Jump to content

53% naładowania baterii


wabi

Recommended Posts

Witam, telefon Redmi Note 12 Pro+ 5g pokazuje mi cały czas 53% naładowania baterii. W aplikacji bateria mam poziomą linię zużycia energii. Postanowiłem go rozładować do końca i zobaczyć, co z tego wyniknie. 

Przy poziomie poniżej 20% telefon pokazał komunikat o niskim poziomie baterii i zaczął prawidłowo pokazywać poziom naładowania, na wykresie też. Przy ok 5% podłączyłem ładowarkę i od razu wskaźnik baterii wskoczył na 53%. Naładowałem telefon do końca, następnego dnia przywróciłem go do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało.

Telefon jest nowy, mam 5 dni na zwrot. Nie bardzo wiem, co robić. Szukać rozwiązania, czy nie bawić się i zwracać, póki jeszcze mogę?

Link to comment
Share on other sites

U mnie pokazywał wciąż 56%. Niezależnie czy się ładował czy rozładowywał. Niezależnie co robiłem pokazywał 56% tak jakby się zawiesił na tym poziomie. Rozładowałem go do zera a potem zostawiłem pod ładowarką na 12h. Ożył i pokazuje poprawne wartości naładowania baterii.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

U mnie wisi na 53%, jak go rozładowałem do 20%, zaczął pokazywać stan naładowania. Myślałem, że już się  naprawiło i podłączyłem ładowarkę jak miałem 5%. W planach miałem rozładowanie do 0, ale zbyt optymistycznie założyłem, że problem jest już opanowany. Rozładuję go do 0% i zobaczę, co z tego wyjdzie - na zwrot mam jeszcze 5 dni.

Edited by wabi
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...