Jump to content

GooglePay na odblokowanym Bootloaderze


a s

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam problem z placeniem zblizeniowym na telefonie mi9 z romem 12.06. Niby mam karty dodane do GooglePay ale podczas placenia wyskakuje mi informacja o weryfikacje, przykladam palec, lub wpisuje pin ale terminal platniczy odrzuca transakcje. i tak za kazdym razem. safetynet mam pass. sposoby z magisk z tutejszych tutoriali nie dzialają. Na niektorych terminalach w pracy np w automatach platnosc przechodzi, ale tez nie zawsze. Dzis udalo mi sie zaplacic 2x, trzeci raz juz nieudany. Moge prosic o pomoc? Dodam jeszcze zdjęcie informacji która znalazłem w Google pay. Piszę że urządzenie nie jest bezpieczne. A w magisk mam portfel Google dodany do "listy odmów" Screenshot_2023-10-13-13-20-08-948_com.google.android_gms.thumb.jpg.ab4008d3dc32858ac298f1e8c48ab701.jpg

Edited by a s
Link to comment
Share on other sites

Tak. Magisk ukryty. Aplikacja bankowa dodana do listy. Nie wiem czemu jak dodam do listy usługi Google to po restarcie znów nie są dodane.

 

Jest postęp. Udało mi się uzyskać w Google pay wszystko pozytywnie. Zrobiłem wszystko jeszcze raz od nowa. Ale jest inna kwestia teraz. Mogę zapłacić tylko 3x. Później prosi mi o autoryzacje odciskiem palca lub przez podanie pinu blokady ekranu. Gdy to wpisuje nic się nie dzieje. Nie przyjmuje tych danych. I nie da się więcej razy zapłacić. Gdzie szukać problemu?

Edited by a s
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...