Jump to content

Google Pay/Wallet moduł Xiaomi.eu PlayIntegrityFix 2023.12.05


grzeg8102

Recommended Posts

Pomyślałem, że dobrze będzie zakładać osobne, kolejne wątki poświęcone temu modułowi dla każdej wersji. Sygnały, że dana wersja przestałą działać mogą być pisane właśnie tutaj przez kolejnych użytkowników. Na forum Xiaomi.eu nie ma dedykowanego miejsca i robi się śmietnik, w którym ciężko odnaleźć potrzebne informacje i coś potwierdzić lub zaprzeczyć.

Dla niewtajemniczonych w temat - na początek link to artyku: https://miuipolska.pl/naprawa-portfela-google-na-xiaomi-eu/

Jak dla mnie to obecnie Portfel / GPay działa ok na moim Xiaomi 13 fuxi z obecną wersją apki/modułu. Nie zapominajcie o restarcie telefonu po aktualizacji apki!

Nie piszcie proszę o problemach z Magisk - do tego są inne wątki. Ten moduł Xiaomi.eu został wynaleziony właśnie po to, żeby nie musieć używać Magisk i root.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Może po prostu lepiej mieć jeden ogólny, żeby nie tworzyć wątków dla każdej wersji modułu - może być ten. Przypiąłem.

Myślałem, żeby właśnie zrobić osobne wątki do każdej wersji. Wtedy łatwiej byłoby znaleźć temu kto ma daną wersję informacje czy już przestałą działać czy nie. Ale lepszy jeden dedykowany wątek niż żaden :)

Link to comment
Share on other sites

Na zainstalowany module, płatności chwilę działały i potem przestały, integrity chacker pokazuje 3xczerwony usunęłam moduły z magiska, resetowałem telefon nic nie pomogło
Poco x3 proScreenshot_2023-12-07-19-09-05-490_com.android.vending-edit.thumb.jpg.5c1731c68080ace812b9464cf7c04c94.jpg

Dziwne ze pokazuje że urządzenie nie ma certyfikacji play protect w sklepie play

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, QBAQ napisał(a):

@Kacper Skrzypektak, najnowsza z dzisiaj.

Zainstalowana, moduł w Magisku wyrzuciłem, czyszczenie danych Portfela, restart i monit że urządzenie nie spełnia standardów bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz używać Magiska i apki Xiaomi eu, to dodaj Usługi Google Play do DenyList.

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witam, dzisiaj odblokowałem i zainstalowałem Xiaomi.eu na 12 Pro. Pierwsze co sprawdziłem to czy jest aktualizacja modułu Google Pay Fix od Xiaomi.eu, ponieważ Portfel Google się już kłócił o to. No i monit w ustawieniach z wersją 2023.12.20 się pokazał więc zainstalowałem, lecz wyświetliło błąd instalacji. Wiec wchodzę w listę aplikacji systemowych, szukam eu.xiaomi.module.inject i wyświetla się wersja 2023.12.25. Uznałem, że nie mogę przecież zaktualizować apki do wcześniejszej wersji. Google już naprawiło najnowszy patch czy coś źle robię? Mam spróbować wyczyścić pamięć aplikacji od Google tak jak w poradniku z Magisk?

Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej jednak skorzystać z Magiska ?? Trochę w sumie ciekawej zabawy, przynajmniej mnie wciągało i nie musimy się niczym innym bawić. Ale co kto lubi. Opisy dokładne są tylko działać.

Link to comment
Share on other sites

Mi płatności śmigały z Play_Integrity_Fix-v15.2(15200).zip, ale już jest lipa. 

Telefon nie przechodzi mi safenet. 

Czy w/w aplikacja, będzie chciała z MIUI? Mam mix 3. 

Edited by gruniu
Link to comment
Share on other sites

A mi dokładnie z Magiskiem 27 i  play integrity fix 15.5. wszystko chodzi idealnie, płatności działają, bankowość internetowa też, i mObywatel, który przedtem wykrywał roota też normalnie działa. Albo masz starszego Magiska, albo coś źle zrobiłeś. Mam Xiaomi 13 5G.

Edited by kris68
nazwa smartfona
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...