Jump to content

HyperOS 1.0.23.12.11.DEV

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

Hmmm, to mi nie działa nawet tym drugim sposobem,  nie powiem trochę pusty pulpit bez tych widgetów 

13 godzin temu, fk4mil napisał(a):

1/Tak

2/ np. widget pogody dodany bezposrednio, widgety i klik pogoda nie dziala  

(Instalowalem z format data) 

Screenshot_2023-12-18-05-25-26-090_com.miui.home.jpg

Ale przechodzac widgety/zakladka pogoda na dole/wybierajac dany rozmiar wtedy widzet pogody dziala

Screenshot_2023-12-18-05-33-29-197_com.miui.home.jpg

15 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Spróbuj wyczyścić jej dane i dane Edytora Galerii. Jeśli nie idzie przez menu zarządzania aplikacją, zrób przez ADB:

adb shell pm clear com.miui.gallery

adb shell pm clear com.miui.mediaeditor

No niestety z aplikacji się nie da, a wydanie tych komend bez uprawnień daje takie oto wyniki:

Exception occurred while executing 'clear':
java.lang.SecurityException: PID 23716 does not have permission android.permission.CLEAR_APP_USER_DATA to clear data of package com.miui.gallery
        at com.android.server.am.ActivityManagerService.clearApplicationUserData(Unknown Source:549)
        at com.android.server.pm.PackageManagerShellCommand.runClear(Unknown Source:117)
        at com.android.server.pm.PackageManagerShellCommand.onCommand(Unknown Source:1135)
        at com.android.modules.utils.BasicShellCommandHandler.exec(Unknown Source:27)
        at android.os.ShellCommand.exec(Unknown Source:4)
        at com.android.server.pm.PackageManagerService$IPackageManagerImpl.onShellCommand(Unknown Source:24)
        at android.os.Binder.shellCommand(Unknown Source:0)
        at android.os.Binder.onTransact(Unknown Source:149)
        at android.content.pm.IPackageManager$Stub.onTransact(Unknown Source:28)
        at com.android.server.pm.PackageManagerService$IPackageManagerImpl.onTransact(Unknown Source:0)
        at android.os.Binder.execTransactInternal(Unknown Source:109)
        at android.os.Binder.execTransact(Unknown Source:39)

Co można z tym zrobić jeszcze ? Bo galeria się jednak wywala. Widziałem na forum eu, że też ten błąd został zgłoszony.

3 minuty temu, Tomek X13 napisał(a):

U mnie to samo. Czyszczenie z poziomu menu zarządzania aplikacją telefonu nie pomaga. I niestety nadal AA nie działa :(

W tym przypadku można z poziomu menu aplikacji wyczyścić jedynie cache, a nie o to chodzi. Nie mam roota, a czyszczenie z shella wywala powyższe błedy, jak więc wyczyścić dane galerii ?

38 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

W opcjach programisty włącz drugą opcję Debugowanie USB i spróbuj jeszcze raz.

Nie mogłeś od razu powiedzieć ? ;) Tak, teraz się dało, póki co galeria przestała się wywalać, dziękuję.

10 minut temu, matizb92 napisał(a):

Przeszedłem dziś z miui na hyperos a głównym powodem były rzeczone właśnie ekrany blokady... co za sh**.

No na tą chwilę HyperOS od xiaomi.eu nie jest jeszcze szczytem stabilności. Sprawdziłem tą opcję na chińskim romie w Xiaomi 14 i działa, ale z drugiej strony czemu się upierać przy dodawaniu na ekran blokady obrazka z poziomu edycji lockscreena ? Przecież wybierz sobie w trybie tapety ten obrazek jaki chcesz z galerii i zaznacz, że zmiany mają mieć zastosowanie tylko dla ekranu blokady. Reszta opcji w edycji tego ekranu działa normalnie.

Cupid działa wszystko. Chwilę to trwało ale mogę zmienić czcionkę, kolor oraz dodać jakieś inne informacje na ekranie blokady. 

Dodatkowo jeśli ktoś ma problemy z dymkami messengera to polecam zmienić launchera na inny (wybrałem od M$). 

dzisiaj zauważyłem błąd którego nikt jeszcze tutaj (chyba) nie zgłaszał. 
Próbowałem udostępnić nr paczki z aplikacji allegro (zaznaczenie numeru paczki i przycisk udostępnij) ile razy wybierałem apke alipaczka (śledzenie paczek) otwierała mi się zamiast niej inna aplikacja, kilka razy pod rząd za każdym razem inna. :)

W aplikacji Xiaomi Home podczas dodawania nowego urządzenia muszę wskazać do jakiej sieci WiFi ma być ono podpięte, po wybraniu skanuj/szukaj WiFi nic się nie dzieje, nieaktywne okno z listą dostępnych sieci. Sprawdzałem na Samsungu i tam działa prawidłowo, więc obstawiam, że coś z tą wersją.

W miui po wejściu w ostatnio używane aplikacje, jak przytrzymałem palec na jakieś, to miałem menu i kłódkę, teraz jak przytrzymam to na chwilę tak jakby zamraża się telefon. Czy nie ma już menu i kłódki? Czy to tylko u mnie błąd?

W dniu 16.12.2023 o 21:53, acocieto napisał(a):

Dezaktywuje opcje Wstrzymaj aktywność aplikacji... ale po chwili i tak domyślnie się aktywuje. W ustawieniach Informacja o aplikacji brakuje Zamaż podgląd aplikacji.

2023-12-16 o 21.24.03_7f158cee.jpg

Co do "Wstrzymaj aktywność aplikacji": dotknij nazwy funkcji (czyli Wstrzymaj aktywność aplikacji...), a nie przełącznika. Xiaomi coś popsuło w jego implementacji i na 100% działa tylko przy dotknięciu nazwy funkcji.

• Like 1

Mam pytanie, jaki jest najnowszy soft do RN 12 5 G. Bo  na forum widzę albo nie umiem znaleźć v.0.9. , w necie znajduję v.0.10, ktoś może będzie tak miły w Święta i poda link do najnowszego softu dla Redmi Note 12 5G :) ?? Bo chyba HyperOS na tego smartfona jeszcze nie ma.    -     Aha i pytanko przy okazji dotyczące drugiej mojej słuchawki - Xiaomi 13 - jeżeli dobrze kojarzę dziś będzie kolejny soft dev ??  Sorry za początkowy offtop.

3 minuty temu, kris68 napisał(a):

Mam pytanie, jaki jest najnowszy soft do RN 12 5 G. Bo  na forum widzę albo nie umiem znaleźć v.0.9. , w necie znajduję v.0.10, ktoś może będzie tak miły w Święta i poda link do najnowszego softu dla Redmi Note 12 5G :) ?? Bo chyba HyperOS na tego smartfona jeszcze nie ma.    -     Aha i pytanko przy okazji dotyczące drugiej mojej słuchawki - Xiaomi 13 - jeżeli dobrze kojarzę dziś będzie kolejny soft dev ??  Sorry za początkowy offtop.

jest do pobrania ...

https://miuipolska.pl/pobierz-miui-stabilne/redmi-note-12-5g-stabilna/

19 minut temu, kris68 napisał(a):

Master  jak zwykle dziękuję.

jak zwykle no problem ... a ta wersja rozwojowa to czekamy ... czasami są opóźnienia - w sumie nie na pośpiechu bo ta ostatnia co jest to działa bardzo przyzwoicie ... nie mam u siebie żadnych problemów - przynajmniej takich poważniejszych ... może znowu jest sporo poprawek stąd opóźnienie 🙃 tak jak było z tą ostatnią dev beta ... ale warto zaczekać bo poprawki są zawsze mile widziane 🙃 zostaje nam trzymać kciuki za ekipę Xiaomi eu i niech spokojnie działają ...

42 minuty temu, dwarfen napisał(a):

Wiadomo coś o aktualizacji HyperOS dla Xiaomi 12 Lite ?

Według listy z końca października model, o którym piszesz ma taką otrzymać, ale nie w pierwszej kolejności, czyli gdzieś pierwszy kwartał 2024. Napisali też, że nie zostało to nigdzie potwierdzone oficjalnie, więc może być różnie, jednak skoro przewidywaną aktualizację ma nawet otrzymać Mi10S, to wg mnie 12 Lite powinien również.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...