Skocz do zawartości

Stabilna i DZIAŁAJĄCA wersja ROM


luk1505

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam stabilnej i w pełni działającej wersji systemu. Za czasów v5 nie miałem takich chorych problemów, do wyboru zawsze były dwie wersje - stabilna i rozwojowa. Od czasu przejścia na v6 i później Lollipopa wiecznie coś nie działa. Na najnowszym 5.5.8 v.6-5.0 telefon w ogóle jest niesprawny. Po włączeniu wykrzaczają się najważniejsze procesy i parę minut później reboot.

 

Wiem i rozumiem, że Xiaomi straciło zainteresowanie Mi2S wraz z wypuszczeniem nowych flagowców. Acid i MIUI Polska również. Chcę się tylko dowiedzieć, czy jestem skazany na powrót do JB i jeśli tak, to do jakiej wersji. I czy mogę to zrobić wgrywając paczkę z poziomu Mi Recovery, czy muszę przez MiFlasha (rozkład partycji bodajże zmienił się gdzieś po drodze). Mam dość ciągłego użerania się z telefonem, chciałbym żeby po prostu działał! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy rom na ten telefon to dalej MIUI V5 (aries_4.12.5_v5-4.1). Trzeba wrócić do starych partycji bo po wgraniu nie będzie ich widać. Poradnik

http://miuipolska.pl/forum/topic/5559-powr%C3%B3t-do-starych-partycji-rozwi%C4%85zanie/   

Rom wgrywamy przez fastboot i ściągamy polską aries_4.12.5_v5-4.1 i update do polskiej wersji.

 

Potwierdzam Xiaomi daje d*py :). Ostatni rom V6 z tyloma błędami, że uczczę to minutą ciszy...

 

MIUI 7 ma nadal kilka błędów to można wybaczyć... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Najlepszy rom na ten telefon to dalej MIUI V5 (aries_4.12.5_v5-4.1). Trzeba wrócić do starych partycji bo po wgraniu nie będzie ich widać. Poradnik

http://miuipolska.pl/forum/topic/5559-powr%C3%B3t-do-starych-partycji-rozwi%C4%85zanie/   

Rom wgrywamy przez fastboot i ściągamy polską aries_4.12.5_v5-4.1 i update do polskiej wersji.

 

Potwierdzam Xiaomi daje d*py :). Ostatni rom V6 z tyloma błędami, że uczczę to minutą ciszy...

 

MIUI 7 ma nadal kilka błędów to można wybaczyć... 

 

Poprawcie mnie jak nie kumam: wgrałem już ROM w wersji aries_images_JLB54.0_4.1_cn_2eda98ac63 poprzez MiFlash, teraz ściągam polską aries_4.12.5_v5-4.1 i update z recovery?

Edytowane przez billkill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...