzeć to bez pomocy serwisu się nie obejdzie ...

Tak to problem z Wi-Fi na płycie. Żaden serwis się w to nie bawi, chyba że CCS ma do tego wolę i sprzęt to tylko tam możecie pisać.