Jump to content

" Urządzenie nie spełnia wymogów bezpieczeństwa " Google pay - xiaomi eu

hexi

Recommended Posts

Czyli ta wersja z aplikacja działa tylko bez magiska? 

Tylko ze wersja z magikiem i modulami przestała działać mimo aktualizacji modułu, a jak odinstalować ta aktualizacje aplikacji? Bo nie kumam nigdzie nie mam żadnej nowej aplikacji? 

Czyli ta wersja z aplikacja działa tylko bez magiska? 
Tylko ze wersja z magikiem i modulami przestała działać mimo aktualizacji modułu, a jak odinstalować ta aktualizacje aplikacji? Bo nie kumam nigdzie nie mam żadnej nowej aplikacji? 
https://miuipolska.pl/naprawa-portfela-google-na-xiaomi-eu/

Tu masz wszystko opisane

Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka

Wiem czytałem to kilku krotnie ale tam nie ma napisane czy ta nowe metoda działa z rootem i magikiem to po pierwsze po drugie nie ma nigdzie napisane jak i gdzie odinstalować aktualizacje dla tego pytałem 

Tak samo nie ma czy trzeba dodawać portfel googla do zygiska czy trzeba instalowac moduł w magisku

Wiem czytałem to kilku krotnie ale tam nie ma napisane czy ta nowe metoda działa z rootem i magikiem to po pierwsze po drugie nie ma nigdzie napisane jak i gdzie odinstalować aktualizacje dla tego pytałem 
Tak samo nie ma czy trzeba dodawać portfel googla do zygiska czy trzeba instalowac moduł w magisku
Masz nazwę tego modułu w ramce. Wchodzisz we wszystkie programy, wyszukujesz nazwe podaną w ramce i usuwasz. I wtedy rootujesz telefon. a52c8c414447d5ca30a601ab56dcc161.jpgdc8bb7565bfe1aae61295c3caabdbd6f.jpg

Stara metoda z rootowaniem i z plikiem PlayIntegrityFix już nie działa. Trzeba pokombinować żeby zadziałało,dlatego teraz masz nową metodę z instalowaniem tego dodatkowego apk, żeby płatności działały.

• Thanks 1

Ok super bardzo dziękuję za instrukcje, stara metoda wiem że już nie działa dla tego zrobiłem po nowemu, ale tak jak pisałem wcześniej płatności działają do momentu instalacji magiska czy coś źle robię? Czy ta metoda nie będzie działała z magiskiem.? 

Ok super bardzo dziękuję za instrukcje, stara metoda wiem że już nie działa dla tego zrobiłem po nowemu, ale tak jak pisałem wcześniej płatności działają do momentu instalacji magiska czy coś źle robię? Czy ta metoda nie będzie działała z magiskiem.? 
Szczerze to nie wiem. Nie próbowałem tego na tym najnowszym wydanym romie i nie chce wprowadzać w błąd. Ale wydaje mi się, że dlatego przebudowali te romy, żeby działały płatności tylko z tą dodatkową aplikacją bez magiska. Ale niech ktoś bardziej wtajemniczony się wypowie.

• 3 months later...
  • 1 month later...

16 Kwiecień 2024 - google pay na hyperos wysiadło całkowicie, płatności nie przechodzą. Do tej pory wszystko działało na automacie bez magiska i rootowania. Dzisiaj 17 kwiecień 2024  zainstalowałem najświeższy PlayIntegrityFix (PIF) czyli:  XiaomiEUModule_2024.05.15.apk  ze strony https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/Xiaomi.eu-app/

Wygląda na to że płatności googlepay wróciły na swoje miejsce i smartfon przechodzi test playintegrityfix. Nie wiem dlaczego nikt nie pisze tego w aktualnościach.

Posted (edited)
37 minut temu, zagrobelny napisał(a):

16 Kwiecień 2024 - google pay na hyperos wysiadło całkowicie, płatności nie przechodzą. Do tej pory wszystko działało na automacie bez magiska i rootowania. Dzisiaj 17 kwiecień 2024  zainstalowałem najświeższy PlayIntegrityFix (PIF) czyli:  XiaomiEUModule_2024.05.15.apk  ze strony https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/Xiaomi.eu-app/

Wygląda na to że płatności googlepay wróciły na swoje miejsce i smartfon przechodzi test playintegrityfix. Nie wiem dlaczego nikt nie pisze tego w aktualnościach.

widocznie nie ma takiej potrzeby ... te fixy wychodzą regularnie jak tylko pojawi się problem ... do tego jest monit w updaterze ... no i jak tylko google zamiesza w tym swe paluchy to od razu pojawiają się posty w temacie 🙃 jako ciekawostkę podam Ci przykład że jak to było wrzucone w aktualnościach - kiedy ten problem pierwszy raz się pojawił i wyszedł pierwszy fix to i tak nikt tego nie czytał ... a były w kółko zakładane nowe wątki o tym samym przy różnych modelach i w dyskusjach o systemie / wersjach rozwojowych - niektórych adminów tu już szlag trafiał bo w kółko trzeba było pisać to samo i odsyłać do działu aktualności gdzie temat był rozłożony na czynniki pierwsze 🙃 ot teoria piękna tylko praktyka swoje ...

Edited by Master

Posted (edited)

Coś się zepsuło w apce Aktualizacje, bo tym razem nie dostałem powiadomienia o nowej wersji PIF, gdy ją odpaliłem. Byłem przekonany że płatności się zepsuły 3 dni temu a fixa dotąd nie ma i dopiero jak sprawdziłem wątek na miuipolska.pl to zobaczyłem wersję 2024.05.15.

Apka nie znajduje też aktualizacji ROM.

Ktoś coś?

Edited by grzeg8102

Witam mój telefon to poco x5 pro w chwili obecnej  nie przechodzi testu play integrity. Nie działa "MEETS_STRONG_INTEGRITY. Zainstalowany system hyperos w wersji 1,06,0 UMSCNXM. Najnowszy fiz 2024.05.15 pobrany i zainstalowany. Ustawienia prywatności przejrzane i są poprawne.Co jeszcze mogę zrobić aby odzyskać możliwość płatności telefonem ?

19 minut temu, szybki10 napisał(a):

Witam mój telefon to poco x5 pro w chwili obecnej  nie przechodzi testu play integrity. Nie działa "MEETS_STRONG_INTEGRITY. Zainstalowany system hyperos w wersji 1,06,0 UMSCNXM. Najnowszy fiz 2024.05.15 pobrany i zainstalowany. Ustawienia prywatności przejrzane i są poprawne.Co jeszcze mogę zrobić aby odzyskać możliwość płatności telefonem ?

strong integrity Ci nie przejdzie ... te dwa pierwsze mają być zielone zielone i to wystarczy ... jak masz aktualny rom i tego fixa z połowy maja to wszystko powinno być ok

Screenshot_2024-05-21-18-27-20-375_gr.nikolasspyr.integritycheck.jpg

Posted (edited)

Fixa mam. Jak widać na załączonym obrazku a płatności nadal nie działają. Dlatego pytam co jeszcze mogę zrobić, albo co ewentualnie zrobiłem źle.

image.thumb.png.a472f7064965ddfde16fd3ee133e704c.png

Edyta: Już działa. Nic innego  nie zrobiłem.

Nie pytajcie mnie dlaczego wcześniej nie działało, a teraz działa. Pojęcia nie mam.

Edited by szybki10
uzupełnienie

Posted (edited)
23 godziny temu, szybki10 napisał(a):

Fixa mam. Jak widać na załączonym obrazku a płatności nadal nie działają. Dlatego pytam co jeszcze mogę zrobić, albo co ewentualnie zrobiłem źle.

image.thumb.png.a472f7064965ddfde16fd3ee133e704c.png

Edyta: Już działa. Nic innego  nie zrobiłem.

Nie pytajcie mnie dlaczego wcześniej nie działało, a teraz działa. Pojęcia nie mam.

dlatego że to nie "wskakuje od razu" trzeba dać trochę czasu dla fixa żeby zadomowił się w różnych danych cache apek Googla i portfela 🙃 stąd samo się naprawiło ...

ogólnie i tak już tego fixa wywaliło ... na razie chyba szybko nowy nie wyjdzie ... trzeba czasowo na inne metody się przerzucić 🙃

Edited by Master

22 godziny temu, Master napisał(a):

dlatego że to nie "wskakuje od razu" trzeba dać trochę czasu dla fixa żeby zadomowił się w różnych danych cache apek Googla i portfela 🙃 stąd samo się naprawiło ...

ogólnie i tak już tego fixa wywaliło ... na razie chyba szybko nowy nie wyjdzie ... trzeba czasowo na inne metody się przerzucić 🙃

No niestety masz rację, już znowu nie działa. Można podłączyć blika ale ten z kolei nie działa tak szybko jak portfel googla. Masz jakies inne metody ?. moze magisk ?

6 minut temu, szybki10 napisał(a):

No niestety masz rację, już znowu nie działa. Można podłączyć blika ale ten z kolei nie działa tak szybko jak portfel googla. Masz jakies inne metody ?. moze magisk ?

z magiskiem to nie pomogę bo nie korzystam ... jest osobny temat dla magiska założony - można tam zapodac pytanie w temacie - na pewno ktoś odpiszę ... ja tam na blika nie narzekam 🙃 a teraz to tym bardziej nie wypada 🙃 musimy zaczekać aż Xiaomi eu upora się z problemem ...

Posted (edited)
18 godzin temu, szybki10 napisał(a):

już jest nowy fix ... wrzuć i przetestuj czy pójdzie ... u mnie wskoczyły zabezpieczenia więc działa ...

Edited by Master

• 3 weeks later...